סימניות

אי מת: גאות שוטפת

שמות חלופיים: אי מת: גאות שוטפת

המלח איילנד משחק: גאות שוטפת היא משחק מחשב מדהים. המשחק הזה נועד בסגנון של פעולה. משחק Dead Island: גאות שוטפת נחשב המשך המוצלח של החלק הראשון של המשחק.

הורד המלח איילנד: גאות שוטפת אתה יכול עם אתר המשחק הרשמי. הורד את המשחק Dead Island: גאות שוטפת יכול רק בוגרים משתמשים. כדי לעשות זאת, עליך לציין את תאריך הלידה שלו.

Play Dead Island: גאות השוטפת על ידי אותם החוקים כמו בגרסה הראשונה של המשחק. אתה צריך להילחם על חייו. אתה נוסע ברחבי עולם המשחק, שרוחש מפלצות. זומבים יהיו מחכים לך בזוויות שונות.

יש לי

הזדמנות ייחודית במשחק המלח איילנד: גאות שוטפת לגלם דמות שהייתה לך במשחק הראשון. בשביל זה אתה צריך להוריד המלח איילנד: גאות שוטפת הלקוח את המשחק שלך.

כמו כן במשחק המלח איילנד: מחשב גאות שוטף דמות חדשה שתהיה תגרה מיומנויות.

לפני המשחק, אתה תראה על המשחק Dead Island: סרטון גאות שוטף. בסרטון הזה תוכל ללמוד שבבים שונים במחזה, במיוחד שליטת אופי ועוד רבות.

:

In-Game המלח איילנד: יש גאות שוטפת מספר סוגים של כלי נשק

1. נשק תגרה: פגיונות, סכינים, חרבות.

2. נשק בין תאריכים: מוקשים, רימונים.

זהו הנשק הסטנדרטי. אבל אתה יכול להילחם בזומבים וחומרים בהישג היד. חלק מכלי הנשק שאתה יכול לשנות. לך לעשות את זה צריך לאסוף את חומרים מיוחדים ולמצוא מתכונים.

אחרי זה אתה יכול להגדיל

הנזק של כלי הנשק שלהם.

In-Game המלח איילנד: מחשב גאות שוטף תוכלו להיפגש עם חמישה תווים. כל הדמויות הן חזקות רק בתחום שלהם.

אתה יכול לשאוב את הדמות שלך במספר דרכים:

1. הישרדות - בכיוון שאתה צריך לשחק להישרדות נגד זומבים. רמת הבריאות והכושר הגופני שלך הופכת להיות גבוהה יותר באופן משמעותי מאשר בתחילת המשחק.

2. קרב - כאן תצטרך להוכיח את עצמו לוחם אמיתי שאינו מפחד משום דבר. מאבק מגביר השביתה הקריטית שלך.

3. Rage - בכיוון וכוח זה של ההתקפה שלך גדל מאוד. אתה הופך להיות כמעט בלתי מנוצח.

המלח איילנד משחק: גאות שוטפת תהיה לרצות את שחקני אירועים מציאותיים. כל הפעימות יוצגו על גופו של האויב, הדם יהיה פועל נהר ומזרקה. היריבים שלך יפלו ומקלות שאתה לשבור אותם, יטוסו לחתיכות.

משימות מיוחדות כאן, אתה לא צריך לחכות. משימות רבות במשחק המלח איילנד: גאות שוטפת פשוט עלילה או אופציונלית. יותר משימות במשחק הן פשוטות מאוד ואתה לא עושה מאמץ רב בביצועים. עם זאת, כמה משימות במשחק מאוד מרגשת.

משחק Multiplayer המלח איילנד

: גאות שוטפת נחשבת הרבה יותר מעניינת לשחקן יחיד. במשחק מרובה משתתפים יכולים לשחק עד ארבעה אנשים.

 
Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.
Read more