סימניות

Hoppenia מקוון

שמות חלופיים: Hoppeniya, Hopen

Hoppenia מקוון & ndash; משחק פנטסטי דפדפן חופשי המשלב אלמנטים של אסטרטגיה ומנהל. & Nbsp; בעולם מסתורי חדש שיפתח לך לשחק Hoppenia באינטרנט, תוכל ליצור מגורים שלך, כדי לאכלס חיות המחמד הקסומה שלה, שידאגו, להילחם ולשתף פעולה עם שחקנים אחרים. כדי שתוכל לשחק Hoppenia המחשב שלך חייב לעמוד בדרישות המערכת המינימלית הבאות:

- מעבד: P4 / Celeron 1. 2 + או Athlon MP / XP

- לפחות 512 מגה בייט של זיכרון (בצורה אופטימלית 2GB) & nbsp;

- וידאו תואם 3D ישיר

- תוסף Adobe Flash (נ. 10. xx)

- חיבור לאינטרנט

הדלת לעולם המדהים הזה תוכל לפתוח רישום Hoppenia. כדי להתחיל לשחק Hoppenia, לא צריך להוריד ולהתקין את משחק לקוח. הצטרפות במשחק Hoppenia דורש את ההקדמה של המידע הבא:

1) סיסמא חזקה

2) דואר אלקטרוני (באמת קיימים)

3) צור שם דמות, בגלל שאתה תהפוך מחזה

4) את הקוד מוצג

הרשמה Hoppenia הושלם ואתה יכול ללחוץ על כפתור Play. vstryat ברוכים הבאים בסכסוך בין השומרים ושומרי האש של חיים, לאחר בחירת המיקום של אחד הצדדים. & Nbsp;

חיים השומרים מאמינים בכוחו של התהליך המדעי, כך הצורך לשקול את הפיתוח של טכנולוגיות גדולות. אם לא היה צורך להילחם, הם היו בשקט ליהנות מחיים באיים שלהם.

חלום אש שומרי כיבוש המהיר של הארכיפלג. הם מאמינים כי השימוש בכח יכול להשתלט על כל דבר, וזה לא מפסיק לממש לתקוף nioluni.

באופן כללי, משחק מקוון Hoppenia מפריד תווים לשני סוגים:

1) CAEP

2) Nioluni

אתה נכנסת לעולם הזה בצורה של CAEP. CAEP הם מאסטרים של בעלי חיים & ndash קסומים; nioluni. יש CAEP החדש את הזכות לבחור לחיות מחמד, אבל במהלך המשחק המספר, כמובן, גדל. קרבות תלת-ממדיים במשחק הזה זמינים, שנערך על ידי nioluni, כי הם גלדיאטורים. הקרבות מתנהלים ביניהם CAEP נקראים טורנירים. אתה יכול לקחת חלק בטורנירי אלמנטים, מתחילים, צעירים וCAEP המנוסה. על המערכת של PvP מאז אנחנו מדברים, זה ראוי להזכיר כי המשחק הוא לפעמים יש צורך להצטרף למאבק עם NPC, שהם גם תושבי העולם הווירטואלי Hoppenia.

Nioluni & ndash; בעלי חיים הדורשים אפוטרופסות של פטרוניהם. ישנם פרמטרים המאפיינים את החיות: סיבולת (מספר הבריאות), זריזות (ניידות, תגובה מהירה לשביתות), דיוק (היכולת לחזות את התנהגותו של האויב), כוח (פרמטר פיזי אחראי על שבץ הכח), חוכמה (מאפשר לך להשתמש כראוי לחשי קסם בקרב) . איזו חיה היית בוחר, תהיה לה היתרונות והחסרונות שלה, כמו כל סוג של המאפיינים הנ"ל פיתח למידה זו או אחרת. במשחק Hoppenia הנוכחי המקוון:

- דובים

- זאבים

- שור

- קוף

- נמרים.

