סימניות

Drakensang להציג באינטרנט

שמות חלופיים: Drakensang מקוון

Drakensang מקוון & ndash; המשחק הזה מבוסס דפדפן פנטזיה, שבו יש קסמים וניסים. זהו עולם שבו הרבה סכנות ויצורים שונים, שעלה לשלטון כת אפלה ששוחררה האויב המושבע של האנושות - דרקון.

משחק Drakensang באינטרנט הוא בחינם ואינו דורש התקנה של משחק לקוח. זה תואם עם כל דפדפן פופולרי. כל מה שאתה צריך כדי להתחיל את המשחק, רישום זה Drakensang מקוון: אם יש לך חשבון רשום בפייסבוק, הוא יכול לשמש כרישום במשחק פשוט על ידי לחיצה על הבאנר knobku פייסבוק, ואז לתת הרשאה לגישה לחשבון. אם חשבון זה לא, בצע את הפעולות הבאות: בדף הבית על ידי לחיצה על & laquo;, קוד הבונוס, חלון רישום פתוח, שבו בשדות המתאימים צריכים להיכנס, סיסמא, דואר אלקטרוני, תאריך לידה של הכינוי שלך (שם); הרשמה וraquo וסמן את האימוץ של פרטיות תנאים והגבלות. לחץ על הכפתור וlaquo; הרשמה & raquo; ובהרשמה זה במשחק מקוון Drakensang הוא סיים. לאחר מכן, לעבור לדף חדש של האתר, אתה צריך לבחור שרת משחק מהרשימה וסגנון משחק של (PvE או PvP). PvE- שחקן נגד העולם, וPvP & ndash; נגן זה מול שחקן. לאחר מכן, לחץ על & laquo; המשחקים & raquo בית; ונפתח דף חדש, יצירת הדמות שלך: זה יכול להיות לוחם הדרקון, הקוסם של המעגל או ריינג'רס להרים אותו מין, שיער וצמיחה. אתה מקצה לו שם ולחץ על הכפתור וlaquo; צור & raquo;. הכל עכשיו אפשר להתחיל את העבודה הראשונה שלו & hellip;

כפי שכבר הוזכרו, משחק Drakensang באינטרנט הוא כיום שלוש כיתות: Mages מעגל, לוחמי הדרקון וריינג'רס.

Mages מעגל & ndash; המעמד הזה של אנשי אינטליגנציה גבוהה וידע של קסם. בבעלותם של תמציות אש, קרח וברקים, והם מסוגלים להכפיל את הכוח הרוחני שלהם מפני התקפות קסם.

לוחם הדרקון & ndash; מחלקה זו היא אדון מתחרות של קרב מגע. בגלל שהם אפילו זעם, הם יכולים להשתמש במיומנויות יעילות במיוחד. לכן, ככל שהם נלחמים עם האויב, יותר הם מסוכנים.

מפלסים & ndash; נציגים של המעמד הזה צלף מעולה. הם מתוכננים יעד מרחק להחליש ירה חיצו מהמארב, ולאחר מכן לחתוך אותו בתגרת קשת הנפלאה שלו עם הלהבים.

כדי שתוכל לשחק שחקן Drakensang מקוון המשחק לנסיעה באזורים שונים במשחק (מקומות). בנקודה זו במשחק הזה יש שבעה אזורים: Grimmegstoun, Viltvuksshir, Kingshill, Slifmor, Shorfolk, Tegansuol וTorstrond. בעת נסיעה לאזורים אלה, השחקן לבצע מגוון של משימות, המתקבל מNPC (תווים שאינם שחקן-), ובתהליך להרוג מפלצות שונות. הגמול למשימות עברו בהצלחה יקבל נקודות ניסיון ולשפר את הכישורים. במשימות החיפוש מלבד נקודות ניסיון וכישורים, השחקן יכול להיות דברים מאוד חשובים שהם מוסתרים במקומות שונים. בהדרגה, עם כל רמה חדשה יופיע משימות מורכבות יותר.

המשחק Drakensang מקוון יש ברשותה מספר רב של מפלצות שגרות בשטחים שונים. לכן, לשחק את משחק באינטרנט Drakensang לא יהיה משעמם, רק לא זמן להיות משועמם.

במשחק יש משאבים כגון זהב, כסף ונחושת. ויש & ndash; Inomanty (מטבע זה משחק, שיכול, במידת צורך, לקנות וlaquo; raquo האמיתי ו;).

לשחק Drakensang מקוון ניתן לדבר בפורום, שהוא באתר.

באופן כללי, המשחק עושה רושם טוב. אולי וידאו אימונים שניתן לראות באתר יעזור לך להבין ולהבין איך לשחק Drakensang מקוון.

כל מה שמפריד כעת בין הרפתקן, זה רישום Drakensang באינטרנט! & Nbsp; & Nbsp; & nbsp;

 
Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.
Read more