סימניות

גלמור במפעל

שמות חלופיים: Fabrika Glamura

רוצה להיות זוהר המסוגנן ביותר, אופנתי ו? אז המשחק גלמור המפעל מקוון בשבילך! אחרי הכל, משחק מקוון & nbsp; מפעל גלמור - משחק חופשי ייחודי עבור בנות שרוצות להצליח, אורח חיים זוהרים אוהבים, שבו כל אחד יכול לקחת את דרך מרתקת מילדה רגילה לזוהר כוכבים, מפגין את כישוריהם ויכולותיהם.

משחק מפעל גלמור מקוון משלב עולם מעניין ורשת חברתית לתקשורת. להיות במרכז תשומת לב, לתקשר עם מאהב אחר של אופנה, להשתתף בתחרויות וקרבות אופנה!

כדי לנסות להפוך המסוגנן ואופנתי ביותר, להירשם במשחק & nbsp; מפעל גלמור.

הרשמה & nbsp; מפעל גלמור מתבצע באופן הבא: בדף של המשחק לחץ על כפתור laquo &; הרשמה & raquo;. בחר את הסגנון שלך, מתחת לזן הדואר האלקטרוני שלך, הסיסמה שלך במשחק, את שמו של נשיו, להזין את תאריך הלידה והארץ ומאשר את הסכם הרישיון שלך, לחץ על & laquo; raquo רישום סיום &;. מזל טוב, רישום גלמור המפעל הושלם!

במשחק הזה אתה צריך כדי להשיג את מטרותיהם (להשיג עבודה, לעשות התספורת חדשה, למצוא בן זוג למסיבה, ליצור התלבושת שלך) כלבצע משימות מעניינות שונות תוכל לפתוח רמות חדשות. בנקודה זו ברמות 44 במשחק הזה, שיש להם, אתה תהיה מסוגל להגיע לגבה הסחרחורת של עולם האופנה. אבל המשחק לא יסתיים, משחק מתעדכן כל הזמן ועבודה חדשה ומרגשת.

הנה, כל כמו בחיים אמיתיים & ndash; האופנה זקוקה לתשומת לב. זה צריך להיות מוזן, בלבוש, לשמור על כושר, לא לשכוח מצב רוח טובה, כי אם היא לא מרגישה שמחה, אז חולה. עדיף לטפל בזה זמן, או מאוחר יותר, כדי & nbsp; להמשיך לשחק את המשחק באינטרנט & nbsp; מפעל גלמור יצטרך לעשות מאמצים גדולים כדי לתקן את המצב.

ללמוד ולשחק את המשחק & nbsp; מפעל גלמור באינטרנט הוא פשוט מאוד. בגדים חדשים מקוריים ואופנתיים שאתה יכול לקנות בבוטיק, למצוא עבודה, לבקר סוכנויות גיוס להיכנס לכושר יעזרו לי מועדון כושר, לשפר את הרמה הרוחני שלהם היא אפשרית בספרייה, ואם אתה רוצה לרקוד ולהיפגש עם בחור, מגיעים למועדון.

להגדיל זוהר שלך ישתתף במשחקי האופנה. למפעל גלמור, לשחק ולנצח, תצטרכו דברים מפוארים יקרים טובים יותר מאחרים. אבל כדי לנצח זה משפיע לא רק התחושה שלך של סגנון וטעם טוב, אלא גם מדדים של הבריאות ואושר של אופנה. & Nbsp;

גם יהיה לך את ההזדמנות להשתתף בתחרות יופי. אופנה לבית ולlaquo; המפעל גלמור & raquo; נקבע פעם בשבוע ברוב של המדינות האחרות. זוהי הזדמנות מצוינת להציג את כל הטעם, הדמיון ומקורי שלך. & Nbsp;

בנוסף, יש לך ההזדמנות הייחודית להרגיש כמו מעצב אמיתי. ליצור מגוון רחב של פריטי אופנה בתחרויות, פרסים יוענקו הראויים והמוכשרים ביותר. כמו כן, מה שהופך את הפנים מסוגננים, אתה יכול גם לקבל הפרס בתחרות הרלוונטית.

הרשמה לחיות מחמד, זה יביא לך שמחה ולהגדיל את הדירוג שלך. אבל אל תשכחו להאכיל, ללכת ולשחק איתו.

ולבסוף, העיקר - זה תקשורת! במהלך המשחק אתה יכול להתיידד עם מאהב אחר של אופנה, שיתמוך בך עם קולותיהם בהופעות ותחרויות, הגדלת הדירוג שלך. חוות דעת של Exchange עם חברים, להציג את העבודה והישגיהם.

הצטרף אלינו, ולראות מה & nbsp; משחק מקוון Fabrika Glamura מאפשר לך להפוך למקצוען אמיתי בתעשיית האופנה.

התחל לשחק & nbsp; מפעל גלמור ולהיות כוכב אמיתי! & Nbsp;

 
Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.
Read more