סימניות

ללא כיסוי

שמות חלופיים: ללא כיסוי

משחק ללא כיסוי - משחק ייחודי למחשב שנוצר בז'אנר - פעולה. המשחק שוחרר ב2012, השנה ובעוד כמה ימים התפשטו ברחבי העולם! במשחק הזה תענוג לשחק, הוא מאוד מעניין בחלל משחק הזה, מרתק ומסקרן מאוד נראה כל עלילה גיימר. ללא כיסוי ראוי לכל השבח. החבר 'ה משחק מחשב ללא כיסוי המציא ופיתח את החברה שלהם - אולפני Arkane. פורסם החברה את המשחק הזה - Softworks Bethesda. אבל המו"ל ברוסיה, היה החברה - 1C-SoftKlab.

המשחק הזה מיועד לקהל גדול. אם אתה משחק את המשחק הזה פעם אחת, אתה רוצה עוד ועוד, יותר ולעתים קרובות יותר במשחק הזה בחזרה. אז מה זה על המשחק הזה כי זה נאסף מיליון הון לחברה שהמציאה ושנאסף במיליארדי מסכי מוניטור של אנשים ברחבי העולם? אנחנו אגיד לך: העלילה היא גם פשוטה ומורכב. הוא מלא קרבות מעניינים והתנגשויות בין הדמויות השונות של המשחק. העלילה עצמה במשחק הזה לא ניתן להשוות עם כל משחק, המשחק הזה הוא עצמאי. לא אנלוגי, לא משחק, שפתאום יכולים להבחין במשחק ללא כיסוי. כל האירועים במשחק בנויים קודרים, וככל שיהיה אחרת - מיליוני אנשים בערים וביישובים שונים סובלים מגפה. בערים אין שרשרת רגילה של חיים, אנשים לא ימותו, לא נולדו. יש עוד מחזור - חלק מהאנשים לחלות במגפה, מתים ומוחלפים על ידי אנשים חדשים נגועים. בכל הכאוס הזה אוניברסלי, אולי בטעות, והרג את איי אימפריה פילגש. רצח זה אירע בבירת האימפריה המרכזית. בגלל שומר ראש לורד פילגש הורג ניזוק קשה, הוא פשוט ממוסגר. שם דמות הראשית - קורב אתא. זה הוא האדון הזה. התקווה היחידה לישועה, פילגש יורשת צעירה אמילי - נחטף. המשחק מתחיל עם העובדה שאתה מתעורר בנעליו של קורב. אתה תראה שאתה מאחורי סורג ובריח בכלא שבו אתה חייב לברוח. נראה תחילה שהמשחק התהדק באופן משמעותי, אבל הכל משתנה אחרי כמה שעות הראשונות של משחק, כאשר אתה מתחיל להציע.

בללא כיסוי ממש כיף לשחק. הסיפור עצמו הוא רק מחשבה משובחת, מחדש תוך הרוח. כל גיימר ירגיש את האירועים הנוראים שפקדו את העולם במשחק הזה. משחק ללא כיסוי הוא ייחודי בכך שזה די משעמם. זה באמת כיף גדול ודברים מאוד חתרני שרוצים ללכת.

תמיד תראה את הווידאו באינטרנט ללא כיסוי, זה יעזור לך עוד יותר לגלות משחק ייחודי זה, ואז אתה יכול להוריד ללא כיסוי. עבור לאתר הרשמי של המשחק (http://www. ביזה. com /), ואז גם אתה יכול למצוא הרבה דברים מעניינים.

לבסוף, אני רוצה לומר שהמשחק הזה לא ישאיר אף אחד אדיש. אנחנו, כמובן, כולם מחכים להמשך משחק החדש ייחודי זה. מפריע קצת ותוכל לעבור בדרך זו במשחק עד הסוף! אתה יהיה מסוגל להכניע אותך! זכרו דבר אחד שהאזרחים בלעדיך לא להתמודד עם חוסר מזל, שבלע אותם! בהצלחה במשחק! בגין!

 
Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.
Read more