סימניות

Pals הדרקון

שמות חלופיים: Pals הדרקון

המשחק Pals הדרקון הוא משחק מקוון מבוסס דפדפן, אשר נוצר בסגנון פנטזיה. המשחק הזה התפתח בז'אנר של אנימה, שבו חיות המחמד שלכם יהיו דרקונים. משחק הדרקון Pals אתה תיתקל במשחקים ייחודיים ובלתי צפויים, וכאן תוכל לראות את שיעורי סיווג שאינם סטנדרטיים לפי מגדר.

בשפות זרות (אנגלית) מוצגות ברישום Pals הדרקון. & Nbsp; המשחק הזה, אתה צריך להירשם כדי להזין את המידע הבא על עצמך:

1) & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; כתובת דואר האלקטרוני או שמו.

2) & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; הוסף את הסיסמה שלך.

ניתן גם להירשם דרך פייסבוק .

& nbsp;

כדי שתוכל לשחק Pals המשחק הדרקון אתה תלמד חיות המחמד & ndash; דרקונים. תוכל לשפר את היכולות שלהם. אתה יכול גם להיות כמה דרקונים, שניתן להשתמש בו זמנית במידת צורך.

משחק Pals הדרקון יש לך לשחק, לא מחמיר את תשומת לב לקרב, אלא גם תוכל לטפל בחיית המחמד שלך. כדי לעשות זאת אתה צריך ליצור גינת מטבח ולגדל מזון על זה לחיות המחמד הנפלא שלהם.

משחק הדפדפן הדרקון Pals באינטרנט, יש שלוש כיתות:

1. קשתים & ndash; הם כוח נפץ , כפי שהוא ידוע לציור נזק עצום בקרב. הם משמשים הטובים ביותר ל , נזק להתמודדות בטווח הארוך.

2. לוחמים & ndash; יש להם חזק לב , אשר להפוך אותם , התומכים מחויבים ביותר. למרות , של התקפה , , מתונים , , שהם יכולים לעמוד , המספר הגדול ביותר של ליקויים.

3. מגי & ndash; אדון זה גורמים , בבעלות שני הצדדים הגנה, ו[ 7] בקשה הנזק. הם רוב מכל שלוש הכיתות , ו הם המרפאים חזקים [7 מאוזנת ].

כל כיתה יש סט ייחודי משלו של מיומנויות. כישורים אלה מורכבים משלושה סוגים שונים של פרמטרים: התקפה, תמיכה וכשרון. מיומנויות כגון התקפה והתמיכה יכולות להיגרר לבר מיומנות לשימוש בלחימה, ואת הכשרון של מיומנויות פסיביות מתנהג כ.

יש שחקנים שני סוגים נפרדים של מיומנות ויכולים לשמש עד שלוש מיומנויות בבר המיומנות בכל עת. רק אחד כישורי התקפה עיקריים ניתן להשתמש במאבק חם, אבל אתה יכול גם להשתמש בשילובים רבים ככל שאתה רוצה.

המשחק Pals הדרקון הוא מערכת של אלכימיה, המשמש להמרת אמטיסט הזהב. רמת המצוינות של אלכימיה גבוהה יותר, יותר השחקן יכול לאסוף אמטיסט. אין גבול לכמה שחקן יכול להמיר ויש סיכוי לקבל פי עשר. יש שחקני VIP סיכוי לזיקוק בחינם, וגם יכולים לקבל חבילות אלכימיה.

לאלף דרקונים, וכל המתמודדים יהיו קשים לך.

להילחם בזירה ויש להם האומץ של פרסים לחימה. לשפר את היכולות שלך ותסלול את הדרך לאוצרות שתגמולנה לך על העבודה הקשה שלך.

בחר הכיתה שלך ולהילחם עם כל האומץ.

& nbsp;

הרשמה במשחק Pals הדרקון בחינם וקבענו היא לא משחק סביר והרפתקן עבור אתה והחברים שלך קטנים.

 
Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.
Read more