סימניות

Infinuum

שמות חלופיים: Infinuum

Infinuum מקוון - הוא משחק פנטזיה דפדפן עם גרפיקה מעולה, מגוון רחב של דמויות, מערכת מקורית של לחימה ועולם משחק ענק & nbsp; ממקומות מגוונים.

המשחק מבוסס על עימות של שתי מעצמות גדולות: Kraftlanda מתקדם מבחינה טכנולוגית שתושביה מסתמכים על הכח של הנשק שלך והגנה שריון והקסם Elliari עם בית ספר עוצמה של התקפי לחימה, שחסידים מעדיפים להשתמש בכדורי לחימה וברקים בוערים. בחר את מה שאתה קרוב יותר - נשק או קסם?

בInfinuum אתה יכול לשחק דרך הדפדפן, אבל בחיבור לאינטרנט במהירות נמוך למשחק המלא, רצוי להתקין לקוח. באותו הזמן, משחק מקוון & nbsp; יש Infinuum דרישות המערכת הבאה: Celeron 1 GHz, 512 MB זיכרון RAM, שטח דיסק הקשיח של 100 מגה, Adobe Flash Player 10.

כדי להתחיל לשחק את המשחק & nbsp; Infinuum מקוון דורש רישום במשחק Infinuum. הירשם & nbsp; Infinuum מספק לדואר תיבת הדואר של משאב. ru. אחרת, לחץ על רישום Infinuum בתיבת הדו-שיח, להזין את הפרטים, שם תיבת הדואר והסיסמה שלך.

הולכים למשחק, תוכל לעבור את קורס הכשרה קצר כדי ללמוד את עקרונות לחימה, לרכוש בחנות פריטים, נע בין מיקומים.

כל אומה מיוצגת על ידי ארבע כיתות אופי, שונה במאפיינים שלהם. Bronemaster יש kraftlandtsev וברברים בelliari - הגנה טובה, אבל יש להם אינטליגנציה ממוצעת בתגרה. Assassin Assassin ו-- יש את היתרון של התקפה מהירה, אבל זה מאוד פגיע. ריינג'ר והקוסם הם רק לנע. חרש הנשק ודרואיד יכולים להחליף כל קרב, כפי שיש להם יכולת של כל מעמדות האחרות באותה מידה. כדי לשנות את מאפייני ההפצה של התו לא יכולים, הם תלויים בכיתה של הרמה הנוכחית, ואת ההשפעה של שריון.

זה לא הגיוני למהר מייד לקרב, רצוי להגיע מיומנויות שונות טירון. ללמוד לדוגמא, מקצוע שימושי - חרש נשק, רוקח או אלכימאי. התפתחות מקצועית תחזק עוד יותר את הדמות שלך. כדי לקבל את המקצוע יצטרך לבצע משימה מיוחדת. ובאופן כללי, על מנת להפוך את הדמות שלך יכול לפתח ולהשיג רמות חדשות, עליך לבצע מגוון רחב של משימות: להרוג מפלצות, לקחת חלק בתחרות, להגן על שיירות. כל זה קורה בחלק הארי של עולם המשחק. כדי להעביר בין מיקומים הם פורטלים מיוחדים. בכל אחד ממגוון רחב של מקומות צבעוניים, אתה פוגש טרול סאבר שיני Yeti הר או דרקון. אגב, ציד לדרקון הוא רווחי מאוד, אם כי דבר מסוכן.

לאחר הרמה הגיעה 3, תוכל לבחור את הדרך של פיתוח דמות, שהצטרף לכת Klirikanov לסגוד לאל ולהשתמש ריפוי קסם או כת מזיקה החלת קללות ומגיה שחורה. ואכן, בשני המקרים תקבל הרבה תכונות ויכולות חדשות. לאחר הרמה 5, אתה יכול לקבל מוניטין גובלינים האנטר זה ייתן לך יתרון מיוחד במשחק.

משחק מקוון Infinuum עם קרבות מערכת ולא מעניינים. ניתן לבצע קרבות כאחד-על-אחד, ובהשתתפותם של מספר שחקנים. כל הקרבות מתרחשים באזור מיוחד, ומחייבים אותך לבצע פעולות מסוימות. לחימה מבוססת להפוך ואין לי טקטיקות מיוחדות דרושות חשבון את הכוח ואת הכיוון של השפעה. אם האויב חמוש בתגרה רק, זה הגיוני להגיע למצב, אבל אם אתה יכול לירות ממרחק, עדיף להתקדם והתקפה.

אז, לשחק & nbsp; Infinuum מומלץ למי שנמשכים למשימות משחק מקוון Infinuum לספק להם במספרים גדולים וגיוון.

בנוסף, לשחק את המשחק באינטרנט Infinuum - הוא להשתתף בתחרויות, ליצור חמולות, או סתם לשוחח.