סימניות

Granado אספדה: Call of Destiny

שמות חלופיים: Granado אספדה, צאצאים של גורל

היום אתה יהיה מסע אל עולם מלא הרפתקאות והרפתקאות מאז Granado אספדה: Call of משחק מקוון גורל ברוח המאה הרומנטיקה XVII. קרב מרגש במשחק הזה יהפוך לנשף מסכות עקוב מדם. נניח שאתה מוגן מהראש לשריון ברזל הבוהן, אלא גם על האופנה של זמנים ההם לא יכול לעמוד בקצב. משחקי גיבורים מילוי התלבושות מעוצבות שופעות של זמנים ההם כחולצה או שמלות מפוארות. בסיפור השחקן נשלח לחקור יבשת דמיונית שהתגלתה לאחרונה (שלא בפניו יכול לנחש שזה העולם החדש). יחד עם גרפיקה המושכת את העין, השמיעה שלך תלטף את המוזיקה אינסטרומנטלית קלסית, שרק תורמת לטבילה מוחלטת לתוך העולם של הרפתקאות מרגשות.

למשחק Granado אספדה: Call of Destiny צריך הלקוח המשחק, אשר ניתן להוריד באתר הראשי Granado אספדה. דרישות מערכת הן כדלקמן:

מערכת הפעלה: Windows XP, Windows2000, Windows Vista

מינימאלי: Pentium III 1 GHz, זיכרון RAM של 512 MB, VGA GeForce2 MX400 64MB, DirectX 9. 0C

אופטימום: פנטיום 4 2 GHz, זיכרון RAM 1GB, VGA GeForce FX 4Ti / Radeon9000, DirectX 9. 0C.

לצלול ללא הפרעה לתוך העולם של הרפתקאות שאתה צריך ראשון חיבור יציב לאינטרנט, כל נוח לך דפדפן ולבדוק בnbsp משחק &; Granado אספדה: Call of Destiny, שלא יהיה קשה לעבור. אנא ראה וlaquo; הרשמה & raquo; אתה צריך להזין נתונים משחק החדשים שלך

1. אתה צריך להיכנס להתחברות - חושב שם רצוי לאופי למי שאתה משחק.

2. סיסמא משחק חדשה.

& nbsp;

ואז לחץ על & laquo; יומן & raquo; ולקבל את ההודעה על החיבור המוצלח לשרת של המשחק. & Nbsp;

ייתכן שיהיה צורך להמתין לכמה זמן אם השרת עמוס, כי העולם Granado אספדה כבר יש אלפי אוהדים. אז המשחק Granado אספדה: Call of Destiny & nbsp; באינטרנט דורש קצת זמן לטעון. להרשמה & nbsp; Granado אספדה: Call of Destiny וכל הורדות האחרות של המשחק הוא מהירה יותר, אנו ממליצים לכבות את כל התוכניות במחשב שלך, במיוחד להוריד קבצים אחרים מהאינטרנט (לקוחות סיקור והורדות). & Nbsp; כמו כן בשרת משחק טיפול מונע שבועי. ניתן לקבוע את הפעילות של מעמד המחוון של השרת, הנמצא בדף & ndash העיקרי; בפינה הימנית העליונה.

כאשר החיבור לשרת המשחק Granado אספדה מקוון עשה, תתבקש להזין את השם של המשפחה הווירטואלית שלך. שם זה יהיה פעיל במשך כל הדמויות שנמצאות במיקום לחשבון שלך. שינוי שמות מחייב אותך למחוק את כל הדמויות הישנות, כך לחשוב היטב לפני הבחירה.

כאשר אחת הוא להשלים לך לצאת להרפתקה שנפתחה לך משחק & nbsp מקוונים; Granado אספדה: Call of Destiny. ראשית, המשחק מקצה לך הצריפים. הם הבסיס לדמויות שלך. אתה עוסק ביצירת עולם גיבוריהם Granado אספדה והם יוצרים & nbsp; קבוצת קרב של שלוש דמויות. על מנת ליצור דמות חדשה במשחק Granado אספדה: Call of Destiny מקוון לחץ תמיד וlaquo; צור raquo אופי ו;.

