סימניות

שטח מת 3

שמות חלופיים: שטח מת 3

משחק המלח החלל 3 הוא משחק מחשב מדע בדיוני מרתק. אירועים במשחק הזה שפותחו על ידי צד שלישי. שטח מת 3 - יורה שזכה רבים.

הורד המלח חלל 3 אתה יכול לשחק רק אם יש לך שמונה עשר שנים מלאה. הורד את משחק המלח החלל 3 יש לך את ההזדמנות באתר הרשמי של המשחק או כל דבר אחר המספק גישה זו.

לפני שמתחיל את המשחק יש לך הזדמנות ייחודית לראות את המשחק פרו המלח חלל 3 וידאו. קטעי וידאו אלה יהיו להכיר את כל התכונות של המשחק אתה: הדמויות, הגרפיקה ורכיבים אחרים.

במשחק המלח חלל 3 לשחק אתה מתמודד בהדרגה עם התווים הבאים:

  1. יצחק קלארק הוא הגיבור הראשי של המשחק. הדמות הזאת - היא הגיבור של קטעי משחק. הוא טס לכוכב טאו Volantis, כדי למצוא את חברתו אלי לנגפורד ולהרוס אובליסקים מגיפה גרמה. הוא היה מסוגל להתגבר על הזיה.
  2. אלי לנגפורד הוא טייס. יחד עם יצחק היא השתתפה באירועים בטיטאן stntsii. זה היה עם יצחק ביחסים אינטימיים. היא רצתה למצוא דרך להתגבר על אויביהם. אלי חשב שיצחק נפטר.
  3. ג'ון קארבר הוא אחד מחברי המפלגה ששרדו EarthGov. על כוכב אחד, נפגשתי עם ההפעלה של האובליסק ומגיפה נוראה של Necromorphs. בגלל שמתנגדים הרגו את האישה ואת בנו.
  4. רוברט נורטון הוא הקפטן של ספינת החלל "Eudora." הוא גם היה אחד מהניצולים של הכיתה EarthGov. הוא מעורב בחיפוש אחר אלי לנגפורד. כמו כן, לאורך כל המשחק עוזר יצחק וקארבר. הוא מקנא באליי ליצחק.
  5. ארתור יעקב Danik הוא yunitologii. זהו גם המנהיג של הקיצונים. הוא יריבו העיקרי במשחק. כל משחק מנסה להפריע ליצחק. בסוף המשחק שהוא נהרג.
  6. ג'ניפר סנטוס הוא מדען, וחבר בצוות אלי לנגפורד. בסופו של המשחק מת.
  7. אוסטין אבזם הוא אחד מחברי צוות ששרדו אלי לנגפורד. הוא מת מכוויות קור.
  8. טייסי מארק רוזן ולוק הם הטייסים של הספינה "Eudora." נהרג בקרב עז.

כדי שיוכלו לשחק את משחק המלח חלל 3 מחשבך יהיה על ידי פרק. כל בפרקי 19 המשחק.

הוא מאוד מגוונים במשחק המלח החלל 3 נשק:

1. מטולי רימונים.

2. פנסים.

3. מגוון של חוטבים.

4. סוגים שונים של רובים.

5. Truborezki.

6. להביור.

7. האמר.

8. מוקשים לתקשר.

9. תותחים.

10. מגוון כלי נשק.

11. Drotikomёty.

12. חותך פלזמה.

משחק המלח החלל 3 יריבים עשירים. כל בשני סיווגי המשחק:

1. Necromorphs.

2. אנשים.

nekromorfov הקבוצה הגדולה ביותר של יריבים במשחק.

המשחק סנטה חלל 3 ימשוך אותך לא רק דמויות שלהם, נשק יוצא דופן, אבל הגרפיקה שלו וכל מיני משימות. כמו כן, משחק המלח חלל 3 יקלקל עם התוכן להורדתה אתה. הם נמצאים במשחק כמה: "התעוררות" ואחרים. עם תוכן חדש אתה יכול להשתמש בנשק מתוחכם לבחור בגדים שונים, כמו גם לשפר את רובוטי חיפוש.

פנקו את עצמכם כמות עצומה של רגש עם הדמות הראשית יצחק, חבריו ואויביו.

 
Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.
Read more