סימניות

Half-Life 2: Episode 1

שמות חלופיים: Half-Life 2: Episode 1

משחק Half-Life 2: Episode 1 - הוא משחק מחשב שנוצר על ידי חברת Valve מפתחת האמריקנית מלוויו כיורה מהאדם 1 והוא המשכו של המשחק המפורסם Half-Life 2. משחקי מחשב הפכו אפשרות זמינות להורדה ב- Steam והגרסה התאגרפו הפכו זמינה בקיץ תחילת 2006 המשחק הזה, שהיה שם במקור Half-Life 2: Aftermath, עצמאי לחלוטין, אינו דורש התקנה של Half-Life 2.

העלילה של Half-Life 2: Episode משחק מחשב אחד יורשת את ההיסטוריה של קודמיו - המשחקים הראשונים והשני Half-Life 2. פרק משחק מחשב אחד שתחילתה בזמן שבו הגיימר במסווה של ג ' פרימן, יחד עם האנס הולך לברוח מSiti17, עד המצודה של הברית לא סחפה את העיר הזאת לאדמה איתו. ואז יש הידוע בעבר G-Man והאופי שלנו גורדון צולל לתוך קיפאון.

Half-Life 2: במשחק פרק אחד מחמישה פרקים עיקריים:

  • Ch. 1: אזעקת חירום.
  • Ch. 2: התערבות ישירה.
  • Ch. 3: פליטים.
  • Ch. 4: בריחה מהעיר.
  • Ch. 5: יציאה 17.
  • אם תחליט Half-Life 2: Episode משחק אחד, אתה תראה שיש לו את המשחק היריבים הבאים:
  • Zombayn - נגוע חייל של הברית, שהוא מסוגל לנוע זומבי פשוט יותר מהר, אבל עדיין לא מהר כמו זומבים. הוא לבש אפוד מגן. מסוכן בתגרה, בולט ציפורניים. המסוכן ביותר משום שהיא יכולה להשתמש ברימון.
  • לתכנת מחדש מנגנון mina- הכדור הצבאי "הנעה עצמי" של הברית.
  • Stalker - אנשים שהם מדענים מהברית לא יכולים להפוך לחיילים, והפכו אותם לעבדי סייבורגים. מטרידנים להשתמש כדי לתקוף את קרן הלייזר, המופקים על ידי מכשירים הממוקמים על ראשם.
  • האנטר - ברית סינתטית על שלוש רגליים, שנמצא בקרבת לחימה באמצעות אקדח דופק, ואם האויב הוא במרחק גדול, הצייד משתמש Annihilator - מכשיר שפולט זרמים של אנטי-חומר.

ראוי לציין כי משחק פרק החיים חצי 1 נושא הרבה שיפורים ושיפורים לעומת קודמיו. לדוגמא, HDR הטכנולוגיה בפרק אחד בפעם הראשונה בשימוש בחדרים חשוכים מואר רק בפנס, כמו גם אלגוריתמים משופרים לתאורה (גיבורת תאורת Alyx אנס). אותה הדמות הייתה שיפור אינטליגנציה מלאכותית, והדמויות שנוררו הבעות פנים משופרות.

אם לא קבל החלטה אם כדאי להוריד Half-Life 2: Episode One, לאחר מכן מבקש לאינטרנט כדי לראות Half-Life 2: Episode One וידאו. לאחר שבחן את קטעי הווידאו, אתה תמצא שמפתחי המשחק הוסיפו הרבה מוסיקה מקורית - עשרה פסקולים חדשים. בנוסף לקטעי וידאו, אתה בוודאי יודע כי צוות הקנדי «האחים הרכישה» בשנת 2009 אני יריתי סרט קצר המבוסס על פרק משחק אחד, ובשנת 2011 ו 2013 הגעתי שני סרטי המשך. החלט להוריד את המשחק הזה יעזור לך את המידע הזה - Half-Life 2: Episode One ידי GameSpy זכה בפרסים עבור "הגרפיקה הטובה ביותר" ו- "הפעולה הטובה ביותר" והמקום השלישי בין עשר igr2006 השנה-העליונה.

אם כל העובדות האלה שתמצאו כבדים, ללכת לאתר הרשמי של המשחק והורד פרק אחד. אנו מקווים שיהיו מרוצים מהמשחק הזה.

 
Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.
Read more