סימניות

Gargonia

שמות חלופיים: Gargon

במשחק מקוון Gargoniya & ndash; חופשי ודפדפן, עולה על גדותיו עם מזדמן, מה שהופך את התהליך כולו המשחק הוא פשוטה מאוד. כדי להתחיל בפיתוח שלה, אין לך שום דבר כדי להוריד ולהתקין. כל מה שאתה צריך & ndash; ללכת לדפדפן וללכת צעד רישום Gargonia.

הרשם המשחק Gargonia בשלב הראשון שלה מציע שחקן עתיד לקבוע באיזה צד של עימות הוא מעדיף לסווג את עצמו & mdash מייד; לGargonitam או נחתים. ואם אתה לוחץ על מחנה הלוגו (או קישור משם תחתו), שהוא פחות ממספר הרשום, יינתן לך בונוס לתמיכה באיזון. לאחר מכן, כאשר כבר החל Gargonia באינטרנט, אתה תמיד יכול לשנות את המחנה. לקבוע את הבחירה, אתה, כרגיל, ציין את כתובת הדוא"ל שלך, תחת איזה שם תוכל לשחק ובאיל סיסמא & mdash; להיכנס & nbsp; המשחק. Gargonia הרשם כאן קל וסטנדרטי.

Gargonia ייחודי משחק מקוון על ידי מתן המשכיות של משחק דרך & laquo; האוטונומיה & raquo; פעולות של הדמות שלך. כלומר, אם אתה צריך או יציאה מהמשחק, או לכבות את המחשב לחלוטין, הגיבור שלך הוא כבר לא עוסק בעניינים שהוטלו עליו. אתה יכול לשלוח אותו לעבודה, ולאחר מכן, חזר למשחק, לקבל את המיקום של משכורתה.

במשחק Gargoniya היחידות הכספיות שלה & ndash; כמה אסימונים, שבו אתה יכול לקבל על ידי עבודה, להדוף את האויב או נמצאים בחקירה. על כסף אמיתי כדי להעשיר את האסימונים לא יעבוד & ndash; זה מטבע היחיד במשחק Gargonia. לשחק בלעדיהם, לעומת זאת, זה יהיה קשה, כמו כסף זה מאפשר לשחקנים לרכוש דברים שונים כדי לשפר את הבית, או הברית שלך כדי לשפר את הביצועים.

אגב, את המאפיינים. העמידות היא אחראית לירידה בנזק נלקחה. Power & ndash; לכוח ההשפעה, כאשר תוקפים בלחימה. ניידות & ndash; להתחמקות התקפות אויב. Power & ndash; לחיוניות. מודיעין & ndash; ללהיטים קריטיים (אלה שעושים את רוב הנזק) במהלך הקרב. תהילה & ndash; לעמדה בדירוג של שחקנים. משחק מקוון Gargonia מבטיח לך התקדמות יציבה בייצור הרציף של הניסיון להשפיע על רמת המשחק שלך.

כשאתה מתחיל לשחק את המשחק & nbsp; Gargonia מקוון, אתה יודע שאתה לא יכול רק לבנות, אלא גם כדי לשפר את בתיהם. מרק:

ושור; בית & ndash; עם כל רמה חדשה של הבניין מוסיף חריץ נוסף לדברים;

ושור; מגן זעם & ndash; שימושי להתקפה על האויב, כפי שהוא מגביר את כוח;

ושור; סמל של זעם & ndash; להגדיל את הקיבולת של ההתקפה;

ושור; חזה & ndash; לשמור על האסימונים שלך הוא אויב זמינות;

ושור; מגן של כבוד & ndash; להגדיל את כוחה של ההגנה;

ושור; סמל של כבוד & ndash; להגדיל את הקיבולת של ההגנה;

ושור; עץ תג & ndash; אם יש לך רמה רביעית ומעלה, זה יהיה לך מקור יציב של הכנסה;

ושור; לעקוב אחר & ndash; לעזור במציאת יריבים מתאימים;

ושור; גדר & ndash; כוחו של השחקן בהתקפה יגדיל את הערך של רמת ההפשטה.

לשחק את המשחק באינטרנט Gargonia & ndash; זה נמצא בעיצומה של ההתמודדות בין שני המחנות & ndash; וlaquo; Gargonitov & raquo; ו& laquo; ימי & raquo;. לכידות בקבוצות או בריתות, הגיבורים של המשחק יכולים לצאת למלחמה ובריתות, ואילו העוסקים בבניית דירות והפיתוח של מבצריהם.

ובכן, Gargonia & nbsp; משחק מקוון שיביא לך כיף מאה אחוז, כי אתה מצפה ודמויות מסוגננות וbessmetnoe מספר משימות ומערכת לחימה משעשעת & hellip; כל ספור. להיות במצב רוח טוב, ויודע ממקור ראשון את כל משחק הרפתקת ההיקף בחזונו, שנועד בהומור ובשנינות. קדימה ולהתחיל לשחק Gargonia!

& nbsp;
 
Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.
Read more