סימניות

דרקונים

שמות חלופיים: דרקונים

במשחק מקוון דרקונים & ndash; צעצוע חדש בחינם דפדפן שימשוך את כל אוהבי פנטזיה. הצטרף בדרקונים משחק פשוט וברורים לכולם, כדי לשחק את הדרקונים, אתה רק צריך להשתמש בכל דפדפן לרוץ צעצוע ולמלא טופס הרשמה סטנדרטי. דרקונים - צעצוע, אשר במלוא מהירות באמצעות 3D הטכנולוגיה המודרני. לכן, הממשק והתמונה הוא מאוד צבעוני ואיכותיים. שדרקונים גרפיקת משחק עזרה מקוונת צלילה אפילו עמוקה יותר לתוך העולם הפנטסטי של יצורים יורק אש.

לפני שאתה עוזב את הדואר שלך לרישום, לבחור ניק ולקבל את הסיסמה, תתבקש לבחור באיזה צד יצטרך להילחם:

ושור; גבורה & ndash; בשלווה ובאופן סביר סוחרי לוחמים

ושור; Sadar & ndash; ברברים לוחמים סגפנים

באיזה צד לעבור ומה עקרונות להתאמן בעולם של משחקים ברשת דרקונים צריכים להחליט לפני הרישום. & Nbsp;

& nbsp;

לשחק את המשחק באינטרנט דרקונים רק כנציגו של המין האנושי. בכל אחד משתי האימפריות הלוחמות, יש שני גזעים עיקריים:

ושור; גברים

ושור; דרקונים

יש דמויות & ndash אחרים; נציגים של גזעים & ndash קטין; להבה והירח elfy, minotony ואחרים, אבל הם פועלים רק כבעלי ברית או אויבים. & Nbsp;

דרקונים - משחק מקוון עם סיפור מרתק. לאחר מלחמת העולם השנייה והכוחות הרשעים של שעב ההתנגדות האלים, הוא שני גזעים שמשתוקקים דם הדדי. בקרע הגדול & ndash; שבו דרקונים, מאוחדים עם האנשים הכו מכה ניצחת לרוע & ndash; גבישים שנוצרו שיש כוחות קסם גדולים, הם נקראים דמעות דרקון. דרקונים העלילה של משחק מקוון תשומת לב קפדנית לפרטים, אבל סיפור הרקע מאוד של העולם צריכים לקרוא אדם, כהקדמה כדי לראות להיכשל.

דרקונים מציעים מתחילים ללכת משימות מחקר שכל שחקן מקבל ממוריו, בהתאם לאימפריה & ndash נבחרה; כחול או אדום Sadartsev Valortsev.

& nbsp;

אם אתה מחליט לשחק את המשחק באינטרנט בצד של סוחרי לוחמי דרקונים, המיקום יהיה הנוצה מלחמת האקדמיה גאטה, אם הנשמה לשלוח יותר חיילים סגפנים & ndash; כי בדרך שלך במשחק מתחילה עם האקדמיה מלחמת Radan דרקונים Online.

& nbsp;

כדי לשאוב את הגיבור שלך לעבור את משימות ולהילחם במפלצות ויריבים & ndash; כמו כל דבר חדש, אבל לשחק את המשחק באינטרנט דרקונים אתה מתחיל ברגע ששחקן ההגנה של מורו ורב.

המשימה הראשונה תהיה למצוא ולהשמיד את חלב Marauder בוגד. השלמת משימות ועטורות קרבות, אתה מקבל ידע לא רק, אלא גם את נקודות המוניטין. בעולם של מפלצות אדם יכול לנוע בחופשיות, כל כך לתקוף את אחד מהם, אתה צריך לבחור אותו ולאשר את כוונתם להכפיל לחץ על העכבר. כל מפלצת מובסת מביאה ניסיון וגמול לגיבור. & Nbsp;

& nbsp;

להילחם במשחק מתרחש במצב חצי אוטומטי. הגיבור יכול לבעוט בשלושה עמודים שונים:

ושור; הגנה

ושור; תקיפה

ושור; קסם

אתה יכול לחשוב על הטקטיקות שלהם בדרקונים המשחק. לשחק ולהילחם בזהירות & ndash צריך; שילוב מדפים, אל תשכחו שהיריב שלך יכול גם לשנות את עמדתם ולהשתמש בקסם.

& nbsp;

דרקונים - משחק מקוון עם מערכת לחימה המבוססת על תורות. שביתות היו לסירוגין & ndash; ראשון שאתה, אז & ndash; יריב. לצאת מהקרב המנצח, pobespokoytes מראש של ציוד. חפצים מיוחדים, קמעות קסומים, שריון וכלי נשק אפילו ניתן לרכוש בחנות. לכן, אל תשכחו לא רק פרמטרים משאבה של הדמות שלו, אלא גם כדי לפקח על התחמושת שלה. & Nbsp;

& nbsp;

כמובן, אתה יכול לכבוש את העולם אדן עם חברים & ndash; להתאחד בחמולות ולחקור דרקונים מפת המשחק. רישום יפתח את הדרך שלך לעולם הנפלא של לוחמים חזקים ואמיצים וגרפיקה 3D צבעונית. אין צורך לעשות מאמצים מיוחדים כדי להרגיש כמו גיבור אמיתי של העולם של דרקונים. מסוגל ומוכן לשחק כולם & ndash; הקפד לנסות את מזלם בעולם הבהיר של דרקונים ולוחמים.

& nbsp;
 
Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.
Read more