סימניות

הפרד ומשול

שמות חלופיים: הפרד ומשול, D & C

אתה אוהב כל מה שקשור עם היקום? לאחר מכן לחלק & amp; לכבוש יצרו מקוון רק בשבילך! כוכבים מקומיים הוא לא קודר מדי ו, יתר על כן, אינו זמין. כי בכל מקום יש אנשים שלא מצפים שלום ובשלווה. ולחלק ומשחק מקוון Conquer מוכיח צו זה של דברים כבר שם אחד.

אז, דרישות המערכת:

ושור; מערכת ההפעלה מודרנית (XP, Vista, Windows7);

ושור; רזולוציית המסך של 640 * 480, אבל הכי טוב יהיה מינימאלי, אם כי, 1024 * 768,

ושור; דפדפן אינטרנט מודרני (8 אופרה הם אידיאליים. 5, ספארי, IE5. 5, פיירפוקס, קמינו, מוזילה 1. 5)

ושור; חיבור לאינטרנט באמצעות מודם או GPRS.

להתחיל לעבוד על תכנית שאפתנית כדי ללכוד חלל, עליך ראשון, באתר הרשמי של המשחק, ללכת פער רישום צעד ושלטון. יש יצטרך להשלים את הטופס הסטנדרטי:

ושור; לציין את השם; & nbsp;

והשור; סיסמא; & nbsp;

ושור; דואר אלקטרוני חוקי; & nbsp;

ושור; המין ותאריך לידה שלך. & Nbsp;

בעקבות מירוץ ההתחלה נקבעה. משחק רישום בפרד ומשול נותן הזדמנות להיות נציג של אחד מהלאומים הבאים: Fatas, הטכנאים, בני אדם חדשים, וונדררס, Grayers, פדלים, אבנים זעם. ניתן למצוא תיאור של כל אחד מהם בדיוק בנקודה נכונה. בתור התחלה עדיף לבחור גזע אנושי סטנדרטי - בני אדם חדשים. מאוחר יותר, אתה יכול להפוך אותו (וכל אחד מאלה) כמו שאתה אוהב וכך לגרום לאנשים שלהם, ייחודיים. מאז משחק הפרד ומגבר המקוון; Conquer מאפשר רשמי כדי ליצור לעצמו מספר ספור של חשבונות, הדמיון שלך הוא מקום שבי התהוללות. אגב, בדיוק בפרד ומשול באינטרנט מומלץ תחילה כדי ליצור ברית & ndash; בפנים שלך, אם אפשר לומר כך. אחרת, אתה יכול די מהר להתבטל.

לאחר שקבעת ולהגדיר הגזע שלהם, השלב של רישום הפרד ומשול יכול להיחשב שלם. השלב הבא הוא & ndash; בחירה וlaquo; בית & raquo; עולם. מי שרוצה ליצור אימפריה שלהם, עדיף להתיישב בפריפריה. בכל מקרה, ברשותכם מההתחלה שזה יהיה רק ​​קבוצה קטנה של יחידות: מושל, הגנה עצמית יחידה, המתיישבים, שלושה חיפושי בדיקות והסעות לטיסה. וlaquo; בגין לשחק הפרד המקוון המשחק ולשלוט & raquo; זה מרמז & laquo; למצוא כוכב לכת וraquo מתאים;. השימוש ראשון הבדיקות, ורק לאחר מכן נטען לתוך המעבורת וללכת לפיתוחו של כדור הארץ. אגב, החיפוש עשוי להיות יותר מיום אחד. למתחילים האפשרות המעשית ביותר תהיה כוכב, שבו יש השטח הגדול ביותר, מה שאומר שיותר משאבים, אוכלוסייה וכסף.

כדי להתחיל לשחק הפרד המשחק ומקוון Conquer מומלץ להכיר את המאפיינים הבסיסיים והכללים שנקבעו באותה & mdash; האתר הרשמי של אסטרטגיה מבוססת תורות זה. זה מקום שבו תוכל ללמוד בפירוט המידתיות של משאבים (מינרלים, אנרגיה, אורגנית), בונוסים משחק מסוימים ותנאי אקלים של כוכבי הלכת עם אנשים שבחרת. שלוש פעמים ביום מחושב מהלך. אז, פעמיים ביום ללכת לפרד ומשול משחק יהיה די והותר.

כפי שצוינו לעיל, הפרד ומשול משחק מקוון בשם מסביר כי סדר העדיפויות של השחקנים צריכים להיות ממוקם בקרבת היחסים הדיפלומטיים שלהם. אוהבי תככים פוליטיים יגלו מגוון רחב של פעילויות המכסות את מערכת יחסים ו& laquo; מלחמה-איחוד-ניטראלי וraquo;, ו& laquo; raquo ריבון-וסל ו;.

סיכום: לשחק הפרד ומשול, אין ספק שיהיה מעוניין, למרות כמה חסרונות חשובים, יצירת הרושם של גל של מפתחים. אם לשבות את החללים השמימיים הלילה, הוא לנסות לשחק בכל מקרה. יתרון נוסף מוטל בספק: הפרד ומשול המשחק באינטרנט ללא תשלום! אז & hellip; מזל טוב !!!

 

מחלקים & Conquer רישום באינטרנט