סימניות

חיים Galaxy

שמות חלופיים:
משחק

עוד נציג Plinga Play גלקסי חיים. כפי שרבים כבר יודעים, זו סדרה של משחקים לא יכולה לעשות חיוך אפילו הספקנים. המהות של המשחק היא פשוט עד כאב, ואת הגרפיקה וnastolno מזג המתוק שלומדת מהילדים שלהם על המשחק, ולעתים קרובות הורים יתחילו להירשם ולשחק. ואכן, המשחק הזה - הדרך המושלמת להירגע ולבלות זמן בלי לחשוב על משמעות חיים קשים ומתסכל עולם הפנטסיה שלו. במובנים מסוימים, גלקסי חיים מכות מקוונות של יישומים מקוונים רבים Vkontakte ו-Facebook. כלומר, במילים פשוטות, המשחק הזה הוא דרך נפלאה לבלות את הזמן הפנוי שלך לטובתה של הנשמה!

ועל כן, כפי שזה קורה כמעט בכל משחקים מקוונים, גלקסי חיים בדיוק רישום הוא גם חובה. תהליך הרישום יכול להיות פשוט יותר במקרה שהיה לך בעבר להתמודד עם המשחקים Plinga, ושסופו של דבר בחשבון המערכת. במקרה זה, אתה יכול פשוט להיכנס מתחת לנתונים שנרשמו בעבר שלה ולהתחיל את המשחק. ובמקרה עם כל המשחקים מPlinga לשחק אתה לא צריך משהו נוסף הוריד והתקין, זה יהיה מספיק רק שיש לך חשבון. אם אתה רוצה לבדוק את המשחק, לחץ על "נסה את זה".

1. אם אתה חדש במערכת זו, אתה צריך להירשם. אם תרצה, כל שחקן יכול להתחבר באמצעות החשבון שלך לפייסבוק. אם אתם רוצים לקשור את המשחק לרשת החברתית שאתה לא, אתה למלא את טופס ההרשמה.

2. כל העיצוב של המשחק הפך זול יותר, אתה יכול לשנות את השפה של אתר האינטרנט בשפה הרוסית, אשר יכול להיעשות על ידי שינוי בתיבת הסימון בפינה הימנית העליונה של חלון המשחק (רק את חלון המשחק).

3. טופס רישום יינתן לכם ממש במרכזו של המסך את המשחק. בתחום העליון של הטופס (התיבה «דוא"ל») לכתוב את כתובת הדואר האלקטרוני שלך.

4. לפי מסורת, "הסיסמה" הקו למלא את הסיסמה של החשבון שלך.

5. הזן את הכינוי שלך בשורה "שם המשתמש".

6. מערכת להאמין בכוונות טובות שלך, ואתה התחיל במהירות לשחק את המשחק Galaxy חיים, מסכימה עם הכללים של שימוש במערכת ובהסכמת משתמש. זה יכול להיות מועבר לשורה הרלוונטית מול קרציה.

7. אם אתה רוצה לקבל עלון אלקטרוני עתידי מניהול האתר, את השורה הבאה יכולה לנזוף, אבל אם לא - השאר את התיבה הריקה.

8. כל הושלם ובדק תקינות? לחץ על "הרשמה".

כניסה למשחק, אתה באופן אוטומטי מוצא את עצמך בכמה מערכת חדשה לחלוטין. האם אתה הבעלים של חלקת אדמה קטנה, ומי במאוחר אתה רוצה להגן. לפתח את המבנה, כי הם יביאו לך רווח במשחק. באופן כללי, לשחק גלקסי חיים הוא אימון פשוט וברור ובסיסי תוכל לעבור בקלות. הזמן את החברים מפייסבוק ורשתות חברתיות אחרות, משום שטוב יותר יחד. בנוסף לשחרר לשחק גלקסי חיים יכול להיות כל אחד. מהרו לראות!

 
Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.
Read more