כדי שתוכל לשחק במשחק וnbsp; Granado אספדה: Call of Destiny מקוון ולבנות המפלגה שלך, אתה תהיה מחוץ לכיתות אופי כגון:

1. לוחם: ניחן בכוח פיזי גדול. חזק בתגרה ודרך שריון יכול לשרוד במשך זמן רב. לכן יש צורך להשתמש במעמד זה כדי לכסות את שאר הקבוצה, אשר תוקפים ממרחק. & Nbsp;

2. מוסקטר: מתמחה בנשק חם נזק נוסף, שיכול להיות שונה. & Nbsp;

3. סקאוט: ניתוק עזר שמטרת הריפוי, חיזוק ברית באמצעות שיקויים והחלשת מלכודות אויב.

4. מג: התמקד בניזק העצום שנגרם על ידי לחשים ממרחק במסווה של בני ברית. אולי להוציא כישוף וlaquo; raquo ריחוף ו; ולהיות פגיע לתגרה. & Nbsp;

5. Elementalist: קוסם תכליתי ששליטת האלמנטים עשויה לחול נזק מאסיבי, כמו גם לכוון את המחלקות בכוחות בעלות הברית. חוסר & ndash; הגנה חלשה מאוד.

& nbsp;

כפי שניתן לראות, לכל כיתה המאפיינים, נקודות החוזק שלו וחולשות. משחק מקוון Granado אספדה & nbsp; מספק לך לבחור שם דמות ומין. בהתחלה אתה יכול רק ליצור דמות אחת, אבל אחרי שעובר משימות אימונים פשוטות שאתה יוצר עוד כמה. ככל שאתה משחק את המשחק באינטרנט & nbsp; Granado אספדה: Call of Destiny, יותר דמויות החדשות עם כישורים ייחודיים, כלי נשק ומראה מקורי, אתה יכול ליצור בצריפים שלך.

לאחר יצירת הדמות הראשונה שלך כוללים אותו בכיתה. עכשיו מתאים לשחק ב& nbsp; Granado אספדה: Call of Destiny. כדי להציג את הדמות שלך תחמושת העיתונות וlaquo; צפה בציוד וraquo;. לכל כיתה במשחק צורתה בפועל של תחמושת. למוסקטרים ​​בסיסיים הנשק, ללוחם & ndash; חרבות ושריון. קח את הציוד יכול להיות בקרבות עם מפלצות או נקנה בכסף.

הדרך הטובה ביותר לעשות כסף במשחק היא לאחר עיקרי קרבות משולשים למכור חפצים לא רצויים שלך בשוק. אז תנסה להשקיע יותר בזהירות לטאטא אוצרות אחרי הקרב ולשאת יותר. בואו רוב הפריטים הללו שימושיים, אבל הם יכולים להיות רווחיים למכור. & Nbsp;

בעיר תוכל למצוא סוחרים שונים שיש להם ההתמחות הצרה שלהם

1. סוחר נשק & ndash; זה באקדחי מכירה, רובים, כדורים ותחמושת למוסקטרים.

2. סוחר נשק & ndash; מוכר נשק לחרבות חיילים, שריון, קסדות וכן הלאה.

3. סוחר כלים & ndash קסומים; יש לה מוצרים לקוסמים וElementalists: שרביטי קסמים, קמעות, תחומים, וכן הלאה.

4. סוחר כלים & ndash; מוכר שיקויים כדי לחדש את הבריאות ומאנה. כמו כן מוכר פגזים ופריטים אחרים המשמשים דמויות.

5. סמית '& nbsp; - נשק ושריון במהלך הקרבות להתבלות, ולכן הם זקוקים לתיקון.

& nbsp;

בGranado אספדה: Call of Destiny לשחק כיף ולא משעמם. אתה תיקח חלק בהרפתקאות מרגשות שיצרתם כחלק מהמשפחה - בסדר הגודל של שלוש. המשימה העיקרית בעת יצירת משפחה היא להבטיח האוניברסליות שלה. כלומר, כל אחד מחברי המשפחה שלך צריכים להיות משלימים לניתוקם של קרובי משפחתם. & Nbsp; ניתוק כזה לנהל הוא פשוט מאוד. אתה שולט רק אופי משחק אחד, ולקבל את ההזדמנות לעבור לצד השני, והחברים האחרים בכיתה אחריך.

הרפתקאות והרפתקה ברוח הרומנטיקה, אשר נותנת את & nbsp; המשחק Granado אספדה: Call of Destiny, מחכה לכם.

 
Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.
Read more