סימניות

Far Cry

שמות חלופיים: Far Cry

Far Cry - משחק מחשב בז'אנר של יורה בגוף הראשון. משחק Cry רחוק די בהיר ורב אירועים. כמו בכל משחק של הז'אנר של המחשב הזה המשימה שלך היא להישאר בחיים. זה, כמובן, פרט למטרות שצריכות להיות מושגת במשחק. משחק זה יש פופולריות מציאותית בתוך פחות משישה חודשים לאחר המכירה. משהו מסתור יוצא דופן במשחק הזה. אין ספק שאתה כבר מתפקע מרוב הסקרנות, ושיש לך שרפה לתוך העולם של המשחק ולהוריד את המשחק Far Cry.

אתן לך עצה ולא ממהר להתחיל להכיר את המשחק, לפחות באופן שטחי, עם ביקורות של ביקורות וידאו וטקסט. ואז אתה יכול בקלות להוריד את המשחק Far Cry. במשחק Far Cry לשחק מייד אחרי שאתה מתחיל את תהליך ההורדה.

העלילה של המשחק כולו אומרת לך על החיים של קומנדו לשעבר. לשחק Far Cry אתה תגיד להם את זה, הגיבור הראשי של המשחק, אין זה פלא שיש לו ניסיון בתחום הצבאי. המשחק מתרחש במרחב היפה של איי גן עדן הטרופיים בKabat האוקיינוס ​​השקט. היריבים שלך יהיו האנשים שהיו מעורבים בפיתוח של המוטציה של הנגיף. אתה פוגש על כביש פרימטים כבר נגועים.

כולל את הדמות שלך כדי לעזור לך ואתה במכשול, כלומר, אויבים יהיו הדמויות האלה:

;

• ג'ק קארבר

• ואלרי קונסטנטין;

דויל •

;

אלוף

• ריצ'רד קרואו;

• ד"ר קריגר.

ג'ק קארבר - למעשה את הדמות שלך. נתיב מים חברת השכרת בעלים. מעורב במשימה שכבר הגיעה באי.

ואלרי קונסטנטין - סמוי סוכן ה-CIA. ג'ק מבקש עזרה במילוי משימתו. לאחר שהתכנית נחשף הפרות ג'ק.

דויל - מהנדס, סמוי. נשלח להבהיר את המצב על האי. ג'ק נהרג.

קולונל ריצ'רד קרואו - שכיר חרב, הראש להגנה של האי.

ד"ר קריגר

- האויב העיקרי במשחק. ריבונו של כל המעבדות באי לפתח חומרים מיוחדים.

לבצע כל משימת Far Cry היא בעל החשיבות הגדולה ביותר לפיתוח נוסף של אירועים. כמו כן, כל זה נובע מהרמות של מעברים. הכל, כרגיל, מתחיל עם מצב אימונים. מפתחים מציעים לכם מבחר של כמה דרכים כדי להשיג את המטרה של המשחק.

לכל ההרפתקאות הללו, את הגיבור שלך, כמובן, לא יכול לשרוד

ללא נשק. נשק שFar Cry שהוצג, לא יכול להיות מגוון אדיר, אבל יש צורך ביותר.

ותמיד עם ג'ק קארבר שלך שם הוא לצייד פריטים: משקפת, פנס, ראיית הלילה, להכין חומרי נפץ, ערכת עזרה ראשונה, שריון גוף, כרטיסי גישה ומתקשרת.

משחק Far Cry באמצעות גרפיקת הבעה וברורה יהיה כרוך לך בעולם של נסיעות גן עדן כל כך מדהים על פני כדור הארץ. יותר ומוסיקה, שנבחר בקפידה תמיכה במצב הכללי מדגיש את הנקודה. בכל רחבי אמיתיים ורוצים ליהנות, אבל המשימה שלך לא תיתן לך לנוח. אנחנו חייבים למהר. למהר ולך, כי כולם מחכים לעזרתך. אל תשכחו להתייעץ המשחק Far Cry חבריו. כולם צריך להרגיש את עצמם כגיבורים.

טוב שאתה משחק! תודה על תשומת הלב שלך!

 
Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.
Read more