סימניות

דרקונים של אטלנטיס

שמות חלופיים: דרקונים של אטלנטיס

כפי שאפשר לנחש מהכותרת, דרקונים המשחק של אטלנטיס ייקחו אתכם לעולם הקסום של דרקונים. גם מי דרקונים, שהיו בקיומה של היבשת האבודה אטלנטיס. על פי האגדה של המשחק בימי קדם יושבי הארץ בחזרה לאטלנטיס. הם היו צריכים להילחם על חיים. במהלך הקרבות הארוכים שהוא נוצר על ארבעה שבטים של אטלנטיס. היום, שבטים אלה חייבים להילחם זה בזה כדי לשמור על חיים. בנוסף הזוכה יוכל לקבל כוח על המין האנושי כולו. כדי לסייע במאבק ולהביא נצחון במלחמה יהיה מסוגלים דרקונים.

דרקונים של אטלנטיס באינטרנט הוא עדיין אחד מהנציגים של חברת משחקי Plinga לשחק. כל המשחקים האלה הם של גרפיקה באיכות גבוהה ומשחק מגניב. שלא כמו רוב משחקים אחרים של יצרן זה לתובע לא ניתן לתרגם את האתר לשפה רוסית, כל כך בורה עדיין צריכה לשחק לפי תחושה. מה שנכון, לשלוט במשחק הוא פשוט, כך שכל אחד יוכל להבין אותה ללא כל בעיות.

אם נפגש בעבר עם המשחקים Plinga ואולי אפילו ליצור חשבון בשירות זה, אז אתה בדרקונים של רישום אטלנטיס יתקיים במסגרת התכנית הפשוטה, או לייתר דיוק אתה יכול פשוט להיכנס במערכת תחת הנתונים הרשומים. אם אתה חדש, אתה צריך למלא טופס פשוט.

1. במרכז השדה לפני שתהווה. אם ברצונך, אתה יכול להתחבר באמצעות ההתחברות לפייסבוק. אם לא, אז בשורה העליונה של הטופס הזכאי «דואר אלקטרוני» להיכנס הדואר האלקטרוני שלך.

2. הבא ב« סיסמא »קו להזין את הסיסמה שלך לגשת לחשבון אישי.

3. «שם משתמש» שדה רשימת משחקי שם המשתמש שלך.

4. לאפשר למערכת כדי להשלים את הרישום, ואתה החל בהקדם האפשרי לשחק דרקונים המשחק של אטלנטיס, אתה צריך לקבל את הסכם המשתמשים על ידי בדיקת הקו «אני מקבל את התנאים ...».

5. אם ברצונך, אתה יכול להירשם לניוזלטר של ממשל האתר על ידי בדיקת הקו «שלח לי ידיעוני», אם אתה לא רוצה לקבל הודעות, להשאיר ריק התא.

6. לאחר מילוי בכל התחומים, ולבדוק את הנכונות של המילוי שלהם, לחץ על «הרשם».

עכשיו אתה יכול לא רק בדרקונים של אטלנטיס לשחק, אבל ילך בצורה חלקה בכל המשחקים האחרים Plinga.

במהלך המשחק אתה צריך לבחור גיבור, או לייתר דיוק הוא שייך לאחד מארבעת שבטים.

1. Zolmek. zolmeki האכזרי הצליח למצוא שפה משותפת עם כל החיים, במיוחד עם דרקונים.

2. תנורי נפט. יש גיבורים אלה מוח חד ומיומנות מענגת שהם יודעים הרבה על קסמים ומדע.

3. Soleriany. דמויות ערמומיות וחסרות רחמים. הם תמיד לנצח בכל מחיר.

4. אמזון. לוחמי נשים אמיצות. הנשים האמיצים הללו לא להפחיד כל אדם.

שבט בחר, שם הדמות שלך ולתת את העיר את שמה. עכשיו אתה יכול לשחק!

חשוב לציין כי דרקונים המשחק של אטלנטיס הוא לגמרי בחינם וזמין לכולם. מרגיש כמו לוחם אמיץ של ימי הביניים ולנסות לזכות בכוח על העולם בעזרת הדרקון ...

 
Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.
Read more