סימניות

Eador. אדון העולמים

שמות חלופיים: Eador. אדון העולמים

Eador אדון העולמים מקוון & ndash; משחק ממכר המבוססת על תורות פנטזיה אסטרטגיה עם אלמנטים RPG . באמצעות המאמצים המשותפים משחקים סטודיו ו Snowbird טיוטה מאוזנת משחק אולפני משתמשים היו חד הקרן עם מגוון רחב של טקטיקות והתנהגויות במהלך הלחימה. בתככי העלילה ליניארית שקרים, כי התפתחויות לא כל דפוס מסוים, אבל תלויות בהחלטות שאתה לוקח כאן ועכשיו. & Nbsp; משחק Eador. אדון העולמים & ndash; זה יקום ענק, שבר כתוצאה מאסון טבע קסום לרבים חלקים נפרדים, שכל אחד מהם הוא עולם נפרד. הגיבורים & ndash; לורדים חזקים. הם נועדו לחיי נצח, ועל כך תמותה קוראים להם אלים. אבל האלים אינם זרים לכל האדם, ולכן התחילו להילחם אחד עם השני על שליטה בעולמים. המריבות הנצחיות ושריטות, התנגשויות דמים וקרבות & ndash גרנדיוזיים; כל מה שאתה צריך לשרוד, החליט פעם אחת לנסות על עצם את התפקיד של אלוהים ולהתחיל לשחק Eador. אדון העולמים.

Eador. הלורד של רישום העולמות ייקח אותך למציאות וירטואלית זה ממש עוצר נשימה. התחבר למשחק יכול להיות עם רשתות חברתיות כגון כמו VKontakte פייסבוק & nbsp; ו[ 1] טוויטר . גם אם אתה עדיין לא יצרת דף בכל אחד מהם, זה לא ייקח הרבה זמן. התהליך של יצירת חשבון ידרוש את ההקדמה של מידע חשוב, כלומר, שם משתמש, סיסמא, כתובת דואר אלקטרוני & ndash; ואז תהיה לך גישה לחשבון שלך בכל פעם ברגע שהזמן והרצון.

לפני משחק, זה שימושי להסתכל על הרשימה של דרישות מערכת:

- מערכת ההפעלה Windows XP ( SP 2) / Vista / 7/8,

- מעבד אינטל Core 2 Duo עם תדר שעון של 1.8 ג'יגה-הרץ / AMD Athlon [ 1] השני X 2 עם מהירות שעון של 1.6 ג'יגה-הרץ;

- כרטיס מסך NVIDIA GeForce 8800 / ATI Radeon X בשנת 1900 או טובה יותר;

- תאימות DirectX 9. 0 ג ,

- DirectX כרטיס קול תומך;

- מקום פנוי בדיסק הקשיח 2 GB

- 2 GB של זיכרון RAM.

היא הפעם הראשונה שהוא מצא את עצמו במשכן פנטסטי, מסתכל בזהירות ולהחליט מה אתה רוצה להיות. מאז אף אחד לא מפתה אותך להצטרף לטוב או לרע, הבחירה היא שלך יד. אתה יכול להיות כוח אמיתי, או לדרך שונה לחלוטין, טרור כולם סביב. יש לזכור כי הבחירה של דרך החיים תמיד משפיעה על המצב של קארמה, שהיא מדד של זדון או אופי נדיב.

משחק Eador מאפשר לורדים לצייד מנעול משלך, לעסוק בארץ מחקר מקיף, לחפש זהב, גבישים, לבחון את המקדשים המסתוריים וחורבות עתיקות, כדי לייצר את המשאבים הדרושים כדי ללמוד את מהות הכישוף, שימוש בארסנל עצום של נשק ולבצע פעילויות רבות נוספות. מה פשוט לא מסוגל ללכת לשם השליט האלמותי של החלום היקר. להתאחד תחת סמכותו ככל האפשר ארץ ה 'מובילה לעתים משא ומתן מדיני, להיכנס לאיגודים שונים, ואם בדרכי שלום לא הולכים טוב, זאת ללא נקיפות מצפון נוספות עשויות לנקוט פעולה צבאית וללא מורא להילחם ואחד עם השני, ועם קוסמים מסוכנים ו עם כוחות אפלים של תוהו ובוהו. יש לציין שכל אלוהים הוא די עקשן, ואף אחד לא פשוט לא ייתן לי החתיכה הקל שבקלים של רסיסים בעולם. להילחם היטב ואתה מסירות, לא כדי לרצות את אויבי מתנה חינם שנא, לתת להם לנסות לקחת ממך משהו שהייתה לך בעבר עינם!

Eador אדון העולמים & nbsp; אתה משחק, תוך שימוש בכל מיני נשק, לחשים, וכוחות שונים. הצלחה תלויה בכמה חוכמה ללמוד כיצד לשלב את כל זה, ואתה תהיה מסוגל להרגיש את הדקויות של מצב נתון, לדעת באיזה שלב זה הוא טוב יותר ליישם. אחרי הכל, לכל בר בודד חוקים משלו. ואם, למשל, אחד מכשפים יכולים לפתור כמעט כל באחר, יעיל יותר יכול להיות אביר, או דרקונים. באופן כללי, עולם המשחק יש שמונה גזעים. אבל אף אחד לא מכניס אותך בחירה, מה שאילץ את השימוש באחד מהם בקפדנות. יש דבר כזה בריתות זמניות, מה שאומר שאתה יכול מעת לעת לשתף פעולה עם אחד או גזע האחר, היה עד מהרה להיות באחד במירוץ אחר לגמרי. כלומר, אתה יכול ליצור צבאות של שכירי חרב המשתייכות לגזעים שונים. אין מגבלות במקרה זה, נותנת תחושה של חופש, שאינה יכול שלא לרצות את המשתמשים.

& nbsp;

Eador: אדוני העולם השבור מחכה לך ! הצטרף אלינו ולקבוע את גורלו של היקום כולו! מרגיש את חשיבותו עם משחק ייחודי, להעלות את עצמך בשעתי הפנאי שלך, מראה יריב ראוי, מה שאתה יכול! מזל טוב!

 
Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.
Read more