סימניות

אירופה 1400

שמות חלופיים: אירופה 1400

אירופה 1,400 מקוון & ndash; הוא משחק דפדפן בחינם שבו אתה יכול ליצור שושלת משלך. כאן אתה יכול להיות סוחר ערמומי ואדון מכובד, ונבל & hellip מוזרים;

אירופה 1400 היא זמינה באינטרנט בכל דפדפן ולהתקין את משחק לקוח לא בהכרח!

להיכנס למשחק, אתה צריך הרשם אירופה 1400: בתחומי הרישום בדף הבית לבחור שרת משחק, הזן את שם השושלת שלך בעתיד (שם שחקן), הדואר האלקטרוני שלך. כתובת דואר (דואר אלקטרוני) וסיסמא. אז מסכים לתנאים של המשחק, ובהרשמה זה במשחק אירופה 1400 היא מעל, אתה הולך לדף חדש, אתה יכול ליצור תמונה של הגיבור שלהם. כאן תוכל לבחור מין של הדמות, גלגול ולהקצות אותו שם. פונה לסימנייה & laquo; & raquo;, מאסטר יכול לבחור עבור מעיילם השושלת של נשק והסדנה הראשונה שלו, בתחומים הבאים: הורים, פטרון, המדען ורמאי. עכשיו, אם אתה מוכן להתחיל את המשחק, לחץ על & laquo; לשחק את משחק & raquo; ולהיכנס לאזור המשחקים!

יש האופי שלך שישה כשרונות: & nbsp; קרפט, צחות לשון, חושך, ידע של קסם, קרב ומשא ומתן. לשפר את הכישורים אלה יכולים להשתמש בחפצים. הרמה מקסימלית של פילוס & ndash; 100.

בנוסף לכשרון, זה אפשרי במשחק כדי לבחור מקצוע: אלכימאי, פארמר, גנב, כוהן, שודד, בעלים של בית המרזח, הנפח, נגר, או ויבר.

& nbsp;

משחק מקוון אירופה 1,400 מציעה חמישה מקומות בעיר, שתתקיים במשחק המרכזי. הם: מסבאות מחוזי אדונים מחוזי, מחוז גנגסטר, יערות ואזור פעילות גופני. במקומות אלה את הדמות שלך יכולה לקחת את המשימה (משרות מסע).

בשלב הראשוני, הדמות שלך תצטרך לאסוף משאבים או לקנות אותם בשוק (משאבים במשחק הם שונים, תלוי בכיוון של האולפן). באמצעות המשאבים בבית המלאכה שלו אתה יכול לייצר מוצרים שלאחר מכן ניתן למכור שוב בשוק, ולכסף כדי לבנות עוד כמה סדנאות (אתה יכול לבנות 4 סדנאות) ולהגדיל את צוות העובדים. & Nbsp;

הוא חשוב! אם אתה לא מרוצה עם החנות שלך, ניתן להשמיד אותה.

& nbsp;

במשחק מקוון אירופה 1400 היא רכזת מסחר גדולה לכל סוגי מוצרים, זה השוק. אתה יכול לקנות, למכור, לנהל, תחבורה, ולהתחנן (אם יש צורך בכך). במשחק יש מטבע משלה & ndash; זהב. בנוסף לזהב יש & nbsp; אודם, שאפשר לקנות וlaquo; אמיתי & raquo;.

יחד עם פיתוח מגוריו (לפיתוח מגורים, אתה יכול להשתמש בהרחבות ושיפורים), הדמות שלך תלמד כשרונות & nbsp; & מסחר ותככי תכנית. & Nbsp;

כדי שתוכל לשחק את המשחק אירופה 1,400 מקוון שאתה יכול, עם המרגלים שלהם, שיהיה לפקח על השחקנים האחרים, ולאסוף ראיות נגדם.

יש אירופה 1,400 משחק מקוון בניין כבניין העירייה כאמור. זה מקום שבו החיים הפוליטיים של העיר: יש ספר של החוק, משרדי סקירה ואולם בית המשפט. כאן אתה יכול לקנות כותרת (זה מגדיל את המוניטין שלך, ונדרשים לתפקידים מסוימים ובתי מגורי הרחבות) או לבקש בניין חדש.

משחק אירופה 1,400 מקוונת מציע לכם לבנות אימפריה כלכלית עם מלאכות, הפך סוחר מנוסה ולעלות אולימפוס הפוליטי. עם צריף פשוט במשחק זה יכול להפוך לארמון. הכל יהיה תלוי במאמצים שלך.

לשחק משחק מקוון אירופה 1,400 יכולה להיות, העוסק בסחר עם שחקנים אחרים ישירות דרך המחסן. כאן תוכל עדיין ליהנות ממחירים שאינם תלויים בשוק.

להגיע השפעה ועושר מספיק, הדמות שלך יכולה לעסוק בקריירה פוליטית. יש מגוון של עמדות ייתן לו זכויות יתר ובונוסים שונים על מנת לחזק את ההשפעה ולמחוץ את המתחרים שלך.

לשחק באירופה 1,400 יכולים להצטרף לגילדה או ליצור משלך. עם האגודה, ששיחק עם שחקנים אחרים, אתה יכול להשיג יותר במשחק & hellip; & nbsp;

במשחק יש גרפיקה תלת-ממדית, ולכן באירופה בשנת 1400 לשחק יהיה נחמד מאוד!

בגלל המשחק הרבה פונקציות שונות שתואר לא ניתן אפשרי. האפשרות הטובה ביותר תהיה לאירופה 1,400 רישום, שדרכו כל תוכל לראות בעצמכם!

 

1400 רישום מקוון באירופה