סימניות

האימפריה יקום 2

שמות חלופיים: האימפריה יקום 2

משחק אימפריה יקום 2 להגדיר משחק מקוון מאסיבי מבוסס דפדפן שבו אתה יכול לבחור את הדרך שלך בגלקסיה. תוכל לבחור מ9 גזעים שונים עם תכונות ייחודיות משלהם & nbsp; סטטיסטיקה ומקומות מתחילים במפת הגלקסיה במשחק אימפריה יקום השני . לאסוף 10 משאבים שונים באמצעות אסטרואידים כרייה ופסולת, הקימו 21 מארז חללית שונה עם מעל 66 מרכיבים - זה יאפשר לך הרבה מקום לניסויים. עם 146 טכנולוגיות שונות כדי לחקור, המשחק הזה לא ניתן ניצח או הפסיד. יש דגש חזק על משחק ברית אימפריה יקום 2 באינטרנט , ואז אתה צריך להצטרף לאחד אימפריות או רבות ליצור משלך. השתמש בספינות המלחמה שלך להילחם בזמן אמת קרבות כנגד מאות מנוגדים שחקנים וכוחות, לפעול כקו הגנה אחרון, כאשר כל הספינות שלך נהרסות אימפריה יקום [2 ] 2 באינטרנט .

אתה יכול להיות מדען, פיראט, לוחם, סוחר וצייד ראשים במשחק אימפריה יקום 2. עם מעל 120,000 כוכבי לכת ב10,000 מגזרים במשחק יהיה מספיק מקום לכולם!

לפני המשחק אימפריה יקום 2, ודא שהמחשב שלך עומד בדרישות מערכת כזו כגון: תדר של המעבד - 2GHz ; זיכרון RAM -1GB; כרטיס מסך - 128 MB. & Nbsp; הצטרפות במשחק אימפריה יקום השני לא לוקח הרבה מהזמן שלך ולא לגרום לקשיים:

1.                   בעמוד הראשי, תבחר וlaquo; הרישום וraquo ;;

2.                   הזן את השם,

3.                   יש להזין דואר אלקטרוני חוקית;

4.                   הזן סיסמא מאובטחת;

5.                   בחר & laquo; רישום וraquo;, ו[ 2] אימפריה יקום 2 רישום נגמר.

במשחק יש תכונות מיוחדות. זהו משחק שבו יש מנוע הראשון בעולם גרפיקת 3D שטח שמשתמש ב- JavaScript. משחק אימפריה יקום השני מספקת את הקרב בזמן אמת ודוחות אינטראקטיביים של קרבות, 10 משאבים שונים, 21 חללית מארז שונה 146 טכנולוגיות. חללית אימפריה יקום 2 באינטרנט ניתן התאסף מלא מ -66 רכיבים שונים. כבר ניתן לשחזר חלליות שנבנו או משודרגות - מפקדים להשפיע על כוחו של הצי. משחק דגש חזק אימפריה יקום 2 הונח על איגודים לקדם. יישור (ניטראלי, חוקר, לוחם, פיראט, סוחר, צייד ראשים) שחקן המבוסס על סגנון המשחק שלו ב[ 2] אימפריה יקום 2 באינטרנט .

ניתן לקבץ שחקנים לאימפריות, אתה יכול לארגן את מסעות הקרב ניתן כבש כוכבי הלכת.

אתה אימפריה יקום 2 משחק ולהבין שעבור 30 הימים הראשונים, אתה יכול ליצור הכוכב שלך, להתחיל בניסוי כדי לקבל משאבים, וכן הלאה. ד. בשלב זה, הפלנטה שלכם תהיה מוגנת באופן מלא, אבל הציים שלך עשויים להיות מותקפים. לאחר 30 ימים, את ההגנה על האימפריה [שני] היקום 2 באינטרנט הוא סיים, לא משנה כמה יש לי הרבה נקודות.

משחק אימפריה יקום 2 תיתן לך את ההזדמנות כדי להפציץ את הספינות על פני השטח, אשר יכול להיות מותקף על ידי הלוויינים. הספינות על כוכב בשם סבירה וכוללות תיקון ספינה, ספינות התאוששות, כלי.

משחק אימפריה יקום השני תספק עם מגוון רחב של מדינות ש. לדוגמא, Dzhamozoidy - אומה שחיה בסימביוזה עם עצמם ואת עולמם. זה הוצג על ידי לוגו ששיקף את המקור ואחדותו של העם במחזה אימפריה יקום השני . Veganiantsy הוא סוג של רצון אנדרטה. חילוף החומרים שלהם הוא שונה באופן משמעותי ממינים אחרים אימפריה [שני] יקום 2 באינטרנט . זה ידוע שהאנשים היו צריכים להסתגל לתנאי אקלים שונים במהלך האבולוציה שלהם. לצורך כך, אנשים כבר מסודרים בשיתוף טריוויאלי אימפריה [שני] יקום 2 באינטרנט .

& nbsp;

אתה יכול ללמוד יותר על המדינות האחרות על ידי משחק ב[ 2] אימפריה יקום 2 באינטרנט !

 
Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.
Read more