סימניות

מלחמות דרקוני

שמות חלופיים: מלחמות דרקוני

המשחק דרקוניים מלחמות [2 ] & Ndash; אחד ממשחקי הקלפים הפופולריים ביותר באינטרנט אספנות. זהו משחק טקטי שמעביר בעידן של דרקונים. שחקנים יכולים לפעול כמנהיג הצבא של דרקונים האדירים או כוחות אנושיים, בהקדם האפשרי כדי לנצח נסחפו בהיפרבוריאה. משחק קלפים פרו רב נחשבים בצדק דרקוניים מלחמות [1 ] באינטרנט אחד הקשה ביותר. כדור הארץ בהיפרבוריאה שייכת מאז-ומתמיד לדרקון, אבל ירדה לחוף טכנוקרטים שאומרים שכאשר הקרקע הייתה בבעלותם. בקרת קרקע & ndash; זה מה שיביא את נצחון לאחד הכוחות.

דרקוניים מלחמות חופשי [ 3] יכול לשחק מישהו. לפני זמן לא רב, המשחק הפך זמין ב[ 3] Desura , שבו הוא עולה 2.5 $. כדי לשחק ברשת דרקוניים מלחמות [1 ] רישום הוא הכרחי. כדי להתחיל את תהליך הרישום אתה צריך לבצע את הקישור וlaquo; כניסה או הרשם וraquo;, הממוקם בצד ימין של המסך.

1. & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; לפני שאתה פותח את טופס ההרשמה בתחום העליון הוא וlaquo; שם וraquo; עליך לציין את שמה.

2. & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; הקו & laquo הבא; שם משתמש וraquo; לכתוב את כינוי המשחק שלך (בוודאי יש לך כמה רעיונות).

3. & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; ובlaquo; דוא"ל וraquo; אתה צריך להצביע על הדואר אלקטרוני בחיים אמיתיים שלך.

4. & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; שתי השורות הבאות שאתה חייב לציין את הסיסמה כדי להיכנס למשחק וכדי לאשר אותה, שכפול (בתחומי & laquo; סיסמא וraquo; ו& laquo ; ודא סיסמא וraquo;, בהתאמה).

5. & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; כל השדות מסומנים בכוכבית נדרשים, כך השדה וlaquo; Reddit & rsquo; של קוד וraquo;, לא מסומן בכוכבית ניתן להשאיר ריק.

6. & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; לשים את הביטוי לתקתק החובה וlaquo; אני יש לקרוא ו מסכים & hellip; & raquo;, אתה מקבל את הכללים ואת הסכם משתמשים. אם הרישום שלך הוא nesloglasiya מלא ואתה לא יכול כדי לשחק את המשחק באינטרנט דרקוניים מלחמות .

7. & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; בסוף מילוי טופס הרישום כדי לאשרו וlaquo; raquo האנושות ו;, ממלאים את השדה & laquo; סוג שני [ 3] מילות וraquo; CAPTCHA הניתן על ידי המערכת.

8. & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; כל מילאו? עיתונות וlaquo; הבא וraquo;.

עכשיו, כאשר אחת הוא להשלים, אתה יכול להתחיל את המשחק!

רק במשחק, יש ארבעה סוגים עיקריים של כרטיסים.

1. & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; כדור הארץ ( יחידות ), הכוללים קרקע וחתכים אוויר. כל אזור מאופיין בכישורי כוח, שריון ולחימה.

2. & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; נשק. מפות אלה מסייעים החיילים שלך לנחות בשדה הקרב.

3. & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; קסם. כרטיסים אלה מספקים את היכולת להשתמש בלחשים וקמעות לחימה כדי לשפר את המבנים וצבא כדי לקבל את היד העליונה במאבק.

4. & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; הפרה. זה לא נעימות, לכרטיסים של היריב שלך, ומאפשר להשתמש בטריקים שונים, לחשי קסם וקסם לשבש את תוכניות אויב.

דרקוניים מלחמות לשחק [ 3] יהיה מעניין לכולם. כמו רוב משחקי קלפים, היא לוכדת מהדקה הראשונה ושומרת במתח כל השחקנים עד הדקות האחרונות של קרב. במשחק הזה תוכל להכיר חברים חדשים עם שחקנים מכל רחבי העולם ולתרגל את המיומנות של מאבק. משחק מאתגר זה לא ישאיר אף אחד אדיש. מהרו להירשם ולנסות את מזלך במאבק!

& nbsp;

& nbsp; ,

 
Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.
Read more