סימניות

דַחַּפ

שמות חלופיים: דַחַּפ

משחק F . E . . R & ndash; יורה האדם הראשון מציאותי להפליא עם קרבות מרהיבים וסיפור מרתק. על הקמתה של העבודה בפרויקט מונולית הפקות ו
[ 21] היום 1 אולפני . כתוצאה מכך, משתמשים מקבלים את המשחק המקורי בסגנון של סרט פעולה, שיש לו הרבה תכונות חיוביות. זה דמיון מדהים ואפקטים מיוחדים קולנועיים ומצבים בלתי צפויים שבו אתה מוצא את עצמך שוב ושוב במהלך המשחק, ואת היכולת להשתמש בטכנולוגיה העדכנית ביותר, כמו גם כלי הנשק רב עוצמה כדי להרוג את היריבים. האויבים שלך הם חסרי רחמים. זה אנשים רגילים, וכוחות שלא מהעולם. כאשר המשטרה, הצבא וכוחות מיוחדים הם חסרי אונים כדי להציל את הבנים באים מ[ 2] פ R & ndash; יחידת תגובה הפדרלית של פעילות. הם מתמחים בתופעות על-טבעיות, חוץ מזה, הם חמושים בהמצאות האחרונות של הנדסה. החל פ R משחק, אתה נלחם עם רוחות רפאים, אבל מה הוא הדבר המוזר, לעתים קרובות הפך למטרה את עצמך. אז לזכור, אתה לא בציד, וכדאי לחשוב על איך לשרוד. מעבר לפחד והמתח של עצבים & ndash; זה מה שניסיון כל מי שנכנס לעולם של פ מקוון R.

על מנת להפוך לחבר בכיתה, עליך ליצור חשבון. פשוט פ R register להפוך את המסיבה לאירוע בלתי נשכח. איך הכל התחיל? כאשר מתקן צבאי סודי בידיהם של טרוריסטים, הרשויות שואפים למשוך כוחות מיוחדים כדי להציל את בני הערובה. בקרוב, עם זאת, החיבור אובד עם החיילים בתאים וממשלת ניטור פנימי רואה תמונה מזעזעת. כוח לא ידוע הורג אנשים, פשוטו כמשמעו, קורע את גופם לחתיכות קטנות. מגיע זמן לצעד פ ר ' כחבר כיתה מיוחדת, שרק אתה לא תחווה! אויבים & nbsp; ערמומיים וחסרי פשרות, הם תמיד מנסים לחסום את נתיבי הבריחה עצמם מופיעים ברגעים הכי לא צפויים. אבל ברגע שאתה הופך ליחידת המסתערבים העובד חדשה, אתה צריך להיות מוכן להילחם נואשות עם רוע מיסטי.

פ R חופשי ימלא הרגעים המרגשים בשעתי פנאי שלך. אתה פשוט לא מרגיש כמו אדרנלין בדם עולה. יהיה לך את ההזדמנות לנסות מצבים שונים: Deathmatch & nbsp; ושלם Deathmatch, & nbsp; Deathmatch Team ושלם TDM, ללכוד את הדגל & nbsp; ושלם CTF, [52 ] כובש (שלוש נקודות שליטה) וכובש כל (חמש נקודות שליטה). תוכל להשתמש בתכונה כזו מעניינת כמו האטת זמן. מדינה זה הוארך על ידי מזרק מיוחד שלפעמים ימצא. לרשותכם יהיה הנשק שונה ככלי נשק (אקדח AT-14 תת-המקלע RPL, G2A2 רובה סער, רובה ציד VK-12 Combat Prototype-7 אוטומטי אקדח MP-50, משגרי רקטות MOD-3 & nbsp; ואחרים. ) ו- (רימונים, מוקשים, מוקשי שליטת רדיו לזרוק). האם אתה הזדמנויות, אבל אל תשכחו שהמתנגדים יכולים לבצע את אותם צעדים שאתה, כלומר התקפה, מארב, להכותי אש או לזרוק. היזהר בעת השיטוט במסדרונות של משחק הדמים. אתה צריך לעבור מחדר אחד למשנהו, ואם אתה יכול לשרוד הבא, תלוי במיומנות שלך.

& nbsp;

אתה בהחלט נהנה לשחק את המשחק פ R, כי זה כרוך בהרבה הפתעות! קדימה & ndash; יישר עם תופעות שלא מעולם ולהרגיש מיוחד במקרה זה. מזל טוב!


 
Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.
Read more