סימניות

Slayer דש

שמות חלופיים: ןוקרדה תדייצ ,Sleer דשה ,Sleer דש

משחק השד סלייר הוא משחק RPG מוסמך. הוא שייך למשפחת משחקי Megami Tensei 'ATLUS מגה-הענק, אבל זה יותר מהגון, זה לא שיבוט של המשחק Dragon Quest. אתה שולט הדמות שלך במשחק שד ציידת כדי להציל את העולם ממפלצות ודברים. במהלך החיפוש, תצטרך לאסוף את זוג בני ברית ו, כפי שאפשר לצפות ממשחק Megami Tensei, תוכל לחייג כל מספר של מפלצות שד ציידת באינטרנט כדי לספק גיבוי ל הקבוצה שלך.

לפני שאתה משחק שד סלייר, ודא שהמחשב שלך עומד בדרישות המערכת, כגון: תדר של המעבד - 2GHz; זיכרון RAM -1GB; כרטיס מסך - 128 MB. & Nbsp; הצטרפות במשחק השד סלייר לא לוקח הרבה מהזמן שלך ולא לגרום לקשיים:

1. & Nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; בדף הראשי, תבחר וlaquo; Play & raquo ;;

2. & Nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; נא להזין את דואר אלקטרוני חוקית;

3. & Nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; הזן סיסמא מאובטחת;

5. & Nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; בחר & laquo; יומן & raquo; ורישום שד ציידת נגמר.

אם אתה אוהד של RPG, אתה ללא ספק אוהב את משחק השד סלייר. המשימה שלך תהיה להציל את העולם, בשילוב עם החיפוש לערימה של מפלצות, ערים, ציוד וכן הלאה. ד.

יתרון גדול של משחקי Megami Tensei הרבים הם אוספים של פונקציות למפלצות. לא רק אתה תוכל להתאחד עם האלים ושדים כמעט מכל דת בהיסטוריה של כוכב הלכת שלנו שד ציידת באינטרנט , אבל יש לך תמריץ אמיתי כדי לשכנע ולשחד אותם כדי לעזור לך לנצח - זו הדרך היחידה לשרוד. קח SMT: נוקטורן, למשל, שבו הדמות שלך נלחמת לבד. מבלי להיכנס ברית מפלצתית, אתה בזבזת במהירות את כוחם במשחק השד סלייר. כאן, זה לא לוקח הרבה זמן, ובקרוב יהיה קבלת חלק מבעלות הברית האחרות. מפלצות חידוש גדולות יותר מצורך, לא בהכרח להשתמש עזרתם, לעשות משהו במשחק שד ציידת באינטרנט .

אם אתה לא למשוך הרף מפלצות חדשות ולשלב אותם לעשות טובים יותר, זה לא באמת משחק Megami Tensei. אתה צריך ללכת לעיר כדי לשדרג את הציוד, ולאחר מכן לתוך הצינוק להרוג כל מה שיש. זוהי נוסחה פשוטה ויעילה, אבל בשביל זה אתה צריך כמה טקטיקות במשחק השד סלייר.

השד-הרוצח הוא שונה RPG משחקיות שד ציידת באינטרנט , שזה מאוד דומה ל[ 2] [3 ] הדרקון Quest . אתה לא יכול לראות את הדמויות שלך במאבק, אבל ההשלכות של התקפותיהם. תכונה ייחודית של המשחק הזה היא יכולת שד ציידת וlaquo; מסכים & raquo; עם האויבים שלך, לא להילחם בם. בהתאם לרמה שלך ואת הרמה של האויבים שלך, הם יכולים פשוט לתקוף אותך, או לבקש ממך כל כך מעורפלים ו- שם. אם אתה עונה להם בצורה נכונה, הם יצטרפו לצוות שלך.

& nbsp; ,

לדוגמא, אם אתה נלחם העכביש, אתה יכול לבחור "שיחה" עם צוות שלך. העכביש ישאל אותך ראשון אם אתה רוצה שהוא יצטרף אליכם בציידת השד באינטרנט . על בסיס זה, זה שואל אותך אם זה באמת צריך לכבד אותך, אם אתה מבין את הכאב שלו, וכן הלאה. ואם התשובות שלך לרצות אותו, הוא יצטרף אליך. יש גבול שנקבע בציידת שד צוות שלך באינטרנט , אבל אתה יכול להקליד את המפלצות כך הרבה העיקריות כפי שהיית רוצה.

אתה שד ציידת לשחק ולראות שהקרב הוא פשוט למדי, הכולל התקפות, לחשים, הגנה, חפצים, ואפילו את היכולת באופן אוטומטי לחימה, כדי לזרז את התהליך. טבעו של משחק יישור שד ציידת כפשוט, למרות שאתה יכול להתאים אישית את הדמות שלך לבצע התקפה פיזית על הבסיס של קסם.

& nbsp;

דבר כיף אחד שאתה יכול לעשות עם מפלצות הקלידו - הוא לשלב אותם יחד כדי ליצור מפלצות כביכול יותר חזקות. זה יוצר רמה אחרת של עומק של משחק השד סלייר, המתאפיין בפשטות, קלות ההתקנה והמשחק.

 
Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.
Read more