סימניות

מפלצת, Juggernaut

שמות חלופיים: מפלצת

Juggernaut מקוון & ndash; & Nbsp; אחד ממשחקי הדפדפן הטובים ביותר של היום שייך לז'אנר של MMORPG, מה שאומר שאתה & nbsp; תשחק בגוף של הדמות שלך, תוכל לפתח אותו במהלך קרבות נגד שחקנים אחרים, מפלצות ומשימות שסיימו.

משחק מקוון & nbsp; Juggernaut בוצע באמצעות מנוע וlaquo תלת-ממדיים; אחדות וraquo;, אשר מאפשרת לך להשתמש בתרשים כדי לעבור לרמה אחרת חדשה במשחקי RPG דפדפן. סעיף נפרד ראוי להזכיר פרטים של קרבות, במיוחד מראה מרגש להשתמש התקפים.

תראה, & nbsp; מהן דרישות המערכת מכניסה משחק מקוון Juggernaut.

דרישות המינימום למחשב שלך:

ושור; חיבור לאינטרנט וnbsp;

ושור; 33,120 חינם נמל ל& nbsp; jugger. ru & nbsp;

ושור; nbsp טרום &; Flash Player 10. 0 & nbsp;

ושור; רזולוציית מסך של 1024 על 768 פיקסלים & nbsp;

ושור; Web Player PredustanovlennyyUnity 2. 6 & nbsp;

ושור; Internet Explorer 6. 0 או מעל

מומלץ & nbsp; דרישות מערכת:

ושור; גישה מהיר לאינטרנט

ושור; תצוגה ברזולוציה & nbsp; 1280 על 1024 פיקסלים & nbsp;

ושור; ליבת פנטיום 2 Duo 2000 MHz & nbsp; או AMD 3200+

ושור; הגרפיקה השבב 128 MB & nbsp;

ושור; כרטיס קול (שנבנה אולי)

ושור; דפדפן Internet Explorer 7. 0 או גבוה יותר

ושור; חוסר חומות אש ושרתי פרוקסי. & Nbsp;

ושור; זיכרון RAM 2,048 MB & nbsp;

הרשם במשחק & nbsp; מפלצת קלה & ndash; צריך למלא כמה שדות טקסט:

  • vashogo שם דמות
  • כתובת דואר אלקטרוני, אשר תהיה שם המשתמש

כמו כן, במהלך רישום, הנך מתבקשים ליצור קשר עם חשבון המשחק שלך עם אחד מהחשבונות ברשתות חברתיות. סיסמא ואישור סיסמא & nbsp; להתאים עם הסיסמה של תיבת הדואר.

פועלים כעת שריד שרת שני משחק ואוטופיה. במתנה, על מה שיש לך בילה זמן, & nbsp; תאריך & nbsp; מפלצת תאפשר לך לבחור אחד מנושאים 5 ועם מי אתה ולהתחיל את המשחק. בחר את המאפיינים של המחשב שלך, המאפשר למחשב כדי לבחור את הסט המתאים של הגדרות משחק. מפלצת & nbsp; באינטרנט & nbsp; רישום לא לוקח הרבה זמן, ואנחנו יכולים להתחיל להוריד את הלקוח, אשר הורד על ידי P2P טכנולוגיה.

יש משחק מקוון Juggernaut גרפיקה באיכות גבוהה.

ימין מהרמה הראשונה תוכל להפגין את כישורי הלחימה וכישורים הטקטיים שלו וכבר ברמה 15 יהיה לך בחירה של אחד הצדדים הלוחמים & ndash; ליגת המחזור חינם ופלדה.

נקודת משחק המעניין היא להשתמש כוחות כפפות. פריט זה יכול להגיע די כל שחקן. הכפפה מאפשרת לך לשלב הכוחות שלך ברצפי מכות שיהיו קטלניים לאויבים שלך מוחץ.

כדי שתוכל לשחק במשחק וnbsp; Juggernaut באינטרנט יכול להיות כמו להרוג מפלצות לבד ובכך לשפר את כישוריהם ולתקוף וlaquo מיוחדים; בוסים & raquo; & Nbsp; שלבד, אף אחד לא חשב להתחרות, זה צריך לעזור לקבוצה, שבט.

אויבי מעמד נפרדים מהחלל החיצון & ndash; אוכלי הוא מפלצות חזקות מאוד, כי הם מוכנים להרוס את העולם הזה מרגש. לשחק את המשחק באינטרנט & nbsp; החברה הטובה ביותר Juggernaut שיהיה מסוגל ליצור שבט.

במשחק המקוון Juggernaut ישנם מספר סוגים של כיתות: כרייה והפקה. כל דמות יכולה להשתלט על המיומנות רק אחד מהם. & Nbsp; למקצוע כרייה היא הכרחי להשגת הגישה לרמת 7 השומר בצומת ולבצע את המשימה. & Nbsp; בעתיד ניתן יהיה לשנות מקצוע.

מקצוע הכרייה מחולק ל:

ושור; מכשפה רופא

ושור; Elementalist

ושור; מחפשים

משאבים עוזר הרכבה בהתחלה אתה תשמש גרמלין, אשר יכול גם להיות פיתחו ושיפרו. עם הגיע לרמת ה -12, אתה יכול לבחור עוזר אחר

לשחק & nbsp; מפלצת ללא & nbsp; המקצוע המניב הוא גם די קשה. עם הגיע לרמה 7 נדרשת להגיע לצומת Ereyu לספרייה ולבצע חיפוש קטן. כאשר אתה מתבקש לבחור באחת מprofesisy אלה כ:

ושור; סנייפ

ושור; Znakoved

ושור; גלגלית

כשהגיע לרמת ה -13, אתה יכול להיות נפח או דמונולוגיה. תודה Juggernaut & nbsp; לשחק משחקי תפקידים מעניין יותר, משום שהוא במשחק הזה הומצא עוזרים ואפשרות לפיתוח מקביל של כמה מאכלים מקוריים. & Nbsp;

משחק Juggernaut יהיה לפתות אותך לתוך העולם המרתק של הרפתקה!

& nbsp;
 

רישום מקוון מפלצת