סימניות

אבולוציה

שמות חלופיים: התפתחויות

משחק מקוון אבולוציה & ndash; משחק דפדפן בחינם. זוהי הזדמנות ייחודית להיכנס לעולם לאחר האסון, כדי לקחת חלק בתחייתה. משחק אבולוציה מקוון & ndash; מאבק מתמשך לשלושה אלמנטי עליונות. כולם ידע טובים ורעים, כמו גם כוח ניטראלי לשמירה על האיזון ארוך. אבולוציה באינטרנט נותנת לך את ההזדמנות כדי לבצע בחירות והפכו לאחד מהצדדים. הרשם אבולוציה תגרום לך משתתף של המשחק ולפתוח את הדלת לעולם ידוע של העתיד. המשחק הזה מותקן בשרת חזק, ולכן, יש שיעור גדול. אבל, אם אתה רוצה, אתה יכול להתקין במחשב שלך חלק הלקוח של המשחק כדי להבטיח את צמצום זרימת התנועה. הנקודה, כמו שאומרים, & nbsp; חסכן. רישום האבולוציה באינטרנט זמין לכל ואינו תהליך מסובך או בעייתי. פשוט הכנס את השם של הדמות שלך, כתובת דואר אלקטרוני, הסיסמה (לחזור על זה שוב), את הקוד מהתמונה ולחץ על רישום. הצטרף בהתפתחות משחק גרמה לך תושב מלא של העולם הווירטואלי העצום, שבו כל אחד מהצדדים הלוחמים יהיה לאותת לו. להבין מה היא הנשמה שלך ולנסות לבחור את הדרך שלהם בצורה נכונה. & Nbsp;

האבולוציה של משחק מקוון כוללת מספר התרחישים לאופי. מי ששואפים לתהילה צבאית, בדרך הישירה לזירה. זה כאן כי הקרב הגדול. עם כל רמה חדשה, אתה מרגיש כל יותר סיפוק ומשחק Estsilon מעניין יותר מכל הצעד שלך גבוה יותר לתהילה הנחשקת של הלוחם האדיר. מערכת הלחימה של המשחק היא מחוץ לקרבות הרגילים, הקבוצה, תוהו ובוהו ומעורב לחימה. אתה יכול להשתתף במשחקים פשוטים וסוס. עם זאת, לא כל כך אוהב וקריאות צמאות דם של קרב. יש אנשים שחולמים על חיים רגועים. משחק האבולוציה דואגת אזרחים ומציעה מבחר של מקצועות רבים. אם אתה לא רוצה לחשוב על המלחמה ולהחזיק אחד מהם ושום דבר לא ימנע עמוק יותר לפעילות כלכלית. עם הרכישה של הרישיון, אתה יכול להיות קוסם, נפח, רופא, יערן, כורה. אבל זה לא רשימה של עסקאות מלאה. ובכן, ועוד הפתעה! לאוהבים של התרגשות חסרת מנוחה במשחק יצר טורניר מבוך. הטעם שלך ואת תחושת הסיכון של רותח הדם בוורידים שלי? בבקשה! ללכת לשם!

לאחר שהחלטת עם המשפחה ולקחת דרך האופי לא פטיש שואף לשפר את הביצועים שלהם כל הזמן. אגב, על התמונה של הדמות. זה יכול להיות גם זכר וגם נקבה. כמו גם סטנדרטי או ייחודי. במשחק יש פרמטרים המאפיינים את הגיבורים שלנו: אינסטינקט, מיומנות, כוח ועמידות. & Nbsp;

לשחק Estsilon בעיר של אואזיס והשטחים הסמוכים. אתה יכול לבחור בן או הפגז החדש בכיכר העיר. זה איך אתה עצמך רוצה. שינוי האופי מתרחש בשאלון. מקומות בכל מקרה יישארו זהים. יש זירה, בנק, ממשלה, עמלות ומט"ח חנויות, מקדשים, בתים, ואת תואר שני של ההזמנות, החנות להשכרה, אדוני השוק, נידח, יער צפוף, מערה חשוכה, אנדרטה ומבוך הטורניר. באופן טבעי, יש לך להבין מה זה מה. לדוגמא, בנק & ndash; חיסכון חנות מטבע זה, חנויות לקנייה ומכירה של מגוון רחב של דברים, וכן הלאה.

לשחק את המשחק באינטרנט האבולוציה תהיה קלה יותר, אם אתה יכול להשתלט על כמות מספקת של זהב או לשמור יורו משחק. אחרי הכל, הם יספקו הזדמנות לרכוש את הדברים הנחוצים. יש כמה סטים של דברים: המדינה. דברים שנרכשים בחנויות; דברים השתפרו עם מכפילי; קסם; משאבים & nbsp; ומתנות. שרק לא נכלל בערכות אלה! נשק זה ושריון, ובגדים, וחפצים ושרידים, ועשבי תיבול, ומתנות & nbsp נהר; ועוד.

כדי לספק את עצמו עם הדברים הנחוצים, אתה לא צריך להרגיש שלא בנוח. בגללם, או לייתר דיוק על ידי נוכחותם, הרבה תלוי. מה אתה חושב, האם זה אפשרי לבצע בהצלחה את הקרב ללא ציוד טוב? מבחינה הגיונית, לא. אז תנסה לבחור את הדברים ומכפילים תקין. & Nbsp;

כדי שתוכל לשחק את המשחק באינטרנט Estsilon יכול להיות חברים מהר, שתוכל למצוא כאן. יש לך הזדמנות ליצור סדר משלהם או להצטרף לאחד קיים. כדי לעשות זאת, אתה רק צריך לבחור את המתאים ביותר לך.

אתה בהחלט תעריכו את היתרונות של המשחק. משחק הצבעוני שלה לרצות אותך, ותחרויות שנערכו על ידי הממשל תביא הפתעות נעימות. אם משהו לא ברור, אנשי עזר תמיד צריכים קצת עזרה.

מזל טוב לך, יוצרים יקרים של העולם החדש! & Nbsp;

 

אבולוציה של רישום באינטרנט