סימניות

תפעול מדבר

שמות חלופיים: קינוח אופרה, פעולות קינוח, מדבר פעולות, מבצע סופה במדבר

במשחק מקוון מדבר תפעול וndash; משחק חופשי דפדפן ז'אנר כלכלי ואסטרטגי. פרויקט זה של Looki, הרעיון שאוהדים מעוניינים קרבות צבאיים. להיות מנהיג צבאי יוצא דופן ולהוביל את החיילים של צד אחד של הסכסוך, לפתח ולהרגיז הבסיס הצבאי שלה, יש טכנולוגיה מודרנית - תפעול במדבר באינטרנט בזמן אמת מוכן לתת את כל זה.

כדי להגיע למחזור של אירועים מרגשים, רישום מקוון מדבר תפעול דרוש ויש לי דרישות המערכת הבאות:

1) מערכת הפעלה: Windows 98 / ME / 2000 / XP / Vista / שבע

2) מעבד Intel Pentium ויוטה; ויוטה; ויוטה; 800 MHz

3) 256 MB הזיכרון

4) 64MB כרטיס מסך

5) מתחם עם האינטרנט

הרשמה מדבר תפעול וndash; זה ביטוי של הרצון שלך להיות תושב של העולם המרגש של משחקים מקוונים. הגדרות נוספות נחוצות. רישום במשחק תפעול המדבר מתרחש באופן הבא:

- הזן את השם

- כתובת דואר אלקטרוני קיימת

- ציין את הסיסמה

- לשים תקתק קבלה של תנאים

לשחק את משחק תפעול מדבר מקוון יתחיל עם בסיס קטן. מאחר שאתה הבעלים החוקיים שלה, יש צורך לטפל בבנייה של המתקנים הנחוצים, כדלקמן:

ושור; המטכ"ל

ושור; אוניברסיטה

ושור; מרכז קניות

ושור; בנק

ושור; המפעלים

ושור; צריפים לעובדים

ושור; בתי מגורים

ושור; הנמל ושדה התעופה

ושור;

בלי שליטה של ​​הלחימה במטכ"ל הופך לבלתי אפשרי. לאחר שתפעיל את המטה הכללי של אוויר וים.

האוניברסיטה יוצרת ומייצרת מגוון רחב של מכשירים. יש גם חקירות שונות. תוכל ללמוד טכניקות וללמוד לשחרר & nbsp; גנרטורי דיזל, סוגים שונים של טילים, תחנת כוח גרעינית, פצצות, כלי נשק, שריון, ועוד.

יש צורך במרכז הקניות לתמוך ביחסי הכלכלה ומסחר. פעם אחת אתה יכול להגדיר את הצעות במיקום 10, ולקנות עד 60. סחורות משאבים כגון זהב, תחמושת, נפט וייצור מקומי אחר.

הבנק לשמור על החסכונות שלך וערכים שונים. חוץ מזה אתה מקבל אחוזים מכספים שהושקעו.

שלי הוא מקום של בארות נפט ולייצר משאב חשוב מאוד במשחק.

מפעלים לתת ההזדמנות לייצר חומר מקורי משלהם ולהביא את בעליו הכנסה ניכרת.

ממפעלים ב& nbsp; החזקות כאמור חייבים להיות סוגיהם:

-neftyanoy

-voenny

-oruzheyny

ובכן, כמובן, בתים וצריפים כדי להתאים את הצרכים של אזרחים ואנשי צבא.

כמו שאתם יכולים לראות, & nbsp; במדבר תפעול & nbsp; משחק מקוון כל בניין קובע את תפקידו. רק אם יש אובייקטי נתונים מספיקים והפיתוח שלהם, אתה יכול להרגיש שאתה מוכן לפעולה צבאית.

לשחק תפעול מדבר יצטרך להגן על עצמם מפני ההתקפות של אויבים ותקף לנצח הטריטוריה של יריבים. טופס צבא חזק ממגוון רחב של יחידות. ההרכב של הצבא שלך עשוי לכלול טנקים, מטוסים, חיל רגלים, חיל הים. כמו גם יחידות מיוחדות, שנוצר כדי להגן על הרכוש. בסך הכל משחק מקוון מדבר תפעול גובה 38 סוגים של יחידות. כולם ייחודיים. לכל אחד יש את נקודות החוזק שלה, אלא גם פגיע במידה מסוימת. על מנת להבטיח את איכות העבודה שלהם ופשוט קיימים, צריך ליצור תנאים מסוימים. לדוגמא, כדי לספק את הדלק הנחוץ לכל מגוון שונה של יחידות, דואג לנוכחותם של המבנים בהתאמה.

לפני שתעז לתקוף את היריב שנבחר, לעשות סיור. המשחק הוא פונקציה של ריגול. יש לווינים מיוחדים ומטוסי חמקן. רק פעולה מתוכננת היטב ונחשב היטב תהיה מוצלחת! לשחק מדבר תפעול וndash; זה אומר להראות היכולת האסטרטגית שלהם להשתמש באישורים ניהוליים פוטנציאל אינטלקטואליים. והכוח יותר מוחל, המתוק יהיה נצחון! אויב מובס הוא נאלץ לוותר על 33% מהמבנים של משאבי ייצור. תאר לעצמכם איזה תענוג להביא תבוסה כזאת האויב!

משאבים & ndash; זה עוזר הראשון בפיתוח של כוח צבאי. נפט ויהלומים בהקשר זה, פשוטו כמשמעו, אין לו תחליף. בנוסף & nbsp; לא יכול להסתדר בלי נפט, תחמושת, דלק, זהב והכסף כמובן.

כדי לפשט ההישרדות שלך בעולם הקשה של מדבר תפעול, בעלי ברית podyschu. צור הברית שלך או להצטרף נוצר כבר. לשמור על יחסים ידידותיים בין הברית ומרגיש עד כמה קל יותר זה יהיה הפתרון לבעיות רבות. & Nbsp;

כדי שתוכל לשחק את המשחק באינטרנט תפעול המדבר יכול, מתפתח ללא הגבלות. לאחר שסיימתי את מספר מסוים של נקודות, מעבר לרמות משחק החדשות. בתחילה, המשחק מספק עוזר וירטואלי. הוא יוכל לציין שבו טוב יותר כדי לבנות על חלקת האדמה שלך, לתת טיפים שימושיים על פעילויות שונות. מתחילים יכולים בקלות להתרגל ל, ללא חשש מהתקפות מבחוץ. התקדמות יציבה כל עוד לא תגיע 2000 נקודות. זה היה רגע ש& nbsp; חסינות מסתיימת. אם & nbsp; להפוך את התוקפן לפני כן, להיזהר מיריב נקמה. זכור כי ככל שעולים הרמה שלך, גבוהה יותר ברמה של האויב. המשחק תוכנן כך שהפיתוח שלך מתרחש במקביל. & Nbsp;

משחק מקוון מדבר האופרה היא לא להשאיר אף אחד אדיש אסטרטג!

בקרוב הופך להיות צד למשחק ולהשתתף בתחרויות אינטלקטואליות גיימרים רבים! בואו חיוך הון, ושמחה שתיהנו ההישגים שלך! & Nbsp;

& nbsp;
 
Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.
Read more