סימניות

Battlegrounds Gallendor

שמות חלופיים: קרב

Gallendor שדות קרב באינטרנט & ndash; אסטרטגיה ייחודית ללא תשלום דפדפן, שדרכו יש לי גיימרים את ההזדמנות לעבוד עם אנשים אמיתיים. חברת Quest של Gallendor טרח ליצור משחק שיהיה נגיש לכולם. כדי להיכנס לעולם המרתק של ימי הביניים, רק צריכים רישום שדות קרב Gallendor. אם המחשב שלך עומד בדרישות המערכת המינימליות ויש חיבור לאינטרנט כדי להצטרף לעניין Gallendor שדות הקרב של דקות. אתה לא צריך התקנה נוספת או להוריד את משחק לקוח. הצטרפות במשחק Gallendor שדות הקרב לא יגרמו לבעיות, כי אתה רק צריך להזין את הפרטים הבאים:

1) תווים שם & nbsp;

2) סיסמא

3) דואר אלקטרוני

הרשמה Gallendor שדות הקרב יושלמו על ידי לחיצה על הכפתור המתאים, ואתה תהפוך שלום אסיר חולה שינצח בגלל הזריזות והעורמה שלהם. & Nbsp;

במשחק מקוון Gallendor שדות קרב & ndash; זה דרך להפגין החשיבה האסטרטגית והכלכלית שלה, האומץ והסיבולת שלו, ההזדמנות להתעלות מעל השחקנים האחרים, המוכיח את יריביו שהגיעו לכאן לא לשווא. אתה שדות קרב Gallendor לשחק באמצעות בדיקות שונות. בימוי צבאות עצומים, תוכל לקחת חלק בקרבות אפיים. ייתכן שבמשך זמן, שיצרת אימפריה מפורסמת לכוח וחוסר הנגישות שלו. ראשי אמינים לחזק טירה & ndash; בניין שהוא המקלט העיקרי שלך.

התיישבות משלך תדרוש הרבה מאמץ בתחילת ליצור, ובעתיד לניהול. אבל ברגע שאתה מתחיל לשחק שדות קרב Gallendor, זה כבר נאמר בפומבי כי הקשיים לא מפחד. כדי להיות מוכן להילחם עם המפלצות, להתגונן מפני אויבים, העוסקים במשאבי כרייה, לבנות, לנהל את רכושם ולהרוס לאחרים ", מה שהופך את התקפות פתע. אבל זכור, אתה יכול לתכנן פשיטה רק כאשר אתה מאמין, & nbsp; שהפיתוח של מתנגדי העיר איטי יותר ממה שאתה.

כדי שיוכלו לשחק את המשחק באינטרנט שדות קרב Gallendor, הולכים קדימה, ידרשו משאבים. שסיפקת משאבים חומריים ואנושיים וכספיים.

ללא משאבים כספיים וחומריים לא יכול לפתח תעשייה. כמעט כל הפעילויות דורשות השקעות של משאבים מסוימים. לדוגמא, אין חומרי בנייה שלא נבנו כל Construct החיילים שלך לא חמושים לא יילחמו, והמחסור במזון ומים בכל יכול בסופו התוצאה טרגית (הכחדה המונית של האוכלוסייה). כמו כן יש לזכור כי המיקום של משאבים, תחבורה, יותר מדי תלויה.

משאבי אנוש & ndash; זה אנשים שמאכלסים את אדמתך. הם נועדו תפקיד מבצעי הפקודות שלך. על חשבון אנשים מתחדש האוצר שלך, ביצע עבודות שונות (למשל בנייה), שנוצרו על-ידי הצבא. ללא מחלקות ייעודיות שאנשים לא יכולים להגיע להצלחה, כי הם עוזרים ליישם את התוכניות שלך. מספק את כולך אנשים שאתה צריך וטיפול. & Nbsp; הדרך היחידה תוכל למנוע חוסר שביעות רצון ציבורי ולהשיג חלקם של עבודה יעילה. זה הכרחי לא רק כדי לפקח על אספקת מזון, אלא גם במיומנות לארגן פעילויות פנאי. לדוגמא, לאחר מאבק מתיש להוביל לוחמיו כדי לצוד. לא לעשות בלי בידור נבנה ומבנים דתיים בתוך המבצר שלך. להיות אדון חכם ומנהיג הוגן, תוכל ליהנות מהכבוד של האנשים, כל כך לשחק את המשחק באינטרנט Gallendor שדות הקרב יהיה הרבה יותר קלים.

משחק Gallendor שדות הקרב באינטרנט דורש ניטור מתמיד של מספר אינדיקטורים. זה, ראשית, הגדיל יחידות קרביות שנותנות אמון בקרב עז. שנית, ההתפתחות של פעילות מדעית במעבדות כפופות אליך. אתה לא רוצה לאפשר לפיגור טכנולוגי? שלישית, הגדלת היקף תמותת מניעת צמיחה. כפי שכבר ציינו, ממשאבי אנוש הרבה תלוי. אבל לא רק מעצמם, אלא גם, כמובן, את מספרם. ואם אנשים ימותו בהמוניהם, אז אתה בהחלט לא sdobrovat! רביעית, אימון ושיפור של סוגים שונים של חיילים. אם אתה קשתים, חיל רגלים, חיל פרשים וקוסמים & ndash; זה המפתח להצלחה במלחמה. אחרי הכל, במאבק שהם תומכים ומשלימים אחד את השני.

משחק מקוון Gallendor שדות הקרב מחולק לרמות. שחקנים חדשים מוזמנים לעבור רמת אימונים כדי להבין את המשחק, כדי להבין את מהותה. ככל שרמת השיפורים זמינים בכל התחומים. תוכל לשפר את התעשייה, להרחיב את הבעלות, להגיע לגבהים במדע, ועוד. רק אל תנסו להירגע! שחקנים בצד השני של המסך האחר הוא גם גדלו ומתפתחים, המציגים איום מיידי עליך. להיות מוכן להדוף כל זמן!

אין ספק שהזכייה בעולם Gallendor שדות הקרב, אתה מקבל הנאה מקסימלית! אל תיבהל מורכבות לכאורה, כפי שאתה גם לזה ולבוא לכאן שיש להתגבר. לספוג את אווירת מחריש אוזניים צלצול פעמוני lyazganya צרחות להבים של חיילים פצועים וצעקות רמות מפקדים. גרפיקה יפה להדגיש את היופי של טירות מימי הביניים ואבירים מפוארים עומדת לפניכם כאילו בחיים. & Nbsp;

נותר רק לאחל שממך, שחקנים יקרים, לא פנה משם מזל טוב!

 

רישום מקוון Gallendor Battlegrounds