סימניות

Deepolis - ירי מתחת למים

שמות חלופיים: Dipolis

במשחק מקוון Dipolis & ndash; משחק חופשי דפדפן מבוסס אסטרטגיה עם גרפיקה תלת-ממדית. חברת BigPoint פיתחה פרויקט מקורי מסוגו, שבו יש יתרון משמעותי על פני משחקים מקוונים קיימים. לשחק צלילת Deepolis'll למעמקי החלל מתחת למים. כך העולם נראה אחרי העתיד של התחממות כדור הארץ. להיות הבעלים של הצוללת וללכת על מנת לנצח אותו מרחבי האוקיינוס ​​יעזור לי רישום מקוון Deepolis. & Nbsp;

דרישות מערכת למשחק הן מינימליות:

ושור; פנטיום 3, 1GHz

ושור; כרטיס מסך 16MB

ושור; לפחות 128 MB זיכרון RAM

ושור; מערכת ההפעלה - XP / Vista / Windows 7

ושור; גישה לאינטרנט

ושור; דפדפנים - Internet Explorer, Mozilla Firefox או Opera & nbsp;

תהליך הרשמה Deepolis הוא פשוט. זה לא ייקח הרבה זמן, כמו הורדה וההתקנה של המשחק לא נדרש. הצטרפות במשחק Deepolis דורש ממך להזין את הנתונים הבאים: & nbsp;

כינוי 1) & ndash; לבוא עם שם שיהיה משחק;

2) בואו עם סיסמא שאמינות יש לחזור בשורה הבאה;

3) כתובת דואר אלקטרוני & ndash; משוב;

4) השרת הנבחר המשחק (בתנאי Europe1, מבחן שרת, Evropa2, Amerika1);

5) תאריך הלידה;

6) הסכמתך לתנאים של המשחק.

לאחר מילוי טופס הרישום, לחץ על הרשמה וDipolis מקוון יגרום לך תושב ייחודי של העולם התת ימי. שקוע במעמקים, & nbsp; אתה יכול לבחור באחת משלוש קסטות, שנלחמים לא רק להישרדות, אלא גם את הכח של חללים ימיים.

משחק Deepolis מספק מקוון להחליט מה יותר לטעם בקרב השחקנים הבאים:

ושור; נאוטה (Nauten)

ושור; ציונה (Scion)

ושור; Dzhafnary (Jafnhar)

נאוטה & ndash; שחקנים ניטראליים, העוסקים בסחר ובמחקר. הם צאצאיהם של המדענים, שהצליחו לשרוד. סיעת שלום שבו יש סירות מאוזנות ביותר מותרת לסחור בכל קסטות תחנות אויב. & Nbsp;

בציון מערכת ההגנה החזקה ביותר. התושבים מתורבתים מאוד אלה של הממלכה מתחת למים מצוידים הסירות שלהם מוגנות. הם יכולים לשחות עד קרובים לנאוטה התחנות ולשתף עימם פעולה. אבל השטח dzhafnarov עדיף לא להתקרב, כמו זה האחרון יהיה לפתוח באש ללא אזהרה.

Dzhafnary אגרסיווי ומיליטנטי מוגדרים. הסירה הכוללת שלהם יכולה להכיל הרבה ציוד. טכנולוגיות גרעיניות הן האינטרס העיקרי שלהם. גם מכור לפיתוח נפט. כת זו זמינה לסחור עם הממצא, אך מציון עוין עדיף להתרחק.

במשחק Dipolis מערכת כלכלית מפותחת. אתה הולך לשחות במקורות המים, אשר לאחר מכן ניתן למכור. לעסקות מוצלחות צריכים ללמוד את התהליך של שינויים במחירי סחורות. ברגע שהמשחק הוא דבר מכרזים כאלה, כדי לעזור Deepolis לשחק הרבה יותר מעניין.

המערכת של PvP (מערכת עימות שחקן) היא די פשוטה. ארסנל מקוון Deepolis מורכב:

ושור; רובי אקוסטי

ושור; טורפדו

ושור; פצצות

נבחר נגע היעד, לעשות את המיטב כדי לירות בו. נצחון מביא נקודות לחימה, שבו אתה מוקצה דרגה. יריבים לא רק אנשים, אלא גם מפלצות שגרים בחלל מתחת למים.

כדי שתוכל לשחק את המשחק באינטרנט Deepolis אפשרי באמצעות מצבי הלחימה הבאים:

ושור; קסטות קרב וחמולות

ושור; headhunting

ושור; מצב חקר

היזהר, סכנה אורבת בכל פינה ובכל רגע זה יכול לקרות שאתה צריך להגן על. אחרי הכל, בדרך עוברת במעוזי אויב ומצודות. זכור, יותר השבט שלך להרגיש בטוח יותר, אבל עם אותו הקרב שבו נכנסים שאפתן יותר.

משחק מקוון Deepolis להכיל משימות חיפוש שונות ליישום שיצבור משאבים, משחק מטבע ואפילו מודולים לספינה. & Nbsp; המשימות מאורגנות בצורה כזאת שאתה מקבל בקשות לביצוע כלכלי, מחקר ומשימות צבאיות.

משחקי מטבע Deepolis מחולקים ל:

ושור; Sel

ושור; Helix

השכיחות של כפרים, היא משמשת גם לרכישת פריטים. סליל הוא מטבע פרמיה, להרוויח כי הרבה יותר קשה.

לשחק במשחק מקוון Deepolis אולי נע ברמות כמעט ללא הגבלת זמן. שחקנים חלקם אפילו ללכת עד 100 רמה, אבל זה לא תפילה. המחשב השני הוא קשה ליישב או לעשות כל בחירה. בואו להיות נחוש שייכים לקבוצה. אבל לא טורח בשלב זה. בעניינים כאלה, המשחק הוא נאמן וכבר ברמה ה -5, שאפשר ללכת לשבט אחר. כל רמה הופכת לחזק יותר וחכמה יותר. מה שבהתחלה הייתה חלשה, כגון כלי נשק בשימוש, זה מושלם. אז זה בטוח לשאוף קדימה, ו, & nbsp; אולי זה אתה קבעת שיא חדש!

הצטרף לתושבי היקום מתחת למים וליהנות מהמשחקים במשחקים הצבעוניים, לנסוע בשלושה ממדים, מגוון רחב של פעולות שבוצע! הרעיון הייחודי של המשחק הוא בטוח כדי להרשים! בואו נשאר המזל & nbsp; לוויה נאמן!

& nbsp;

& nbsp;

& nbsp;

& nbsp;

& nbsp;

& nbsp;

 
Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.
Read more