סימניות

מגיני צינוק 2

שמות חלופיים: מגיני צינוק 2

מגיני צינוק משחק 2 - אסטרטגיה מרובה משתתפים בחינם משחק התפקידים עם אדם שלישי. היה המשך זה זמן להחזיר לעצמו משתמשי פרויקט צינוק מגינים, שבו מפתחים די חצו בהצלחה "מגדלים" עם RPG. בואו לא נבלבל ציור הקריקטורה ובמובנים מסוימים רווי מדי צבעים. אתה תמצא את עצמך בארץ קסומה שנקראה Etheria. אתה צריך להציל אותה מהכוחות של ערכים רעים. סוגים שונים של שדונים מרושעים וOrgov יקבלו מתחת לרגליים. להשמיד אותם - עניין של הכבוד. אל תחכו לנצחונות קלים, האויבים שלך הם חזקים ומסוכנים! אבל אז, אתה לא נולד אתמול - הכל טוב, אם אתה הופך את מאמציהם!

בשלב זה, משחק חדש בשלב של ועד ההורים. אתה צריך 2 מגיני צינוק להירשם כדי שיוכלו להשתתף בבדיקה. באתר הרשמי עליך לספק את כתובת הדוא"ל שלך. הזמנת ביתא יכולה לקבל אף אחד. סבלנות העיקרית לחכות בתור.

8 Ghz / AMD Athlon 64 [X _2_] 2 3800 +, כרטיס גרפי nVidia GeForce 6600 / ATI Radeon X1300 (RAM וידאו 256 Mb); תואם DirectX 9. כרטיס 0C קול, 2 GB של שטח דיסק קשיח ו1. 5 GB של זיכרון RAM. אבל זה עדיין הנחות ראשוניות. רשימה מלאה של דרישות מערכת תהיה ידועה יותר קרובה לזמן של משחקי השקה. עכשיו אולפן טרנדי בידור פועל כדי להפוך את המשחק 2 היו DD זמין במחשב של הפלטפורמות, מק, iOS, אנדרואיד.

מה ההבדל בין המשך המקורי? מצב מרובה משתתפים תחרותיים, והוא נועד בז'אנר של MOBA. שחקנים יתחרו בקבוצות של 5 אנשים. משימה: להגן על המגדל שלו מהאויב.

אז, אתה מתחיל לשחק DD 2 ואתה, כמובן, מעניין ללמוד על התכונות שלה. בנוסף להזדמנות לבנייה ביצורים הגנתיים. בין אם אתה לוחם, קוסם, נזיר בודהיסטי או צייד העלפים - יש את כל הסיכויים להיות מיוצרים רצויים. באופן טבעי, כל דמות היכולות שלהם, אבל שואף אתה חייב בכל מקרה להתפתח. להמשיך גבהים תכנון ורק צריך זמן נחמד בחברה כגון הימורים, כמו שחקניך. יש לקוות, על הציפיות שלך לא תהיינה מאוכזבת! מזל טוב!

 
Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.
Read more