סימניות

Eredan iTCG

שמות חלופיים: Eredan iTCG

משחק Eredan & ndash; אבל מיליון חדשים, של משחק האהוב על כרטיס דפדפן בחינם. הוא נע שחקן מהמציאות של & nbsp; בעולם קסום יוצא דופן שבו אתה יכול להיות מישהו & ndash; לוחם גדול או אדון של סחר, תושב עיר פשוט או קוסם. המשחק לוכד את שניות הראשונות, כמו בעולם חלום הוא מאוד מרגש. למרות שהמשחק הוכרז ככרטיס, מגוון רחב של מהלכים זה פשוט מדהים. וזה עוזר לספק עולם פנטזיה וכמות עצומה של מהלכי משחק.

הדרישות למשחק הם פשוטות:

1.                        גישה לאינטרנט במהירויות של לפחות 500 K / s.

2.                        OS & ndash; XP, Vista, 7 או שווה ערך.

3.                        זיכרון לGB פחות מ 1.

4.                        כרטיס מסך וכרטיס קול.

5.                        כישורי ניהול מינימאליים כגון משחק סוליטר.

השחקן ימצא משהו לכל אחד & ndash; למשל, איסוף מפות ודמויות, וסחר עם שחקנים אחרים של המשחק, להשתתף בטורנירים, משחקים ומשחקים רבים. Eredan iTCG מקוון - יותר מ -700 כרטיסים, שיהיו מפתח לשילובים רבים מספור. ועוד יותר & ndash; כל המכניקה של המשחק מיועדת למה שאתה צריך לחפש כרטיסים, לשלב אותם, שינוי וכן הלאה.

אם החלטת לעסוק באיסוף, אז להתכונן למה שאתה צריך לחפש מפות פשוטות ומורכבות, נדירות ומשותפות, וכן הלאה.

גם היום, מיליוני שחקנים מבלים שעות רבות במשחק הקלפים. ובכל יום יש יותר ויותר. רישום Eredan iTCG פשוט גם לגמרי בחינם. הדבר היחיד שיכול לסבך אותו קצת & ndash; הוא חוסר גרסה בשפה רוסית. תצטרך לשחק ידע בסיסי באנגלית.

הממשק של המשחק הוא פשוט, ידידותי למשתמש ואינטואיטיבי באותו הזמן, ולכן אין קושי להבין מה לעשות ואיך. המפתחים הצליחו ליצור לא רק משחק נהדר, אבל באותו הזמן לספק קלט לתוכו בשתי דרכים & ndash; פשוט להירשם או היכנס באמצעות פייסבוק (Facebook).

בתחילת המשחק מאוד עוזרים ליישב הילדה אמנזיה. ותכנית האימונים מורכבת רק שלושה צעדים. אבל החוקרים טוענים שתשומת לב מיוחדת צריכה להינתן לצעד הראשון. בזה להילחם נגד שני הזאבים הוא גיבור אחד. זה הכרחי כדי לברר מה הם הקלפים ואיך שהם משחקים. אחרי זה, זה צריך להתמודד עם הגזעים, כי הגיבור יכול להשתייך לאחד מכמה גזעים - בני אדם, גמדים, חיות, לא מתים. ד. בנוסף, כל דמות תהיה קשורה למעמד. במשחק שהם כמה & ndash מדי; לוחם מנוסה קשה, טמא לידי Marauder, כומר חכם. יש גם גילדה, אשר אחראים על כישורים מיוחדים.

בשלב השני של הכשרה יצטרך להילחם עם החיילים. לשחק Eredan iTCG הוא גם מעניין כי זה תמיד צריך לשחק עם גיבורים אמיתיים, כדי ללמוד מהם את אמנות לחימה ובכך לקבל החלטות שלהם, כדי לחפש דרכים לצאת ממצבים קשים. & Nbsp;

Eredan iTCG לשחק יכולים להיות אינסופיים, כי יש לא רק לאסוף את האוסף, אלא גם להפוך את הסיפון, השילובים שלך, וכן הלאה. ד. בנוסף, חנות המשחק לקנות כרטיס יקר ובעל ערך, במהירות לשאוב את הגיבור.

& nbsp;

 
Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.
Read more