סימניות

משועבד: אודיסיאה למערב

שמות חלופיים: משועבד: אודיסיאה למערב

Enslaved: אודיסיאה למערב - משחק בצורה מושלמת מדגימה כיצד פרויקט אמורה להתבצע בסגנון של & nbsp; פעולת הרפתקה. הפרויקט נוצר במיוחד עבור ה- Xbox וPlaytstaion, ועכשיו אתה יכול לבדוק את זה על המחשב האישי שלך. המשחק תוכנן על ידי תיאורית Ninja הבריטי המפורסמת. ההצגה הרשמית שלו התקיימה בשנת 2010 חזרה & nbsp; שנה, ובכל זאת, פרויקט פופולרי נהנה היום. כאשר מסתכל על המשחק ובאמת מבינים, אבל כמו שהיא באיכות גבוהה ומעניינת אולי לא אוהבת כל גיימר?

Enslaved: אודיסיאה למחשב המערבי - לספר לנו את סיפורו של קוף & ndash; מומחה זה בתחום של הישרדות קיצונית. זה מרגיש כמו דג במים בעולם שלאחר האפוקליפטי העצום. קוף עוזר טיול קטן ושברירית כדי להשיג את המטרה שלו ובכך להישאר בחיים. & Nbsp;

חימוש קוף & ndash; צוות רב עוצמה שיכולה בצורה חלקה לשנות אפילו רובוטים האימתניים ביותר לערימה של מתכת. במהלך משחק אתה תעבוד בשיתוף פעולה הדוק עם טיול בגלל שהיא תעזור לך להתמודד עם הפתרון מקיא באופן קבוע את חידות משחק. אז אתה יכול באופן חופשי לEnslaved: Odyssey למערב לשחק, יש לזכור כי האופי יהיה שימושי לא רק בביצועים של משימות, זה יכול להיות ברכה אמיתית בקרב & ndash מאוד; זה לא עולה כלום כדי להסיח את דעת תשומת הלב של אף היריב האימתני ביותר, ולאחר מכן בזריזות קופץ על גבו, כדי להרוס את שילובים.

תמשיך המשועבדת: אודיסיאה למערב לסקור את הסיפור על התכונות העיקריות של המשחק. אז, בתחילת הדמויות שלך תהיה ברשות סכום מינימאלי של טכניקות הלם ולחימה, אבל עוד יותר את המשחק מתקדם, יותר מיומנויות שאתה יכול לקבל. שיפורים עשויים להיראות מגוון דרכים & ndash; הדמות הראשית יכולה להעלות את הרמה המרבית של בריאות או ללמד צוות שלו לעבוד עם חיובי פלזמה. מה עוד הכין עבורכם לשחק, ללמוד, נבדק באופן אישי. & Nbsp;

כדי להתחיל משחק, תצטרך להוריד Enslaved: Odyssey למערב. אתה יכול לעשות את זה יהיה בעניין של שניות על ידי לחיצה על כל גשש סיקור זמין. ברגע שאתה נכנסת למשחק, אתה יודע שאתה יהיה זמין רק שני סוגים עיקריים של חיובים נעו. הם עשויים להיות בפלזמה והלם. פלזמה יכול במהירות וב& laquo; כאבים וraquo; להסיר את האויב במשך כמה יריות. אבל עם חיובי מחריש אוזניים המצב הוא קצת יותר גדול & ndash; הם ינטרלו את האויב, שהוא גם במרחק רב, ולהפוך אותו פגיע להתקפות בעתיד הקרוב. איזו שיטה מתאים לך, יהיה לבחור בעצמם, פיתוח אסטרטגיה הייחודית משלהם.

כדי להפוך את עצמו בסביבה, מציע לבחון את Enslaved: Odyssey לקרוון וידאו המערב, שבו כל היתרונות והתכונות של המשחק מתוארים בפרטי פרטים.

 
Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.
Read more