סימניות

מונדיאל

שמות חלופיים: מונדיאל

משחק פיפ"א העולם אין צורך להציג וסיפורים, ולכן אנחנו בטוחים שאתה בטח שמעת עליו, גם אם אין לך אוהד כדורגל. זהו אחד המשחקים הטובים ביותר שנעשה במידה מהסוג איכותי, כאשר אתה מסתכל על זה בפעם הראשונה, רוב בלי להבין את זה, אתה יכול לערבב עם תרגום זה של המשחק. במשחק הזה אתה יכול לעשות כדי לארגן את גביע העולם או אליפות אירופה, ולנצח, כמובן, היא הקבוצה שאתה באמת אוהב. & Nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; בעיקרון, כל המשחקים שפותחו על ידי EA ספורט יש לה יתרון תחרותי על פני אחרים בשל גרפיקה שאין כמותו במשחקים מעולים. & Nbsp; אבל משחק מונדיאל באינטרנט הוכחה חזותית. כשאתה מסתכל על תמונה מציאותית של השחקנים וסדנאות תנועת כדור, יש לך מחשבות על מה שאתה הבעלים של שחקנים אמיתיים ולהחליט עבורם. לפני המשחק הזה היה מותר רק למי שיש לי ממיר, אבל פעם זה היה זמין למי שבמשך זמן רב רציתי לנסות את היד שלך בפיפ"א, אבל ניתנו לו ההזדמנות, כמו שלא היה ממיר. אז לשמוח בשחקנים, עכשיו אתה יכול לשחק במחשב האישי שלך.

תוכל להגיש בקשה להשתתפות במשחק זה רק המשחק עצמו בשלב זה בתהליך של בדיקות בטא. ורק בשלב זה לשחק המצבים העיקריים הם אפשריים כגון:

- & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; UltimateTeam & ndash; במצב זה, המשחק הוא לגמרי משחק כולו רק בכח שלך, והנחה את גורלו של צוות. בכח שלך תוכל לקנות ולמכור מגוון רחב של שחקנים. מאז שוק ההעברות תמיד פתוח (בכל עת) לכולם יש לך הזדמנות, אם אתה זריז כדי ללמוד יותר על יריביהם. & Nbsp; בכל שבוע, במצב זה מתעדכן ולהפעיל מגוון רחב של יישומים לזה. מצב זה של המשחק, יעזור לך לשחק במונדיאל בחינם.

- & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; פקודת ליגה & ndash; במצב זה, יהיה עליך לשלם עבור אשראי אחד לכל משחק. אם אתה מנצח את הטורניר או התחרות, אז יש סיכוי שאתה להחזיר את ההלוואה. עם התדר של משחק, אתה יכול להגדיל את כמות ניקוד אשראי.

נדרש

רישום מונדיאל כי זה משחק מקוון. באמצעות רישום תוכל ליישם כדי להשתתף לבדיקה ולבקר באחד מברי המזל שנבחר הראשון.

בתחילת הרישום תצטרך לציין הדוא"ל אישי ברציפות, שנמצא בעמוד הראשי של אתר המשחק. כאשר הכל מילא, לחץ על הכפתור & laquo; שלח & raquo;.

אם לא עבר רישום וליצור את החשבון שלך במערכת מקור , אז תשומת לבך להגיש טופס הרשמה לאחר המילוי שתוכל & nbsp; לשחק את משחק מונדיאל. למי שכבר קיים בחשבון כגון מערכת תוכל פשוט ללכת למשחק פשוט על ידי הצבעה, כינוי וקוד סודי שחל על חשבונך.

המשחק הזה מתורגם לרוסית, כדי שהמילוי של טפסים, וההשתתפות בעתיד במשחק לא יהיה קשה. פשוט בצע את ההנחיות שמספרות את המערכת ומלאו את הרצף.

ואז ללחוץ על הכפתור וlaquo; עד & raquo; ולחכות לרגע שבו המנהלים של המשחק אתה בוחר משחק.

מונדיאל לשחק אתה מקבל מגוון רחב של הפקודה, כמו גם צוות שבועי שבו מבנה ייקבע על ידי השחקנים כתוצאה מהשבוע (אליהם יתייחסו השחקן שהבקיע את השבוע בזמן אמת).

& nbsp;

& nbsp;

 
Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.
Read more