סימניות

קן הדרקון

שמות חלופיים: קן הדרקון

המשחק דרקון קן & ndash; תערובת של MMORPG וחותך ארקייד, משחק לקוח פנטסטי שפותחה על ידי משחקי Eyedentity אולפן דרום קוריאני. היתרון העיקרי של דרקון קן באינטרנט & ndash; היעד הלא מערכת הלחימה האחרונה. קרבות כאן הם מהירים ודינמיים, והנצחון בהם תלוי במיומנות של השחקן. PvE וPvP חשבו בצורה מושלמת. מגוון מבטל לחלוטין שעמום. אתה יהיה מעורב במחזור של הרפתקאות! הצטרף לקרב עם זומבים, לתפוס את נקודת המפתח, לקחת חלק במלחמות בין הקבוצות. אם נמאס לך מאירועים הסוערים אלה, לעסוק, למשל, חקלאות או דיג.

על מנת להרחיב את פעילותה בעולם הפנטסיה הצורך דרקון קן רישום. אתה גם צריך להוריד את המשחק. בדף הרישום, הכנס את כתובת הדוא"ל והכינוי לפורום. לאחר יצירת akakunta Downloader יכול להוריד את המשחק. לכל עבר בהצלחה, ולאחר מכן את המשחק באינטרנט דרקון קן עבד בצורה חלקה, דורש דרישות מערכת המינימלית הבאות:

- ג Vista SP2 (32 / 64bit) / Windows 7 (32 / 64bit);

- המעבד & nbsp; & nbsp; 12;

- וידאו & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; NVIDIA GeForce Radeon 285 / ATI 4870;

- סאונד & nbsp; x ישיר 6. 0;

- 1. 5GB RAM ו -1. שטח דיסק קשיח 5GB;

- מודם 56K באינטרנט.

דרקון קן המשחק יתחיל עם יצירת דמות. אתה בא עם שם, לבחור תסרוקת, תווי פנים, הלבשה והנעלה. כמו כן, אתה צריך להחליט שכיתה יהיה שייך ל. קן הדרקון מאכלסים קשת, מכשפה, אנשי דת וחיילים. קשתים & ndash; יצירה חיננית, מהירה וזריזה, מוצלחת בהתקפות הקרובה ורחוקות. עם זאת, הם לא עקביים, יש להם הגנה חלשה. מכשפה & ndash; מאסטרים של התקפה ממרחק, אחד שיכול לאיית עשרות קרב של אויבים. הם יכולים לשלוט במעשיהם של מתנגדים ולהשפיע על מהלך הקרב. היה היה פעם פיות לי את ההזדמנות להיות הטוב שבטובים, אבל הגיע זמנים קשים ונאלץ להילחם עם המפלצות, מרוויחים מגורים זה. אנשי דת & ndash; מדהים לוחמים קשוחים ממוצא אצילי. הם יודעים איך להסיח את דעת המפלצות ולגרום שילובים קטלניים. יש ריפוי קסם. מביא אותם רק את היכולת לבחור שלא. לוחמים & ndash; אנשי מקצוע בשילוב אמיצים הלם וייצור של התקפות רבות עוצמה. שיין בתגרה, אבל הבעיה היא שנע שיעורים לא יכולים לתת להם רק לעצמך.

לשחק דרקון קן ציוד זמין צריכים להשתמש באינטרנט משחק. כל הנקודה היא שנציגי כיתות שונות זמינות הנשק ומדיהם. לקשתים & ndash; זה קצר, קשת ארוכה, קשת. למכשפות & ndash; בובת תחום grimoire. לאנשי דת & ndash; מוט שרשרת מייס. ועבור חיילים & ndash; חרב, גרזן, פטיש. בנוסף לומר לעיל בקן הדרקון המשחק, יש תכשיטים ושיקויים כי הם שימושיים ברגע הנכון שונים. הנשק והשריון שלו יכולים להשתפר. ניתן לחזק פריטים ולתת להם תכונות נוספות, כך שהם באמת קטלניים. ניתן גם ליצור אובייקטים. זה יעזור לי נפחים. הם יכולים ליצור יצירות מופת אמיתיות.

דרקון קן באינטרנט & ndash; Altera הוא עולם מסתורי שלמרות המחלוקת וההשפעה משתוללת של הכוחות האפלים, הוא די מקום נעים. כאן תוכל לבקר בהרים המושלגים, במישורים של פריחה, בחורבות נטושות ביער, מלאות מסתורין, כפרים שקטים ובפרק, שהוא למעשה & ndash; נסיעה. על מנת להציל את העולם היפה הזה מדרקונים הנוראים, שחקנים יחפשו תרופה ולהשמיד את הרוע.

לשחק דרקון קן יכול להיות לבד או יחד עם חבריו הנאמנים. הנה לך להחליט בעצמם איך להיות יותר נוחים. ראוי להזכיר כי הקבוצה יכולה להילחם במפלצות כל גדודים, ואחד הוא לא על כתף.

עקוב העיקרי, הצד ומשימות יומיות ולצבור ניסיון. האם מעללים אלה במשחק כדי ליצור את כל התנאים! במהלך ביצוע המשימות הקשות ביותר שאתה יהיה מסוגל לקבל את התואר. כתובת זו לצד השם של הדמות שדרכו המאפיינים של רווח אפשרי.

על מנת לשאוב את הדמות שלך, זה מספיק לפחות לשעה ביום להסתכל למשחק. לא משנה מה קורה, לא לכבות את המסלול! להשלים את כל הרמות ולהיות גיבור אמיתי!

 
Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.
Read more