סימניות

הדרקון נולד

שמות חלופיים: הדרקון נולד

המשחק הדרקון & nbsp; נולד & ndash; הוא משחק דפדפן בחינם, האירועים המתרחשים באי Solstheim, שהוא מאוד דומה למשחק Skyrim. ברגע שהמשחק הדרקון & nbsp; נולד באינטרנט. עורכי דין Relinduna מתחיל, אתה מותקף על ידי כת שרואה אותך בוגד ורוצה להרוג אותך על ההזמנות Miraaka. אז אתה עובר לאי Solstheim לגלות מי הוא Miraak, ואיך אתה יכול לעצור את זה.

לפני המשחק הדרקון & nbsp; נולד , ודא שהמחשב שלך עומד בדרישות מערכת כזו כגון: תדר של המעבד - 2GHz ; זיכרון RAM -1GB; כרטיס מסך - 128 MB. & Nbsp; הצטרפות במשחק הדרקון & nbsp; נולד & nbsp; לא לוקח הרבה מהזמן שלך ולא לגרום לקשיים:

1. & Nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; בדף הראשי, תבחר וlaquo; הרשמה וraquo ;;

2. & Nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; נא להזין את דואר אלקטרוני חוקית;

4. & Nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; הזן סיסמא מאובטחת, ולחזור עליו;

5. & Nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; בחר & laquo; שלח & raquo;, ו[ 2] הדרקון & nbsp; נולד הרישום נגמר.

האי של Solstheim די גדול. הוא מכיל שלוש ערים גדולות שבו אתה יכול לפגוש אנשים ולמלא את משימות, יש יותר מ 40 מקומות אחרים על המפה, כוללים הריסות, מחנות שודדים, מערות, שבו אתה יכול לעשות את העבודה או רק כדי לחקור אותם לעניין [ 3] הדרקון & nbsp; נולד & nbsp; באינטרנט .

משחק המסע העיקרי הדרקון & nbsp; נולד & nbsp; מורכב משבע משימות. כאשר אתם מגיעים לאי של Solstheim, ימצאו שהאנשים יש קצת מבלבלים. הם בונים מקדשים Miraaku אבל הם לא יודעים למה, והם שמעו על Miraake, אבל הם לא יודעים איפה. אז, אתה צריך קודם כל לשחרר את העם הדרקון & nbsp; נולד & nbsp; באינטרנט משליטת Miraaka, אז אתה צריך לחפש את האנרגיה הדרושה ל אתה יכול להביס אותו. זה מצחיק, כי את החלק האחרון כולל ניטור כוחות מסוימים ולרכב על הדרקון, שצריכה לבוא מוח לכל מי שהשלים את המסע העיקרי של Skyrim.

רוב המשחק הדרקון & nbsp; נולד צמוד ללימוד ספרים שחורים. בזמן שאתה מחפש מידע על Miraake, אתה נתקלת בכמה ספר שחור, כל אחד מהם לוקח אותך לתוך הספרים החיצוניים, הממלכה של נסיך Hermaeus מורה. אתה גם מקבל בונוס עבור כל ספר שחור שאתה קורא בnbsp הדרקון &; נולד & nbsp; באינטרנט , ובונוסים אלה כוללים דברים שימושיים, כגון הסרת אש ידידותית נגד החסידים, והוא מסוגל לקרוא את הסוחר, כך שתוכל למכור את הפריטים, אם יש לך עודף.

למרבה הצער, תוספות אלה מוגבלים דרקון נולד באינטרנט , כדי שלא לשנות שום דבר בחלק העיקרי של המשחק.

& nbsp;

תרצה הדרקון & nbsp; נולד לשחק ולראות שהמשחק יותר מכוון לרמה הממוצעת של השחקנים. קרבות מסוימים יכולים להיות כבדים (בעיקר בגלל התנגדות קסם האופי היא מינימאלית), וחייב לשמור על אופי כלי הנשק שלהם ולא למות לפני הקרב האחרון נגד Miraaka. אם יש לך אופי ב[ 2] הדרקון & nbsp; נולד & nbsp; באינטרנט , אשר יכול להביס את הדרקון, תוכל לשחק ב[ 2 ] הדרקון & nbsp; נולד ללא כל בעיות.

& nbsp;

באופן כללי, המשחק הדרקון & nbsp; נולד קו. עורכי דין Relinduna פיתחו די טוב. הוא מכיל הרבה תוספות, כמה קטנות וגדולות, ולמרות שלא כולם עובדים מספיק טוב, לפחות, חלקם עשוי לקבל דירוג "A". בפרט, יכול להיקרא ספר שחור וללמוד את הספרים החיצוניים, וחלק משימות הדרקון & nbsp; נולד & nbsp; באינטרנט .

 
Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.
Read more