סימניות

גיבורים וגנרלים

שמות חלופיים: גיבורים וגנרלים

גיבורים וגנרלי משחק הוא משחק מקוון מרובה משתתפים מסיבי, שבו הפעולות שפותחו במהלך מלחמת העולם השנייה. כדי להירשם תצטרך למלא טופס סטנדרטי, הכולל מידע המעניין את אתר מפתחים או משחק. לחץ בדף הראשי על הכפתור האדום הגדול, שיהיה כתוב "לשחק בחינם". אם ברצונך לקבל חדשות על המשחק, תצטרך לעשות לחצו על הריבוע, אשר ממוקם בסמוך למידע זה. אם אתה נרשם באתר זה, אתה אוטומטית מסכים להסכם המשתמש ומדיניות פרטיות של האתר.

אם לא הצליח להירשם, צור קשר עם התמיכה הטכנית מהקישור הבא שממוקם מתחת לטופס.

גיבורי המשחק וGeniraly מיועדים למחשב או מחשב נייד אישיים, שהקיבולת הוא לא פחות מההגדרות הבאות:

מכיוון שמדובר במשחק מקוון, אך טבעי הוא למחשב להיות מחובר לאינטרנט ואת כוחו של החיבור לרשת כבר מוגדל. כרגע חיילים אוניברסליים , אשר יכול להיות מזוינים רובים רובים [ _75_] וכלי נשק אחרים . אינו יכול להיות ציוד כבד תכונה ( מקלעים כבדים ו משגרים [_28_ ]). הם יכולים ללבוש כל ציוד מלבד נציגים רובים ומטולי רימונים . יש להם את ההזדמנות ללבוש את כל ציוד, למעט הנציגים של מקלעים או מטולי רימונים.

גיבורים וגנרלים באינטרנט ייתן לך כמה שיותר התרגשות, אז לא להתעצל, ולהירשם במשחק ויש לי כיף!

 
Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.
Read more