סימניות

GTA: San Andreas

שמות חלופיים: GTA: San Andreas

Grand Theft Auto: San Andreas הוא פרויקט נוסף של סדרת משחקי וידאו גניבת רכב גרנד. בשורה של המשחק המרכזי, זה הוא חמישי. הגרסה האלקטרונית הופיעה בשנת 2005. אבל לפני שהיא הגיעה לגיימר הרוסי בשינה 2010 לבדה. כמו בכל הגרסאות הקודמות של קו זה, כל הפעולה מתרחשת סביב דמות אחת. עם זאת, & nbsp; בניגוד למשחקים הקודמים, כאן השחקן יכול לשנות את האופי שלו לא רק דרך הבגדים, אלא גם לשנות את הדמות. לדוגמא, השחקן הראשי שיש לו את הכינוי CJ, תוכל לבקר באולם הספורט, לשפר את הכושר הגופני וכוח חבטות.

על מנת לשחק, אתה חייב להוריד GTA: San Andreas. לאחר מכן להתקין אותה על המחשב שלך וליהנות מהמשחק. פעולות שפותחו בפרויקט בשנת 1992, כאשר המטרופולינים הגדולים של פשע קליפורניה פורח. CJ, הוא קרל ג'ונס & ndash; אפריקה 25 שנים & ndash האמריקאים; חוזר ללוס סנטוס (עיר, ממוקמת במדינה הדמיונית של San Andreas), לאחר חמש שנים בילו בליברטי סיטי. בעיר הוא חוזר בגלל ההלוויה של אמו. אמו מתה בידות של כנופיה מקומית. לאחר ההלוויה, הוא חוזר הביתה, אבל בדרך הוא פוגש שוטר. הדמות הראשית היא זוכה עם מותו של חברי הפלגים, ונאלצה לעבוד ב& laquo; לא נקי וraquo; המשטרה.

בGTA הזמן: גיימר משחק SA תוכל לא רק ללכת, לרוץ ולנוע ברכב, אלא גם באופניים. בנוסף, איכות הנסיעה תהיה תלויה במאפיינים האישיים של הדמות, כגון סיבולת. & Nbsp;

לאחר החזרה הביתה, CJ פוגש חבר ילדות, שמקדיש אותו לכל הדקויות של העולם התחתון, שקורה באותו הרגע בעיר הזאת. ראוי לציין כי GTA: San Andreas לא יכול לשחק רק במחשב, אלא גם על ה- Xbox ופלייסטיישן. אבל רב עדיין ממליץ עליו גרסה ממוחשבת, כמו זה יהיה הרבה יותר קל להשתמש בכל התכונות של המשחק.

בשל יצירת עולם משחק ענק, המפתחים הצליחו להגדיל את מספר הסיפורים וסגנונות מעניינים, בהשוואה להרכב במשחקים הקודם. אז, GTA המשחק: San Andreas היה מסוגל לספק מספר גדול יותר של תווי רחוב שונים שיכול לתקשר לא רק בקרב עצמם אלא גם עם קארל. חלק מהדמויות הנדרשות להופיע רק במקומות מסוימים. בנוסף, בכל חלק של העיר יש דמויות ייחודיות. אחד המשחקים הוא עימות בין כנופיות פשע שונות שנמצאים כל הזמן נלחמים על ההשפעה שלהם על אזור מסוים של העיר.

גם יש לציין כי העלילה של המשחק נוצרה לא רק עובדים של היזם, אלא גם סופרים מקצועיים. לדוגמא, ייתכן שיש בגידה, אהבה ואכזבה. על מנת חזק יותר כדי להרגיש את התרחיש, מומחים ממליצים לך לצפות בראשון GTA וידאו: San Andreas, ורק אז להתחיל את המשחק. & Nbsp;

 
Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.
Read more