סימניות

וניד םרוטס

שמות חלופיים: םרוטס וניד
באינטרנט

דינו סטורם - משחק מרובה משתתפים בחינם מבוסס דפדפן על דינוזאורים. יוצר של פעולה מרהיבה הוא חברה אולפני splitscreen. מה כל כך מעניין הכין אותנו למפתחים? לפני שאתה מופיע בתמונות שובה לב ב3D עם חיות בר ומסתובב הבוקרים שכונת דינוזאורים חבושים. אתה יכול לשבת בגאווה על אחד מהדינוזאורים ולהתמודד עם אקדח לייזר נועד להגן מפני אויבים. נסיעות Dinovillyu מבטיח להיות מרתק. הולך למסע, אתה צריך להיות מוכן היטב, כי הסכנה יכולה לארוב בכל הפינה. תוכל לבקר במקומות שונים, ללמוד את הקניונים רבים. בדרך הוא פגש את חמולות שודד שבה להילחם shlestnutsya. כך, תוכל להרוויח מוניטין פנטסטי בקרב תושבי העולם. גם הליכה תביא אותך לגזרים הרפתקאות ורווחים יותר מרגשים. בסביבה, זה תמיד אפשרי להשיג את דברים יקרי ערך. טרף מצא אתה יכול גם להשתמש בעצמם כפי שהתכוונו, או למכור בתמורה לעיר ולהיות אפילו עשיר יותר. לצבור זהב, הופך את ההישג ולנסות להרוויח את ההכרה ואי מגיעה שעתו היפה שלך! יתכן כי לאורך הזמן אתה תהפוך את השריף של העיר ולהפוך את כל החלומות שלך!

התחל משחק לאפשר רישום דינו סערה. ברגע שזה נגמר, אתה מועבר למקומות משחק הצבעוניים. אגב, תהליך ההרשמה הוא די פשוט. אתה צריך להיכנס בדואר אלקטרוני וסיסמא שדות מיוחדים. אז קח את תנאי שימוש וללחוץ על "הרשמה". אתה יוצר חשבון באתר הרשמי של המשחק או להיכנס אליו באמצעות הרשתות החברתיות הזמינות (פייסבוק, VKontakte, דואר ru, חברים לכיתה, טוויטר). התחל לשחק דינו סטורם יכול להיות כל אחד. דרישות מערכת נמוכות ולכן הם מתאימים למחשבים אפילו משחק עם פרמטרים ממוצע. אז להזדרז כדי להצטרף!

אז, משחק דינו סטורם מאפשר לך לגדול דרקון משלך ולנהל אותו. זה מה שאתה מעדיף ראשון. אבל בהדרגה אתה תפתח סיכוי מפתה. מאז קרוב Dinovillya להיות מכרות זהב רבים יבואו זמן שבו אתה מרגיש את הכוח להשתלט על אחד מהם. תאר לעצמכם איך רבים יכולים להרשות לעצמם, מקבל זהב בעצמך! אבל בזמן שזה לא אפשרי, ואתה יכול לעשות את מעשי שוד בנאלי. אגב, כאשר להתעשר בעצמם צריכים להיות זהירים של גנבים. כמו כן, תוכל להפוך את ההליכה שימושית, שבמהלכו יש את כל טוב. ולא תהיה לך את כל הסיכויים כדי להגן על הבניין השנוי במחלוקת וסופו של דבר הפך למחנה postavitelnogo הבעלים לצבור עושר בתוספת נהנה ממוניטין מצוין. מה שלא עשה, מתחילים לשחק דינו סערה, אתה יכול לעשות את זה עם החברים שלך. צור שבט ולשכוח הכל על בדידות. תאמין ביחד מעניין לא רק, אלא גם אמינים יותר. ובכן, איך אפשר שלא להגיד שאתה צריך לשאוף לעשות קריירה. כמובן, אם אין לך שאיפות, לזרוק מיזם כזה, ופשוט ליהנות מהחיים של יצורים פרהיסטוריים. אבל אם הרעיון הוא לטפס על השחקנים האחרים מושך אותך, שואף לזכות בהכרה יותר ולנסות להפעיל לשריף. מי יודע, אולי תתמזל מזלו? הודעה גבוהה כרוכה בכמה הרשאות. לכו על זה!

וגם, כמובן, אנחנו צריכים לומר כמה מילות על הדינוזאורים. ביניהם טורפים ואוכלי עשב הם. כל דינוזאור הוא ייחודי, אבל הופך לבעלים של כל אחד מהם, יהיה לפקח על פרמטרים כגון יכולת קיום, כוח וסיבולת. אנחנו ברשימת מיני דינוזאור שזמינים לאילוף. זה טירנוזאורוס, Tsentrozavr, רכיוזאור, Karnotavr, Tselofiz, Pahitsefalozavrid וParazaurolof. כדי לרכב על אחד מהם - פינוק ייחודי! והפתעה נוספת, להגדיל את הסיכוי של דינוזאור מותר על ידי שתלים. לדוגמא, מדוע לא להשתמש בחיוניות השתל, כוח, זריזות, סיבולת, או חלק אחר?

אתה יכול להתחיל דינו סטורם לשחק ברשת בחינם עכשיו כדי לחוות את הריגוש. המשחק הוא באמת רב ​​פנים, מגוון, דינמי וממכר. וכדי לאמת את זה, אתה פשוט צריך לבקר בעולם הזה של משחקים! חוויות נעימות!

 
Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.
Read more