סימניות

GTA: Vice City

שמות חלופיים: GTA: Vice City
GTA

האגדי משחק: Vice City - רבע מגניבת Grand פרויקט הרשמית האוטומטי. נכון להיום, המשחק זמין עבור שני קונסולות ומחשבים. כיזם של הפרויקט היה Rockstar North הבלתי מעורער. המצגת הרשמית הראשונה של המשחק התנהלה ב2002, לעומת זאת, עד היום זה נשאר בתקן לעקוב עבור רבים מהמפתחים של היום. גיימרים מי שנמשכים Vice City מייד לאחר שנכנס "האור הלבן", מעריצים אותה עד עצם היום הזה. שחקנים צעירים גם ישתתפו בפרויקט.

GTA: Vice City מחשב - משחק נהדר, שנעשה בז'אנר ההרפתקה פעולה, הכולל כמה אלמנטים של יורה בגוף שלישי. שורה מפורשת ייחודית תכונה - סימולטור הבין בצורה מושלמת לרכב - לשלוט במכונות של המשחק - הנאה. משחק פשוט ובמחיר סביר ניהול יכול בקלות ללמוד שני מבוגרים וילדים. החלק החדש של הפרויקט הוא המשך הגיוני של קודמיו. בדיוק כמו פעם (אלא אם כן אתה כבר מכיר לפחות חלק אחד של GTA), אתה צריך לבצע משימות שהן בניגוד למילה של החוק והגובל בפשע. אתה תקבל משימות מדמויות שונות, אתה נתקלת בקורס של משחק.

כדי המשחק התחיל, קודם כל, אתה צריך GTA: Vice City להורדה. מאחר שחלק זה של הפרויקט כבר בצדק להיחשב אמנות geymerskogo ותיקות, דרישות המערכת שלה לספק לחלוטין את כל המחשבים ומחשבים ניידים המודרניים. נכנסים למשחק, תוכל להכיר את העיר החדשה הישנה שנקראה Vice City. כן, עכשיו יש לך ב GTA: Vice City לשחק, לטייל במרחבים של 80s הפרסומות של העיר. על פי מסורת, למשחק הגיבור שלך מתחילה עם בעיות. סאני Forelli עומד להגיע, והוא לווה סכום של כסף פעם אחת אפילו עדיין לא התחיל לאסוף.

GTA

משחק: VC קצת שינוי, בהשוואה לקודמיו. חלקים נפרדים של העיר גדלו באופן משמעותי. לפחות, הם נראים הרבה יותר גדולים מאשר אהוב על גיימרים בליברטי סיטי. מפתחים גם החליטו לשנות את הנשק וארסנל - יש לו את המשחק אקדחים חדשים, מקלעים ואינספור מגוון של מלאי כלי בית.

בGTA: Vice City ושינה את הצי המסורתי. להעריך את החידושים יכולים אוהדים של שני גלגלים - הפרויקט שוב ​​יהיה נעו על קטנועים ואופנועי ניהולו ראוי לשבח הגבוה ביותר.

אה, כן, כמעט שכחתי, עכשיו mp3 תמיכה בפורמט GTA, ולכן מי שלא היה כמו יום והלילה תחת המחזה "80 הנועז", תוכל ליצור רשימת השמעה משלך. בנוסף, המפתחים הצליחו להוסיף לפרויקט מספר עצום של חידושים ושיפורים קטנים, תוך שמירה על העלילה ומשחקיות ברמה הנאותה. כדי להכיר את התכונות של המשחק, אתה יכול להסתכל על GTA: Vice City קרוואן וידאו.

 
Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.
Read more