סימניות

Grepolis - יוון העתיקה

שמות חלופיים: Grepolis, gripolis, יוון העתיקה

משחק Grepolis מקוון & ndash; אסטרטגיה זו מבוססת דפדפן, אשר כולם מתרחשת ביוון עתיק. בימים שבם אלים מיקום טובים של אולימפוס היה המפתח להצלחה ושגשוג, כאשר הגיבורים של ימי קדם ביצעו מעשים גדולים, יינתן לך את המושכות של כפר יווני קטן. לשחק Grepolis יהיה מעניין. אתה מתחיל עם עיר קטנה, אבל בכח שלך כדי לגרום לו כוח אדיר.

כדי שתוכל לשחק Grepolis המשחק צריך לעבור רישום חינם. הצטרפות במשחק Grepolis מקוון לא לוקח הרבה זמן. אבל אחרי כמה דקות אתה תהפוך שליט יחיד של עיירה קטנה שזקוקה לעזרתך! & Nbsp;

בתחילת הרישום יינתן לך הבחירה של שרתים, כל אחד מהם המגבלות משלו. לדוגמא, שרת מו, יש מגבלה של 150 שחקנים בברית. שרת זה משתמש במערכת לחימה חדשה. שרת Kappa מציע מהירות גבוהה יותר של המשחק, אבל את הגודל המרבי של הברית של 100 שחקנים. הבחירה תלויה בגרסת שרת ייצור חוויית משחק & ndash; להשתתף בקרבות PvP-או לשחק ברמת הקושי הגבוהה ביותר. & Nbsp;

בGrepolis מקוון המשימה העיקרית שלך תהיה ההתפתחות והשינוי של הכפר הקטן הזה למדיניות עשירה, שאינה נחות לגדולה אפילו אתונה ומיקנה. כדי להפעיל את העיר שלך לאימפריה אדירה, אתה צריך לדאוג לגבי המצב הכלכלי בכפר שלך, ליצור צבא מיליטנטי וחיל ים, אשר יש צורך לכיבוש שטחים & ndash החדשים; השכנים האי הקרובים ביותר.

לצלול לתוך העולם המופלא של יוון העתיקה, אתה תרגיש את כל הערך של טובת השתתפות אלים ויצורים מיתיים האולימפית.

הצעד הראשון שאתה צריך לעשות יהיה הארגון של משאבי ייצור להוראות הכפר וחומרי בניין שלך. במשחק המקוון משאבים העיקריים Grepolis הם עץ, אבן וכסף. לייצור של משאבים אלה כדי לבנות מנסרה, מחצבה וכסף מוקשים. דרך נוספת של משאבי חילוץ & ndash; לבזוז כפרים אחרים. כדי להשתמש במשאבים שאהיה בעיר להקמת המבנים דרושים לשיפור רמת חיים.

עם זאת, המשאב העיקרי הוא לחסדיהם של האלים. לכל עיר יש אלוהות שלו פטרון, אשר עשויים כתושבים להעניק לטובתו, ולקחת את זה. הפטרון שלך עשוי להיות אתנה & ndash; אלת המלחמה, פוסידון & ndash; אל הים, הרה & ndash; אשתו של זאוס, האדס & ndash; האלוהים של העולם התחתון, או אפילו זאוס המלכותי & ndash; ראשי בין האלים של האולימפוס. עם החסד של האלים שאתה יכול לקרוא ליצורים מיתיים שונים עזרה. זה יכול להיות קנטאורים וקיקלופ, הידרה והמינוטאור, כמו גם רבים אחרים.

כדי לעבוד ומציעים מתנות לאל שלהם הוא צורך לבנות מקדשים. מהבחירה של הפטרון האלוהי שלך תלוי במה שהאזור של מזל ילווה אותך יותר. פוסידון, למשל, הוא מסוגל להעניק לך לטובת בים קרבות, אתנה ולהגן על העיר מפני אסונות & ndash טבעיים; רעידות אדמה וברקים.

באסטרטגיה זו, החפצים שלך אינם מוגבלים לעיר אחת. אתה תהיה מסוגל למצוא ערים חדשות, להגן עליהם מפני האויב. כמו כן, אתה יכול לכבוש שטחים אחרים, ניהול מלחמה ביבשה ובים. & Nbsp;

תשומת לב מיוחדת צריך להיות משולם על הפיתוח של החיילים שלך. לפני המלחמה אתה צריך לספור את כל נקודות חוזק וחולשה אסטרטגיות גם לשקול את מאזן הכוחות. כדי לראות את התרחיש הסביר ביותר במלחמה, אתה יכול להשתמש בסימולטור הקרב. אבל אל תשכחו & ndash; זה נמצא בקרב הזה של מזל והאיזון הוא לא תמיד בצד השני של הקשת שלך. & Nbsp;

כמו כן, חשוב לשלוח המרגלים שלהם כדי לחקור את הערים של האויב לדעת בערך בגודל של כוחות האויב ותוכניות צבאיות של האויב.

זה גם פיתוח צי חשוב. יוון & ndash; כוח של חיל הים, שבו מספר רב של קרבות המתחוללים בים הפתוח. בנוסף, מאומן היטב חיל הים ואת הצורך בסחר. לרשותכם תהיה מסופק עם biremes במהירות גבוהה ואניית מלחמה, וlaquo; אוניות וraquo לוהטות; ומוכח ספינות תחבורה.

 
Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.
Read more