סימניות

כלבים

שמות חלופיים: כלבים

Hounds & ndash; משחק מרובה מחשב בגוף השלישי, בז'אנר של המותחן. Hounds משחק, שנוצר על ידי סטודיו קוריאני, במיוחד עבור אוהדים של קרבות עזים עם אדם מחוץ לכדור הארץ. מי לא נותן לחיים נורמלים. כאן אתה אחד מהקבוצה המיליטנטית, שהם הראשונים שיבואו לעזרתם של אזרחים רגילים.

בואו לא נבזבז זמן ומייד לעבור לשלב, מוכר לכל משחק, ליצור את החשבון שלך עם המשחק. Hounds רישום משחק, כמו בכל משחק מחשב, לא יהיה קשה, ולא ייתן בעיות. כל סטנדרטי:

  • דואר אלקטרוני כתוב
  • לחשוב ולכתוב את הסיסמה שלך.

ואתה מוצא את עצמך בעולם של חושך וטרור. כדי להתחיל לשחק Hounds המשחק, אתה צריך ליצור את הדמות שלך. בעיקרון, יש לך סט סטנדרטי של מדים וציוד. אבל הנה תוספת, לאורך כל תהליך המשחק כולו, אתה יכול לשנות את המראה והנשק שלו, עד לפרטים קטנים. המשחק & nbsp; Hounds חינם מאפשר לך לבצע פונקציות כאלה.

יש לך מבחר של כלי נשק וציוד ענק באופן כללי. הדמות שלך יכולה להילחם לבד ובצוות שיעשה את זה במשחקים קלים יותר, אבל לא הרבה.

כHounds משחק מקוון החבר שלך במשחק יכול להיות חבר שלך בעולם האמיתי.

תעשיינים חשבו לאוהדים הנלהבים ביותר של מצבי משחק נלחמים מפלצות מרובות:

  • מצב יחיד;
  • שיתופי;
  • קרבות בקנה מידה;
  • ליורים מקוונים;
  • ההרס של הבוסים.

מצב יחיד & ndash; הקרב המרהיב שלך עם אדם זר לבד. עדיין תהליך מורכב למדי.

שיתופי & ndash; להילחם כתף אל כתף עם חברים. אבל זה הופך להיות גדול יותר והמתנגדים מאוד לא מקל על קרב הקבוצה.

בקנה מידה גדולה קרבות & ndash; קרב הולך ממש במרכזה של העיר, שבו כל מה שרוחש מפלצות, ויש רבים מבעלי הברית שלך.

ליורים & ndash מקוונים; נהוג במשטרים שחקנים להילחם בחייזרים.

ההרס של הבוסים & ndash; טיפול נפרד על גבי, לא זמין לכולם. הקרב עם מנהיגים הענק ורבים עוצמה של יצורים חייזרים.

עם כל התוספת הגדולה של הצעצוע הזה, יש חסרון אחד. מאז המשחק הוא גוף שלישי, אז אתה יכול לראות את כל התהליך מהכתף. מה היא הדמות שלך אתה כמעט מכסה את כל המסך, זה מאוד קשה לנווט & nbsp; על מה שקורה במשחק. אבל מתרגל זה אחד.

העיקרון המרכזי של המשחק & ndash; תמיד להיות עם שפע של כלי נשק.

הוא אמר כי הגרפיקה במשחק Hounds, בולטת בריאליזם שלה ואיכות גבוהה. קדרות נצחית, חוסר ודאות מעבר לפינה & ndash; אנחנו חייבים להיות תמיד על משמר. & Nbsp; לברוח לא עובד & ndash; הם נמצאים בכל מקום, ומשתוקקים המוות שלך. & Nbsp; אוהדי זמן רבים לא ראו את הצעצועים בז'אנר של אימה כל כך אמיתית. מוסיקה היא גם עושה את עבודתה ולתת לי צמרמורת על העור. המשחק הוא צובר יותר ויותר מוכן לשחק כל דבר & nbsp; . סוג זה

אתה יכול להתחיל לשחק Hounds המשחק. אתה רק צריך להירשם ואתה לוחם בעולם האפל הזה של אימה. יש משחק נחמד. מזל טוב לשרוד!

 
Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.
Read more