סימניות

זעם האלים

שמות חלופיים: Gnev Bogov

& nbsp;

זעמם של האלים באינטרנט - הוא מרובה משתתפים משחק התפקידים המשלב סגנונות פנטזיה וסייברפאנק, משל טבילתך למציאות משחקים לא נודעת דקות הראשונות. נסיעה דרך עולמות המשחק, אתה תבוא פנים אל פנים עם מגוון רחב של יריבים ולנצח את כולם.

& nbsp;

כדי לעשות צעד לכיוון לא ידוע, אתה צריך לרשום במשחק. אבל קודם בואו להתמודד עם דרישות המערכת. זעם במשחק מקוון של האלים & nbsp; לא העלה דרישות ספציפיות ל& nbsp; שחקן המחשב.

יהיה עליך:

ושור; מחשב עם מערכת הפעלת Windows 98 / ME / 2000 / XP / Vista / שבע

ושור; מעבד צריך להיות Intel Pentium III 1GHz או יותר

ושור; 512 MB זיכרון RAM

ושור; 64 כרטיסי וידאו MB

ושור; Adobe Flash Player 9 או גרסה מאוחרת יותר. 0

& nbsp;

בנוסף, אתה צריך דפדפן אינטרנט וחיבור לאינטרנט.

אם המחשב שלך עומד בדרישות המערכת שהועלו על ידי משחק, אתה צריך רק להירשם.

הצטרף בזעם משחק של האלים לא יכול להיות הכרחי אם אתה רוצה להיכנס למשחק באמצעות חשבונך & nbsp; ברשתות חברתיות כגון:

ושור; כיתה

ושור; Vkonktakte

ושור; דואר. ru

ושור; פייסבוק

& nbsp;

אם אתה לא רוצה לשייך את החשבון שלך עם משחק רשת חברתי, אתה יכול פשוט להירשם וזעם רישום של האלים לא לוקח הרבה מהזמן שלך, וגם נראה מאוד מעניין.

אתה צריך להזין את השם של דמות, לציין את המין, ולאחר מכן לבחור את המראה שלה. צבע שיער, עיניים, שיער, זקן וסימנים חיצוניים אחרים של הדמות שנבחרה תלוי בך. אם מסיבה & nbsp כמה; לא רוצה לעשות את זה, & nbsp; הבחירה יכול להיות מהימנה של מחשב חיצוני. & Nbsp; השלב הסופי של זעמם של האלים רישום & ndash מקוון; כניסתה של דואר אלקטרוני, סיסמא וקוד מהתמונה. Hit & laquo; בוצע & raquo; ואתה במשחק.

& nbsp;

הזעם של האלים משחק מקוון יהיה לטבול & nbsp; בעולם מחולקים בעבר לשלושה חלקים:

ושור; העולם של אבן

ושור; ברזל העולם

ושור; העולם של השמש

עם זאת, האנשים בעולמות אלה ששכחו על האלים שלהם, & nbsp; והם החליטו להרוס את האנושות. אבל אלוהים לא עזב אנשי קורוס במצב חסר תקווה ועשה כל שניתן כדי שאנשים יוכלו להילחם בתנאים שווים נגד האלים.

& nbsp;

משחק & nbsp; זעמם של האלים באינטרנט & nbsp; - יקום ייחודי, מורכב מכמה שונה לעולמות אחרים עם נופים צבעוניים מדהימים לחלוטין. במהלך לחימה, אתה יכול להשתמש באחד מאלפי & nbsp; כלי נשק וציוד, לעתים קרובות ייחודי ונוצר רק בשביל עצמם. & Nbsp; לבחור את התחמושת הנכונה יכול להגדיל את כוחם פעמים רבות!

& nbsp;

במשחק יש שלוש גרסאות של האמנויות קסומות:

ושור; הרס, או & ndash; שביל אדום של פיתוח

שחקנים שבוחרים התמחות זו הם לוחמים בכוח הגדול ביותר של ההשפעה והערך של הנזק.

ושור; ידע - כיתה כחולה

מחלקה זו היא תעלומה, ותמיד מחפשת את מיומנויות שיווי המשקל והפצה הטובות ביותר.

ושור; הרמוניה - מעמד ירוק

חברים של המעמד הזה הרופאים הטובים ביותר שיש להם גם כוחות ריפוי המוניים. זה בדרך כלל מטופל & nbsp; דמויות ורכות לבב

& nbsp;

האופי, בעוד איך אתה משחק את משחק זעם מקוון של האלים, היא אפשרות חשובה אחד & ndash; מוניטין.

צבר מוניטין יכול להיות במשימות מוניטין מיוחדות.

מוניטין נותן כוח לרוחך, אשר קובע את הכוח של שביתה קריטית בלחימה.

& nbsp;

כאשר אתה משחק את משחק זעם מקוון של האלים, אז אתה מצפה קרבות אנימציה עם תיאור איכות של הפעולות של כל אחד מהמתמודדים. כ& nbsp; ניתן לשלב עם החברים שלך להילחם יחד נגד מפלצות רמה גבוהות.

& nbsp;

כש& nbsp; יתחיל לשחק את המשחק & nbsp; זעמם של האלים באינטרנט, אתה מקבל את הניסיון הקרבי הראשוני יכול להיות בזירה, שכירה למאמן מיוחד זו & ndash; משרת קורוס. אחרי זה אתה יכול ללכת לבצע מגוון של משימות & ndash; משימות מיוחדות עבור בו ביצועי רווחי אופי חוויה, כסף וגביעים. תכונה של המשחק היא שכל מסע הוא ייחודי והבחירה האישית שלך רק של פתרונות תלוי בגודל & nbsp; פרסים. בחיפוש תרחיש כוסמין כמה סופים שונים, בדיוק כמו בעלילה הכללית של המשחק, שאינו ליניארית ותלויה לחלוטין בפעולות של השחקנים.

& nbsp;

להצטרף לשבט, לשחק זעמם של האלים הוא יותר כיף. בזירה & nbsp; יכולה לקחת חלק בקרב של החמולות והנצחון שלהם ולהעלות את הדירוג של שבט. בנוסף, השבט יחד הולך לצוד מפלצות מיוחדות שתבאנה גביעים יקרים.

& nbsp;

החלטה לשחק זעמם של האלים, אתה מרגש לבלות ב& nbsp; עולם צבעוני וייחודי.

קו & nbsp; משחק Gnev Bogov & nbsp; מעניין ונגיש לכולם!

& nbsp;

 
Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.
Read more