סימניות

שני הצריחים

שמות חלופיים: 2Towers

שני המגדלים מקוונים & ndash; המשחק הזה בחינם דפדפן (MMORPG) מסוג חדש, אשר נשלט על ידי טקטיקות שנבחרו בקפידה ורוח צוות. יש רק משחק קבוצתי מתואמים וטקטיקות שנבחרו בקפידה יעזרו לנצח את הקרב. משחק מקוון שני המגדלים הוא נגיש בכל דפדפן.

כדי להתחיל לשחק את המשחק באינטרנט שני מגדלים, צריך לא מסובך שני מגדלי הרשמה: בדף הבית על ידי לחיצה על & laquo; הרשמה & raquo; לפתוח דף חדש בתחומי הרישום שבו אתה צריך להיכנס לשם (התחברות), בחר את הרצפה ולקחת סאוגוס עם כללי המשחק. לאחר מכן, לעבור לדף חדש, בחר את הכיתה מההצעה 6: בנייה, ארצ'ר, קוסם, כוהן, בליסטרה וילידים. אם הדמות היא מה שאתה לא רוצה במהלך המשחק, ניתן לשנות את זה ולהמשיך הלאה לשני מגדלים לשחק.

לאחר בחירת דמות על ידי פתיחת התפריט וlaquo; פרופיל & raquo;, אתה יכול לראות את הנטייה של האופי, הזן אותו בדואר אלקטרוני, הסיסמה ולבחור את מינו של הדמות שלך. ובכן, זה בעצם כל מה שהצטרף במשחק שני המגדלים סיימו ו& nbsp; עכשיו, אחרי כל ההגדרות שאתה יכול לשחק את המשחק באינטרנט שני מגדלים.

בתחילה, הדמות שלך תתבקש להשלים את משימת החיפוש הראשונה שבה הוא יקבל את הפרס במטבע המשחקים. בשלב זה של מסע משימות מוטל -13 חתיכות.

יש משחק המקוון שני מגדלי משחק מטבע & ndash; זהב, כסף ופנינים. פנינים אפשר לקנות בכסף אמיתי, וכסף וזהב שנצברו דרכים משחק.

למטבע זה, בחנויות מתמחות, אתה יכול לקנות מגוון של תחמושת ואמצעי לחימה (כל דמותו שלו), שיקויים ומילות קסם.

כל אחת מהדמויות יש את האפשרות לקנות חברות (בתשלום): הורים, צייד, לוחם, בעל חנות, סקאוט, תחפושת, לואץ 'ההקפאה, בנקאי וכרוז. חוץ מזה מצב, יש לי תווים שבעה מיני מאפיינים: התקפה, הגנה, מזל, מיומנות, התמדה, חמדנות והשכל. והיכולות הבאות: הקסם לפוצץ Stoneskin, איטית, ברכה, Anathema, קיור, שחקנים חזקים, וול חומת.

במשחק מקוון שני המגדלים מציע יכולות אצווה אחרת, אלא גם לכמות מסוימת של משחק מטבע: מצביא, בעל קרקע וסוחר.

לאחר שסיים את כל רמה במשחק, הדמות תקבל משקפיים ללא מאפיינים שצריכים להיות מופצים בין הפרמטרים של הגיבור.

המקוון שני המגדלים מציע מספר סוגים של קרבות: קרבות זירה וקרבות למתחילים. כמו כן, לחימה מסוג זה הוא וlaquo; פלישה & raquo; - קרב נגד מפלצות (3x7, 7x7), שבו נצחון מתוגמל בנדיבות.

בשני מגדלים, אתה יכול להשתמש בו כדי לשחק בצור (כאן אתה יכול לחקור את המיומנויות השונות, להילחם במפלצות, מנסה תחמושת שונה ולהרוויח קצת כסף).

למי שמעדיף את הפקודה ומשחק מתואם, יש אפשרות להצטרף לשבט. או ליצור משלך. לשחק את משחק שני המגדלים באינטרנט כחלק משבט, כך שתוכל לפתור את כל הבעיות שמתעוררות במהלך המשחק, ביחד עם אחרים.

העברה במעלה סולם הקריירה במשחק הזה, אתה יכול לשפר את כותרת המשחק מפרטי לגייס. אבל זה לא הגבול, אם אתה עושה כל מאמץ אפשרי כדי להשיג את דרגת גרדיאן המבצר, זה כמעט החלק העליון של התפתחות המשחק. אבל המטרה הסופית של כל שחקן במשחק, זה לא ברשותו של זהב וטירות, ולקנות האי שלך (יש ארבעה סוגים של איים: אי קטן, אי קטן, אי התיכון ואי גדול), וסופו של דבר לקבל את התואר של שומר של האי. & Nbsp;

ובכן, בסיומה של סקירה זו, ברצוני להוסיף את הדברים הבאים: במשחק יש הרבה תכונות, מקומות, בניינים ודקויות של משחק מעניינים, כמו משחק המקוון שני מגדלים הוא וlaquo; נפח & raquo; וזה מורכב מאיים רבים. אז במקום כל בביקורת קצרה אינו אפשרי. האפשרות הטובה ביותר כדי לחקור את המשחק כולו היא לרשום במשחק שני המגדלים, אשר ישחק בשני מגדלים לומדים אותו מבפנים. מוכן להרפתקה? רישום שני מגדלים מחכה לך!

 

רישום מקוון שני מגדלים