סימניות

גיבורים של החרב

שמות חלופיים: גיבורים של החרב

גיבורים חרב באינטרנט & ndash; משחק חופשי מבוסס דפדפן מרובה עם קרבות בזמן אמת. היריבים שלך יהיו שחקנים חיים. במסגרת תפקידו של לוחם לוקח אותך לעיר של איים מעופפים, שבו יציג את עצמו במלוא תפארתו. נע על כרטיסי משחק, אתה תהיה על הדרך שלך כדי להרוס את האויבים שעם רצון רב כלהשתוקק המוות שלך. חוץ מזה משחק מלא במגוון רחב של משימות. משימות לתת ההזדמנות להרוויח כסף כדי לקנות נשק ומסגרות. ב RPG זה תוכל לכבוש רמה אחרי רמה, לומד כל אחד מהם, ועם הזמן הוא הופך להיות חזק יותר. & Nbsp; גיבורי משחק של עוצמה נותן את ההזדמנות להיות גיבור, אז אל תפספסו את ההזדמנות ייחודית זו היא!

מעניין לציין, לנסות לשחק גיבורים חרב יכול להיות כאורח. כלומר, מבלי ליצור חשבון. אבל במקרה הזה, ההישגים שלך לא יישמרו. אם ברצונך להמשיך את הצורך העסקי החל גיבורים החרב הרישום, אשר חייב להיות אמר, בפשטות ובמהירות. עליך למלא כמה שדות בטופס מיוחד: שם שחקן, דואר אלקטרוני, סיסמא, סיסמא חוזרת, תאריך לידה. אבל קודם אתה צריך לבחור את הדמות שאתה רוצה לשלוט. זכור כי העובדה של רישום של קבלת התנאים. אז כדאי מראש היכרות & nbsp; כללים. לגבי דרישות המערכת יכולה לא לדאוג, כי הפרויקט לא עשה גחמני בעניין זה ולמשחק תצטרך תצורת המחשב הממוצעת הרגילה ביותר. בית להתחבר ל- World Wide Web. האינטרנט באמת עובד פלאות, ואתה יושב בבית, תוכל לחוות את האווירה של Rubilovo המרגש, לעבור את כל ההמולה של רגשות, שהוא מסוגל לחוות לוחם אמיתי.

גיבורים החרב & nbsp; אתה תשחק עם נשק. עם זאת, בניגוד למשחקי דפדפן דומה, סוגי הכדור נעדרים. כדי לעזור לשחקן מקבל רק פלדה קרה. כלומר, חרב, גרזן, פטיש, מועדון, שוריקן. בהתחלה, ניתנים לך ההזדמנות לעבור הכשרה כדי להבין כיצד להתמודד עם נשק. גם נשק זמין לשימוש לחשים וחפצים. וכל זה הוא כדי לבחור ולהתאים אישית שאתה יכול לעשות! לאחר ביקור נפח, אתה קונה נשק רב עוצמה, ואם הצליח להיכנס למגדל של קסם גם כאן תוכל לקבל חפצים קסומים שונים ולחשים (רוח, מים, אש, ברקים ומתים).

במהלך משחק גיבור נשאב ומתפתח. הפרופיל הוא חלוקת נקודות הישג על לוחם כישורים. פרמטרים כגון זריזות, הגנה, בריאות, קסם, כוח והצלחה נוטים לשפר.

כן גיבורים חרב משחק & ndash; עולם הרפתקת עולם רותח שבו סכנה אורבת מכל העבר. למה התכתשויות רק בין מתנגדים נחושים בזירה. זה גורם מגוון רחב של משחקים, ואת הנוכחות של כמה מצבים: לבד, מקיר לקיר, או ללכוד את הדגל. אתה יכול לבחון את עצמך בכל אחד מהם! אבל בנוסף לקרבות בלתי נשכחים, גיבורים חרב באינטרנט הוא מסוגל להתגאות שיש צ'אט מיוחד, שדרכו אנשים מוצאים את עצמם חברים נעימים כ, כ וחברים כנים. לכל אחד יש את הזכות לכתוב הודעות בצ'אט, להביע את דעתם בכל נושא.

& nbsp;

אוהדים יקרים של ריגושים, תוכלו למצוא הרבה דברים מעניינים. בית & ndash; בביטחון ללכת למטרה, ללכת בדרך מטירון ללוחם מנוסה ומקבל הרבה רגשות נעימים. נותר רק לאחל לך מזל טוב וחוויה נעימה!

 
Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.
Read more