סימניות

Deadvide

שמות חלופיים: Deadvide

& nbsp;

משחק Deadvide & ndash; מבוסס דפדפן postapokapsticheskaya משחק התפקידים מרובה משתתפים ז'אנר בדיוני משחק. כל מי שמתעניין באירועים של העתיד הקרוב ולהוט ללמוד מה הניצולים שינו על פני כדור הארץ, מומלץ לבקר באתר הרשמי של Deadvide המקוון ולקחת חלק בהרפתקאות מרגשות. זה קרה שהיה צריך לקרות. חברות תרופות יש לי משחק עם הניסויים שלך. העבודה שלהם הובילה לאסון הנוכחי. כתוצאה מניסויים פזיזים התפשט מגיפה נוראה, ששינתה את הצורה האנושית לנצח. מעתה על תושבי כדור הארץ הפכו נטול אדם מודיעין. זומבים משתוקקים דם ולא יודעים מה הם עושים. רק שיטה כללית מנוסה & nbsp; כדי להחזיר את הסדר בשורותיהם, לארגן אותם ולקבל את התרגיל. הצטרפות במשחק Deadvide פונה המבקשת גנרלים כזה, ואז הכל יהיה תלוי בך באופן אישי והמאמצים שאתה לא תצטער למען השגת המטרה.

כדי שתוכל לשחק Deadvide, לא צריך דרישות מערכת גבוהות. המחשב שלך חייב להיות מחובר לאינטרנט ודפדפן רגיל יספק משחק ללא כל תקלות. רישום Deadvide לוקח כמה דקות. עליך להזין שם, דו"ח דואר האלקטרוני של הדמות, ליצור סיסמא ומצביע על הרצפה ולבחור באחת מהבונוסים. בסוף, העיתונות וlaquo; התחל & raquo; ואומץ להיכנס לעולם ידוע של העתיד.

בנוסף, לשחק את המשחק באינטרנט Deadvide צורך לקבוע את חברותו של מעמד. ישנם שלושה סוגים של גברים ואת אותו הדבר עבור נשים. הם מאופיינים בכמה מוזרויות. לכל אחד יש יתרונות וחסרונות משל. אחרי הכל, כפי שאנו מכירים, שום דבר אינו מושלם לא קורה.

כל מצטרף חדש מוזמן לאחד מהבונוסים, שנועד להפוך את מחזה Deadvide ההתחלה מוצלח. בואו לרשום אותם, ושיותר ימשכו אותך & ndash; זה עניין של טעם. אז זה & nbsp; סכום הכסף בסך של 100 Z, שניתן לרכוש בכושר ש, חפץ מזדמן שיש השפעה על המאפיינים של רובים וזומבים, 20 כלי נשק שונים או זומבים עם תא, שדרכו מגדיל את הסיכויים של התקפה מוצלחת.

המשימות מוגדרות לפני שאתה משחק Deadvide המקוון, תכליתית ומאוד מעניין. אתה יהיה עסוק בבנייה והשיפור של מסד הנתונים שלה, אימון יחידות זומבי יוצרים, הבטחת לוחמי זרועותיהם, אסטרטגיית פיתוח. הכשרה מתאימה & ndash; המפתח להצלחה במאבק. למד כיצד להגדיר את האקדח בשדה הקרב, כדי להראות את הכשרון שלהם והאסטרטגי ndash; והסטטיסטיקות מפורטות לאחר השלמת האוטומטית הלחימה בוודאי תשמח אותך. וכמה נחמד כדי לקצור את הפירות העבודה שלך! אחרי הנצחון תחויב כמה בונוסים. זכור כי, למרות שהקרבות יתקיימו באופן אוטומטי, יש לך את ההזדמנות כדי לבחון את הכל מהטיסה של ציפור. בכל מקום שאתה מתמודד עם האויב, מערכת הקרב בסגנון של מגדל הגנה פועלת היא תמיד אותו הדבר. אתה יכול למדוד את עצמם במקומות כמו בגדת הנהר, עיר הריקה, ג'ונגל ועוד רבים אחרים.

היקר ניק נשאב מיומנויות של הדמות. תן לו להיות בלתי מנוצח, ואתה תהיה גאה ביצירה שלך! Deadvide & ndash; משחק שבו הרבה תלוי בך. אל תחמיץ את ההזדמנות להשפיע על ההיסטוריה של העתיד. כוכב בית חינם של הנגע והשבח בעולם הווירטואלי של השם שלך. אנחנו יכולים רק לאחל שהמזל היה לטובתך. הצטרף עכשיו ונהנה לחוויה מרגשת ביותר!

 
Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.
Read more