סימניות

F1 2013

שמות חלופיים: F1 2013

למרות העובדה שכל F1 ההרכב לא יכול להתגאות שיש כל סימני היכר ברורים, הם מצליחים בכל שנה על מנת למשוך את תשומת הלב של קהל של משחקים חדשים וחדש. F1 2013 - משחק שרק אישר את התאוריה הזאת. כיזם של הפרויקט היה צוות ידוע של Codemasters. רק הם מסוגלים לייצר באופן קבוע ממש כמו שזה נראה במבט ראשון שנוספו זהה לילד ולרתק שחקנים של בכל פעם חזקות יותר וחזקים יותר. אולי המפתחים, לא יודעים משהו, לא כדאי לך לבדוק באופן אישי אם הדיוק של התאוריה?

F1 2013 מחשב

- אינו שונה בהרבה מהסיפור או משחק קודמותיה, אבל האיכות שלה היא גבוהה, זה השוחד אינו גיימרים. אם אי פעם שיחק בפורמולה 1, אתה יכול להיות בטוח כי בחלק החדש של המשחק ירגיש כמו דג במים. יהיה לך פגישה עם מצב קריירה מוכר, שלמרות שזה נראה לכמה אחיד במידה, ובכל זאת מניע לפעולה חזקה מספיק. לא השתנה הרבה, ופיסיקה משחק. אלמנטים מסוימים, כגון לא תמיד שיפוט הגון והוגן, המפתחים גם בחרו לעזוב, ומאמינים, כנראה, שזה נותן את המשחק קסם ייחודי משלו. להיות מוכן לבעיה קטנה עם חיסכון שעשוי בתחילה נראה קטלני ובלתי הפיך, אבל במציאות הם "זוטות קיימת."

כדי להתחיל את המשחק, אתה צריך להוריד מראש-F1 ב2013. כיום, הרוב המכריע של עוקבים אחר סיקור, אתה יכול למצוא קישורים להורדה כל הגרסאות הקיימות של המשחק. לכן, כל תהליך ההתקנה מהכח לקחת לך כמה דקות (טוב, ויותר תלוי במהירות של האינטרנט, כמובן). ברגע שאתה להיכנס למשחק, ולאחר מכן להיפגש עם מכיר כבר מפרויקטים קודמים נעים ליווי מוסיקלי מספיק מתוק, בעבר דווח על הפרטים של הממשק. פורמולה 1 2013 - משחק שבו שני שחקנים ומתחילים מנוסים יכולים להרגיש "בבית".

מה שנכון, אי אפשר לדבר על זה בשלב זה את הפרויקט הכין עבור האוהדים כמה הפתעות שלו. ראשית, מדובר במצב משחק חדש - קלאסיקה, אשר יאפשר לשחקנים סוף סוף לרכב על הכבישים המאובקים של 80-90s על מכוניות oldovom ומסוגננות להפליא! על משהו כמו גיימרים ביקש לפני זמן רב, ועכשיו תפילותיהם נענו. פורמולה להורדה ינואר 2013 יכולה להיות לבד למכוניות נדירות שיוצרות אווירה חמה חדשה ונעימה מאוד - לא חישובים מייגע, הוחלף על ידי האופי החזק. לנהל את "זקנים" הוא לא קל, אבל נעים מאוד. אם אתה נהנה ממירוצים, אתה באמת חייב לנסות את היד שלך בקלאסיקות מצב!

כדי להבין על מה אנחנו מדברים כל הזמן, אנו ממליצים לך לשקול מחדש את F1 קרוואן וידאו 2013, שבו כל היתרונות שתוארו בדייקנות עד לפרט הקטן ביותר.

 
Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.
Read more