סימניות

האימפריה יקום 3

שמות חלופיים: האימפריה יקום 3

אימפריה & nbsp; יקום & nbsp; 3 באינטרנט & ndash; נושאי דפדפן בחינם פנטסטיים משחק מרובה חלל עם הטיה אסטרטגית. פרויקט ממשחקי Playzo וBlackmoon מציע למשתמשים לחזור לעולם המדהים של פורמט 3D שייתן חוויית משחק ללא הגבלה. תוכל לבחור סגנון נוח של משחק ולהקדיש יותר תשומת לב לאלה בדיוק דברים שבאמת מגיעים לשביעות רצונם. לדוגמא, יש לך את כל זכות לקחת את המשחק לבד, ואם אתה מחליט שזה רעיון טוב לגייס את התמיכה של כמו אופקים, שום דבר לא ימנע ברית עם אימפריות שכנות. גם כיבוש עשוי להיות שונה. Want'll לחקור אם יש מיומנות, לנסות את עצמך בסחר אתה מרגיש שאתה לוחם אמיץ חי & ndash; להמשיך את הלחימה. החל קטן, מנסה לעשות קריירה מבריקה בהדרגה. משחק אימפריה & nbsp; יקום & nbsp; 3 & ndash; הדרך הטובה ביותר כדי לספק את השאיפות שלהם ויש להם זמן רב!

& nbsp;

פיקוד צבא כוכבי אתה עושה הפשוטה ביותר אימפריה & nbsp; יקום & nbsp; 3 רישום. כל מה שנדרש מכם & ndash; הוא למלא כמה שורות. מלאו את השדות המתאימים שם המשתמש, כתובת דואר אלקטרוני וסיסמא. זכור כי העובדה של רישום, אתה מקבל את הסכם המשתמשים. ברגע שהחשבון נוצר, אתה יכול להוריד את המשחק ולהמשיך למשחק. יתרון נוסף של הפרויקט, ולאחר מכן, & nbsp; זה דרישות מערכת יחסית תובענית. אז להצטרף לקהילת המשחקים יכול גם אלה שאינם מסוגלים לרכוש את המחשב מגניב. זמינות, קל ממשק, אירועים מרגשים המתרחשים בגלקסיה וירטואלית של דרכים רבות - & nbsp; כולם משחקים תפקיד, וכבר היום את המשחק יכול להתגאות במספר גדול של משתמשים בבטחה.

& nbsp;

החל לשחק את המשחק אימפריה & nbsp; יקום & nbsp; 3, אתה צריך לדעת שיש לעשות במקום הראשון. אתה מחכה לחלק החם בלחימה, אז אתה צריך להכין מראש. ברגע שאתה הופך לבעלים של האימפריה החלל, כבר חושבים בהתחלה על הבנייה של כלי רכב צבאיים, ולאחר מכן ליהנות מפרס של חיילים בצבאה והיווצרות של קבוצות. הנקודה החשובה מאמנת לוחמים. כתרגיל חייליו כדי להגדיל את הסיכוי להצלחה במאבק. אל תשכח שהצבא היה לשמור, וזה דורש משאבים מסוימים. אז אתה כראוי יכול לממן את הצבא, צריך לעסוק במסחר ולפקח על הזרימה של כסף שברשותך. המרכיב הכלכלי עושה משחק יותר אפילו מעניין. עם המוח עושה עסקה עם שחקן אחר & ndash; לטובתך, כי זה עוזר להתקדם, לגדול. כשאתה מרגיש מוכן להצטרף לקרב, אל תהסס ללכת לאויבי שדה הקרב ומופע שנא, מה הם מסוגלים!

& nbsp;

לאורך זמן, האימפריה שלך תהפוך לאזור משגשג, ואתה חזק, מכובד על ידי כל, בעלים בטוחים. אימפריה & nbsp; יקום & nbsp; 3 חופשיים ליישם את התוכניות מרחיקות לכת, פלוס לקבל תענוג גדול מבית כזה עסוק. אם אתה לטעם של המשחק, שבו אתה יכול לתרגם את כישרונו הצבאי, ואפילו במציאת כיכר זו לrazrulit בהצלחה מצבים & ndash קשים; אמצעי אימפריה & nbsp; יקום & nbsp; 3 לא יאכזב. נותר רק לאחל לך מזל טוב ותמיד מצב רוח מרוממת!

 
Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.
Read more