סימניות

עדן נצחי

שמות חלופיים: עדן נצחי

משחק עדן & ndash; משחק לפני שנתיים בסגנון אנימה, אשר מיועד למספר רב של משתמשים בו זמנית. התכונה העיקרית שלו היא משחק שונה באופן משמעותי מאותו האסטרטגיות - זה הזדמנות לשחק לא תו אחד, עם מיתוג מרובה באותו הזמן בין מעמדות שונות. אם תבחר עדן Eternalv לשחק אתה לא צריך לסמוך על עלייה מהירה לפסגה של שלמות ונצחון קל. אתה צריך לשבור את הראש שלך על איך להיות דמות אמיצה, חזקה ורבה עוצמה.

הוא אמר כי לכל כיתה ניתנת למאפייני לחימה שונים. זה יכול להיות לא רק בונוסים שגיבור זה או אחר מקבל על הנזק, את היכולת לבחור סוגים שונים של כלי נשק, היכולת לזמן את סיועם של בעלי חיים, ועוד. כל במשחק ניתן ליהנות על ידי שחקנים של חמש כיתות, אבל לשנות אחת לשנייה לוקחת בערך 20 שניות באינטרנט במהירות טובה.

הדרישות למשחק הן די סטנדרטיים:

1. & Nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; גישה לאינטרנט במהירויות של לפחות 600 K / s.

2. & Nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; מערכת הפעלה & ndash; XP, Vista, 7 או שווה ערך.

3. & Nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; זיכרון לGB פחות מ 1.

4. & Nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; זיכרון & ndash; GB לפחות 1.

5. & Nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; כרטיס מסך.

6. & Nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; כרטיס קול.

7. & Nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; כישורי משחק מינימום.

עדן הנצחי מקוון , שחקנים יכול לבנות את כל המטרופולין, הכל תלוי בדמיון והרצון. אתה יכול לפתח את הכלכלה והתחום חברתי, לקחת את העבודה ולהשתתף ביישום תוכניות רבות. מסיבה זו, יש לשחקן ההזדמנות לזכות בכבוד של אדונים. אם אתה לא מוכן לקחת אחריות על העיר כולה, אפשר להיענות לכל עיר כתושב ולפתח שם. אתה צריך להצטרף לגילדה, לפתח ולעזור לפתח אחרים.

רישום עדן נצחי הוא הכרחי. זה ייתן לי ההזדמנות ליהנות מכל משחק הבונוס. אנחנו לא צריכים לשכוח את החנות שבו אתה יכול לקנות כל מה שאתה צריך. רישום לוקח מעט מאוד זמן, הוא עובר על עמוד השער של המשחק (השדות מלאים עם שם, דואר אלקטרוני וכן הלאה.

בנוסף לבניית שלום יש הזדמנות לנסות בקריירה & ndash אחר עצמי; לדוגמא, כדי לקחת חלק בקרבות, קרבות, ללכת על ציד אוצרות, וכן הלאה. ד. בכל שלב ניתן לשאוב את הגיבור ולקבל פרסים ובונוסים. כתוצאה מכך, אם אתה לומד לשלב כראוי פשיטות צבאיות וקיום בשלום, משהו די מהר תוכל לבנות עיר משלך ולפתח בו תשתית חזקה.

עדן נצחי לשחק ברשת הוא מאוד מעניין גם כי ברגע במשחק יכול לשחק עד כמה אלף אנשים. אבל באותו הזמן באותו גילדה הוא רק 3 תריסר שחקנים. עם כל זה לא צריך לרמות את עצמנו, כי אם היום אתה זוכה בקרב, אז מחר תוכל לעשות את אותו הדבר. זה יצטרך כל הזמן לשפר את כישוריהם ולפתח אסטרטגיה חדשה יותר ויותר.

לשחק עדן נצחי כמו שחקנים בכל גיל & ndash; כי יש משהו לעשות לכולם. אז זה & ndash; לשחק והשתפר.

& nbsp;

 
Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.
Read more