סימניות

גבולות קרב: Eldoran

שמות חלופיים: Eldoran

Eldoran: גבולות קרב מקוונים לפתור בעיות יומיומיות בחירה נכונה של משחקים בסגנון של פנטזיה עבור גיימרים רבים שנמאס להם ולתת לי ראשון & nbsp; המשחקים מקוונים כיף, אבל כולם אותו דבר הפשטות היומיומית ודומים. היתרון של המשחק יכול להיקרא שלשחק את המשחק באינטרנט & nbsp; Eldoran: גבולות קרב, עם חיבור יציב רק לאינטרנט ומוכר לדפדפן אינטרנט שאתה. המשחק אינו מחייב אותך להוריד תוכנה מיוחדת במחשב שלך.

משחק מקוון & nbsp; Eldoran: גבולות קרב נותן לך את ההזדמנות לצלול לתוך העולם של הרפתקאות פנטזיה ולהצטרף למאבק בין הטוב ורע. בחרו צד יפה של סכסוכך, ליצור דמות משלך, משלים משימות, לנצח קרבות, אתה הופך לחזק יותר בגלל חוויית החיפוש שחולצה. & Nbsp; כמו בכל משחק מקוון, המטרה העיקרית של המשחק היא להתחרות עם שחקנים אחרים באינטרנט. & Nbsp;

כדי שיוכלו לשחק & nbsp; Eldoran: הקרב מגביל אתה חייב להיות מועבר רישום במשחק & nbsp; Eldoran: גבולות קרב. זה לא ייקח לך הרבה זמן ולגמרי בחינם. Eldoran: גבולות קרב של רישום מורכב מכמה שלבים:

1. בחלון רישום הראשון, אתה צריך לבחור את הגזע של הדמות שלך ולהגדיר מאפיינים הראשוניים שלה על ידי בחירה מתוך פרמטרים של התקפה, הגנה, זריזות, קסם.

2. לאחר מכן בחר את השם ומראה של הרצפה שיצרת גיבור.

3. בשלב הסופי של רישום, אתה כותב שם, כתובת דואר האלקטרוני שלך, סיסמא משחק חדשה ומסכים לכללי המשחק.

מזל טוב. & Nbsp; תאריך Eldoran: גבולות קרב & nbsp; הוא עבר, ואתה יכול להתחיל הרפתקה שלך.

Eldoran משחק: גבולות קרב עושה באינטרנט לא נטל בחירת כיתת אופי רצינית אתה, שכן אתה בעצמך להחליט באופן אישי על מה תכונות צריכה להתמקד בנקודות ניסיון מסירה לגיבור שלך.

במשחק הזה אתה הזכות לבחור איזה מארבעת הגזעים הזמינים של העולם Eldoran: קרב החוצה לשחק. אתה יכול לשחק משחק nbsp &; Eldoran: קרב מגביל גזע מקוון לAiry המתקדם ברוטו הסגפן, sattekov בלתי מרוסן חטא והפראי גראן.

גולמי & ndash; המתקדם ביותר בהיבטים הטכנולוגיים של האנשים וekonomicheskom Eldoran. האנשים האלה לא סומכים על גורל וקסם הפכפך. & Nbsp; חברה מלוכדת ונפש & ndash סקרנים; אלה הם הדרכים העיקריות למאבק נגד sattekov גזעים אחרים.

& nbsp; Satteki & ndash; ההפך הגמור של ברוטו. זה האנשים של ציידים וגששים. במאבק להישרדות, להשתמש בכוחות הטבע, כי הרצון לזה משולב בכל לידת Satteke.

גראן & ndash; אנשים לא מכירים אותך מוסר מוכר. הם כבר מזמן עשו את הבחירה שלהם לטובת הוללות ותענוגות סוטים. של החזק ביותר של האנשים האלה יש יכולות קסם לפיתוי ומניפולציה.

איירי & ndash; גראן הגיע מאנשים שעשו את הבחירה שלהם לטובת נטישת הנאות גופניות. זה סוג של תערובת של גראן וSattekov. למרות הטירוף גראן הם האויבים הגרועים ביותר שלהם, אשר, אגב, הוא די הדדית.

למרות האינטראקטיביות שלה וplayability של המשחק Eldoran נמצא תחת גרסה פעילה, ואנחנו משחקים עד גרסת הבטא של המשחק. כלומר, יש לנו ערובה לפיתוח וההתחדשות של עולם כל כך מרגש. אפילו לאחרונה במשחק כדי לשים את היכולת ליצור קלאנים & ndash; הקהילה המקוונת של שחקנים שבעתיד הקרוב תהיה לנהל מאבק עז על שליטה בשטחים על המפה העולמית של העולם Eldoran.

יצוין Eldoran: גבולות קרב - הוא משחק מקוון שפותח על ידי חרקוב וlaquo המקומיים; פנטזיה יקום וraquo;. תמיכה ביצרנים מקומיים. יתר על כן, המפתחים ניסו וממשיכים לנסות הכי טוב שלהם.

הקפד Eldoran: משחק מקוון גבולות קרב הוא משהו שלא ייתן לך להשתעמם וייפתח באופן מלא כשרון הלחימה שלך בפיתוח של אופי המשחק.

 
Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.
Read more