דובים בניחותא לפעמים מופיעים עצלנים. אבל להפוך אותם כועס, יריב רשלן, פשוטו כמשמעו, יחפש הפינה החמישית. זרועות דוב הסתר עבות לא יכולות להיות שום נזק, אבל זה מאוד קשה כדי לשפר את מכות לעצמי לא לבדוק.

היתרון העיקרי של זאבים נחשב זריזות. בלחימה, זה מאוד קשה לשים את נזק הזאב. עבורם, רחמים זרים והם יודעים את העבודה שלהם.

פרות וייז הגיעו ידע עמוק של קסם, כל כך להשתמש בו יכול להרוס את כל מי שנקרה בדרכו.

קופים מהירים הצליחו להדוף ההתקפות ביותר. הם מאסטרים של התקפה פסיכולוגית לשימוש, כי במהלך הקרב ועדיין מצליחים להתגרות האויב.

הנמרים הם קשוחים מספיק שימשיכו להילחם, למרות הדימום. מייד מהבהב נמר זעם מסייע ליישם מכות מדויקות וקטלניות.

כל nioluni לחיות בבית המקדש. אתה מאכיל אותם, רכבת או סתם לתקשר. אבל זה קורה כי אנחנו צריכים להפחית nioluni בבית החולים (כדי לשקם את הבריאות). לפעמים אתה צריך לשלוח את בעלי החיים למגדל או האקדמיה קסם (לאימונים וקסמים פיזיים).

כדי שתוכל לשחק את המשחק באינטרנט Hoppenia יכול להשתמש במקומות הבאים:

- מגורים

- העיר הרפתקנית

- מערות.

Residence & ndash; זה הרכוש האישי שלך, שבו הבניין הראשי הוא אחוזה. בנוסף, יש הרבה בניינים אחרים שנועדו למטרות שונות. לדוגמא, בקתת דיג לדוג או חווה לייצור התבואה. CAEP יש לעשות עיקוף כדי לשלוט על התהליכים המתרחשים בשטח של רכושו מעת לעת.

העיר הרפתקנית & ndash; היא הבירה Hoppenii. ממוקם כאן בזירה, מכירה פומבית, עירייה, אב הבית, שבט הול זמין לכל CAEP. לדוגמא, אתה יכול להתלונן בעיר להצטרף למאבק המתרחש בזירה. & Nbsp;

הדרך עוברת במערות בעיר. כאן, לא רק יכול לנצח nioluni הפראי, אבל לקבל כמה דברים יקרי ערך.

משחק מקוון Hoppenia מספק המשאבים הבאים:

- יהלומים & ndash; היקר ביותר. בעזרתם, להפעיל בונוסים שונים.

- זהב & ndash; היחידה הכספית הבסיסית, מאפשרת לך לקנות מוצרים דרושים.

- חומרי בנייה - עץ, אבן וחימר. אתה יכול לקבל רק באמצעות לשכת המסחר.

- מזון להאכלת nioluni (דגנים, בשר, דגים, וכן הלאה.

התחל לשחק עכשיו ולהצביע לעצמך מעריך Hoppenia. אתה תאהב את הממשק הפשוט ונגיש של המשחק. נוכחותו של מידע רקע כדי לעזור בזמנים קשים. והשימוש במערכת ההפניה המוצעת יהפוך את המשחק אפילו יותר מעניין. זה הזמין אותך לשחק עם החברים שלך הוא הרבה יותר קל ויותר כיף!

לשחק את המשחק באינטרנט Hoppenia יהיה נעים דרך הרמות. כדי להתחיל אדון, לעבור משימות עלילה. בשלב הבא, את הרמה שלך תגדל בשל ניסיון הנוסף שלך. גיימרים יקרים, כל רמה חדשה מציגה יתרונות משלה, ולכן כל הזמן שואפים להתקדם כדי לקבל את ההזדמנות להיות גא בהישגים שלהם וליהנות!

& nbsp;
 
Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.
Read more