סימניות

פיאסטה באינטרנט

שמות חלופיים: פסטיבל

פיאסטה באינטרנט & ndash; MMORPG ז'אנר בדיוני משחק לקוח נגיש למגוון רחב של משתמשים בחינם. חברת Ons ברך היה מפורסם לרעיונותיו המקוריים ארוך. ועכשיו אוהדים של בידור וירטואלי יכולים ליהנות המוצר היפה החדש באינטרנט, המשלב אירועים רציניים עם ציור קריקטורה מצחיק. הגרפיקה של המשחק ברמה הגבוהה ביותר. הודות לתמונת 3-D של את הרושם שכל מה שקורה הוא אמיתי. מבקרים מחכים להרפתקה מרגשת ביותר בעולם של חלומות וקסמים. יש כל כך הרבה משימות שכל רגע שאתה לא יכול לשבת מסביב. מערכת PvE PvP ומפותח באותה מידה. ואת היכולת לבחור את הכיוון של פיתוח, משתמשים רבים כלמזור לנשמה. הצטרף ל[ 5] & nbsp; לתושבים מהאדמות המסתוריות כדי לנצח בקרבות מסוכנים, יש כיף בעבודה בדרכי שלום, ופשוט נהנים מחיים ביקום כל כך יפה!

לפני פיאסטה באינטרנט לשחק, יצטרך להסתפק כמה שאלות. ראשית, לבדוק אם התצורה המתאימה של המחשב. שנית, אתה צריך לבדוק את המשחק פיאסטה באינטרנט . שלישית, אתה צריך להוריד ולהתקין את הלקוח. הרשימה של דרישות המערכת המינימליות משמח את נאמנותו: Windows 2000 / XP, פנטיום 4 בינואר. 6GHz, AMD XP 2500+, AMD Athlon64 2800+, 64MB MX GeForce וידאו, קול תואם עם Direct X 9. 0, 3GB של שטח פנוי בדיסק קשיח וזיכרון RAM של 512 MB. פיאסטה באינטרנט רישום כרוך מילוי טופס עם שדות כגון: שם, כתובת דואר אלקטרוני, סיסמא, תאריך לידה, מין. אז אתה יכול ליצור את המראה של הדמות שלך ולבחור את הכיתה האוטומטית.

פיאסטה , המשחק מציע שיעורים כגון לוחם, קוסם, מתוודה, חיצים וליצן. כדי לעשות את הבחירה הנכונה, אתה צריך לדעת איך הם נראים.

1. & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; לוחמים חזקים, אמיצים, עיקשים ומתמשכים. הם ידועים כישורי הלחימה שלהם, ואת היכולת להוביל את המאבק ברבעונים קרובים. הכוח הפיזי המרשים שלהם גורם לך להרגיש בטוח.

2. & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; מכשפים שלטון על אלמנטי הסוד. יכולת זו היא מה שמבדיל אותם מאנשים אחרים בעולם. ולתת להם לא חזק מאוד מבחינה פיזית מסוגל לעמוד על עצמם באמצעים אחרים.

3. & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; חצים לעורר פחד כל יריב. כישוריהם הם מגוונים ורבים דמיון. בנוסף הם תורמים לכוחות הטבע. רוב להרגיש בטוח בזמן קרבות. בלוחמים האלה צריכים כל צוות.

4. & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; הכומר המוודה לשלב את היכולת לרפא והתקפה. הם יכולים לעזור לחברי קורבנות, אבל האויבים שלהם טובים יותר שלא להסתבך. בנוסף, הם יכולים אפילו לעשות יותר של בעלות הבריתה, הגדלת הנזק שלהם.

5. & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; ליצנים יכולת שונה לעשות יותר נזק רק באופן מיידי. לזרוק אויבים בטרור שהם צריכים לא מעט זמן. הם מאוד זריזים ומהירים, יוכלו לתלות על בונקרים האויב, את ההשפעה של שמוצג בהדרגה.

כדי שתוכל לשחק את המשחק פיאסטה באינטרנט אתה, נע דרך הרמות. הרמה גבוהה יותר, חזק יותר האופי הוא. תצטרך לשאוב את הכישורים פסיביים, אקטיביים ואלכימיה. לבצע כל מיני משימות ויהיו מסוגל לאורך זמן כדי לקבל את התואר. זה די נחמד כאשר כותרת מסוימת מחוברת לשם שלך.

יותר פיאסטה באינטרנט יש רגעים נחמדים כהזדמנות לפגוש את האהבה ולהתחתן, לבנות את הבית שלך, מצא חברים אמין, כדי לזכות באמינות של פעולותיהם עם המקומיים. לא אחד מאלה שלקחו לשחק פיאסטה באינטרנט לא מתלוננת על שעמום! לפני שאתה באמת פותח הרבה הזדמנויות! אז אל תפספסו את זה כהזדמנות להאיר את זמן הפנאי שלך היא חוויה כל כך מרגשת! ייתכן שתמיד ובכל המזל!

 
Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.
Read more