סימניות

Hellgard

שמות חלופיים: Hellgard

Hellgard & nbsp; באינטרנט & ndash; הוא משחק חופשי מבוסס דפדפן MMORPG עשוי בסגנון של פנטזיה, obortni המיושב, ערפדים והאינקוויזיטורים.

ובכן, זה היה להתחיל את המשחק, תצטרך להירשם Hellgard:

  • להיכנס הדואר אלקטרוני והסיסמה שלך
  • לבחור דמות
  • כדי להקצות את השם של הדמות

לדמויות במשחק Hellgard: & nbsp; יש שלושה גזעים, האינקוויזיטורים, אנשי זאב וערפדים. כל גזע מציע מבחר של זכר או נקבה.

בואו נסתכל מקרוב על גזעים אלה:

האינקוויזיטורים & ndash; הם צדים מסוכנים לאדם בני אדם ובעלי כוחות על-טבעיים;

אנשי זאב & ndash; יצורים אמיצים ואכזריים שמוכנים להילחם, שני ערפדים והאינקוויזיטורים, ועם עצמנו;

ערפדים & ndash; ערפדים, הם אוהבים דם, אך חלקם מעדיפים אדם, וכמה בעלי חיים טהורים.

במשחק Hellgard, כל תו, יש חמישה מהפרמטרים החשובים ביותר:

Power & ndash; יש השפעה על שבץ הכח;

לבנות & ndash; משפיע על העלייה במספר נקודות חיים ושריון;

זריזות & ndash; יש השפעה על ההתחמקות האפשרית; & nbsp;

מודיעין & ndash; יש השפעה על מספר הפריטים של אנרגיה, הגנת קסם והתקפה;

מזל & ndash; משפיע זה סיכוי השביתה הקריטי.

בעתיד, לשחק את המשחק באינטרנט Hellgard, עם כל רמה חדשה, או כל ניסיון מסוים, תוכל להגדיל באופן סלקטיבי הפרמטרים האלה, אבל אתה חייב לקחת בחשבון את מה שישפיע על כל פרמטר ולהגדיל את & nbsp; הוא אחד אשר הוא הכרחי עבורכם כדי לקדם את הניצחונות.

בכל אחד מגזעי משחק המקוון Hellgard, יש עיר ייחודית וסוג ייחודי של פיתוח דמות, בנוסף, לכל דמות נשק אישי ואמצעי ההגנה, כיוון התפתחותה ומקצוע בודד (shahterstvo, rybalstvo, איסוף, מסחר ). על מנת לשפר את חווית במשחק מקוון Hellgard, תצטרך להשתתף בפטירתו של משימות רבות ומרגשות, ולבצע משימות שונות. עולם Hellgard משחק & nbsp; מורכב מקוון של מקומות רבים ציוריים, שבו מתגורר יצורים ומפלצות שונים. הנה כמה ממקומות הייצוגים של: סרניטי עמק, Serfirota אצבע, שדה Zhabe, נלחם על הישרדות, מבוך, Kameliard, ציד Kameliarda, Teorot.

פיתוח של הדמות שלך במשחק, בהתאם לגורמים כגון ניסיון אישי ושביעות רצון בנוגע לגזע הנבחר מוסר פעולות. לכן Nellgard לשחק אתה צריך לשים לב למוניטין שלהם.

יש לציין שכדי לשחק את המשחק Hellgard & nbsp; באינטרנט, יהיה לך ייחודי, שני המשחקים האלה את ההזדמנות להיות בעלים של חיות מחמד (בעלי חיים) שכל כך מסורים לבעליהם, הם מוכנים להילחם, שתגן על אדונו. קנה לחיות מחמד יכול להיות מאמנים.

כמה מילות על איך לשחק Hellgard, אתה יכול להרוויח. הנה כמה אפשרויות: משימות שהשלימו, איסוף ירידת ערך, דברים מסחר, ועם העזרה של חבריו (באמצעות מידע שחקן).

מערכת הקרב בHellgard המשחק נבנה בזמן אמת, שבו בנוסף לקרבות הרגילים, אתה יכול לקחת חלק בקרבות מסיביים קטלניים. על מנת שיהיה Hellgard מחזה היה מעניין, יש לו את המשחק את היכולת ליצור חמולות.

בסיום הסקירה, הייתי מוסיף את הדברים הבאים: המשחק הוא לא לבעלי לב החלש, קשים למדי, עם גרפיקה טובה ועיצוב סאונד. לאחר הרישום במשחק Hellgard, אתה לא תצטער שהחליט לנסות את עצמו בתפקיד של אחד מהייצוגים של הדמויות במשחק הזה. & Nbsp;

אז, Hellgard & nbsp; רישום מחכה לך!

& nbsp;

 
Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.
Read more