סימניות

Farmerama

שמות חלופיים: Farmerama

Farmerama מקוון & ndash; המשחק הזה בחינם דפדפן, אשר מושך אליו עם, אופקיה הבהירים הצבעוניים ודמויות. כאן אתה יכול לבלות את שעתי הפנאי שלך בחוץ, טיפול בבית במדינה והמשק & hellip; משחק מקוון & nbsp; Farmerama מאפשר לך ללמוד כיצד לנהל את משק בית, לא יחול על מספר המרבי של כוחות.

& nbsp;

משחק מרגש זה אינו דורש התקנה של משחק לקוח וזמין בכל דפדפן. כל מה שאתה צריך כדי להתחיל את המשחק, זה רישום מקוון Farmerama.

& nbsp;

משחק onlan Farmerama מציע שתי דרכים להרשמה:

1. ישירות מהאתר. בדף הבית, יש תחומים שבי רישום אתה רוצה להיכנס, סיסמא, דואר אלקטרוני כינוי (שם), הזן את תאריך הלידה שלך ולקבל את ההסכם על כללי המשחק. תאריך במשחק Farmerama הוא סיים זה, אתה יכול להמשיך במשחקים.

2. באמצעות רשת חברתית. אם יש לך פייסבוק רשום חשבון, ניתן להשתמש בו כרישום של חשבון משחק: לחיצה על הסמל של פייסבוק בטופס ההרשמה בדף הבית, לפתוח חלון, שבו יתבקש להסכים לגישה לחשבון שלך, מסכים, להזין את שם המשתמש שלך ו Farmerama הרשמה זו עם פייסבוק על. עכשיו אתה יכול לשחק בFarmerama באינטרנט!

& nbsp;

למי שעדיין לא החליט, זה שווה את זה כדי לרשום את החשבון שלך או לא, & nbsp; המשחק Farmerama מקוון מציע משחק ניסיון ללא תשלום שבו אתה יכול לנסות את עצמך כחקלאי עתיד, לאחר תום תקופת הניסיון, ואחריו הצעה לרישום. אז קבע! & Nbsp;

& nbsp;

הולכים למשחק בפעם הראשונה, NPC (ינשוף) ייתן כמה המשימות הראשונות. יהיה צורך למסוק, אז לעשות זריעה, עדיין יש כמה משימות מצחיקות אבל מאלפות. & Hellip; אבל זה רק ההתחלה. לאחר מכן, תוכל לשחק במשחק nbsp &; Farmerama המקוון, העוסק בנטיעת עצים, ירקות וגידולים שונים, לעסוק בקציר, לגדול ולהאכיל את החיות, לטפל ולהשקות את אדמתם. & Nbsp;

& nbsp;

כאשר יגיע לרמה מסוימת, המשחק Farmerama מאפשר לקחת חלק בתחרויות לגן הירק הטוב ביותר, כמו גם בתחרויות רבות אחרות. גם אתה יכול לשים את הגינה שלך לכל לראות וללמוד את מה שאנשים אחרים חושבים עליו שחקנים.

& nbsp;

בFarmerama משחק מקוון יש מטבע משלה & nbsp; - tyulpesso וzelepenni. בגלל זה, אתה יכול לבצע עסקות.

& nbsp;

יש משחק מקוון Farmerama רמת פיתוח של החווה, שהעלייה המודרנית, הודות לניסיון שהוענק לשתילה וקטיף של גידולים חקלאיים. עם כל רמה חדשה יהיו זמינים לצמחים ולבעלי חיים חדשים חדשים. אז לשחק Farmerama הוא לא משעמם!

& nbsp;

לשחק & nbsp; Farmerama יכול להיות חיזור כרי דשא השכן, באופן טבעי לא בחינם. עבודה כזו תשולם.

& nbsp;

לשחק במשחק מקוון Farmerama לא יכול פשוט לשבת בבית, אלא גם במקום נוח אחר, לדוגמא, במשרד או יושב באיזו מסעדה נעימה (עם גישה לאינטרנט).

& nbsp;

אבל מה הרבה דיבורים על איך, בFarmerama לשחק טוב, טוב יותר לפחות לנסות פעם אחת! & Nbsp;

& nbsp;
 
Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.
Read more